Näidistagasivaade

Mängureeglid, tegelase tegemine, tegelaseintervjuud jms
Kasutaja avatar
Azurah
Operatiivtroll
Kontakt:

Näidistagasivaade

PostitusPostitas Azurah » 04 Nov 2013, 00:06

Tagasivaade mängult nimega “Punamütsike.”
Tegelane: Punamütsike.

Tähtsamad sündmused
* Metsas tuli vastu hunt. Ta selgitas mulle, et metsas kasvavad ühed eriti mõnusad lõhnavad lilled, mis vanaemale võiksid eriti meeldida ja ma läksin neid otsima, leides ainult mingid poolkuivanud jänesekapsad, selgus, et see tropp hunt oli mind petnud!
* Vanaema juurde minek. Läksin Vanaema juurde. Algul tundus, et ta on kuidagi eriti haige täna, lamas voodis, tekk ninani tõmmatud. Siis avastasin, et tal on kuidagi kahtlaselt pikad kõrvad. Küsisin, miks see nii on, ta ütles, et ta mind paremini kuuleks. See kõlas kuidagi eriti kahtlaselt. Siis avastasin, et ka ta nina on kuidagi eriti pikaks kasvanud. Küsisin ka selle kohta, et miks see nii pikk on ja siis mutt vastas mulle, et ta mind paremini haistaks. Nii küsisin veel mitme asja kohta, vastus oli sama kahtlane. Aga ma ei saanud ikka aru, mis täpselt toimub, kuniks küsisin, et miks tal nii suured hambad on ja siis vastas ta mulle: “Selleks, et sind paremini ära süüa saaks!!!” Ja sõi mu ära!
* Hundi kõhus olek. Seal oli väga pime ja vastik, aga ma avastasin, et ka vanaema on seal. Peaks mainima, et kuidagi imelikult palju ruumi oli selle eluka kõhus. Aga jube oli ikkagi. Istusime ja kartsime hundi seedemahlade tulekut… Siis aga läks kõik korraga valgeks ja selgus, et keegi oli hundi kõhu lõhki lõiganud!
* Jahimees. Meile vaatas vastu üks eriti seksikas jahimees, kes oli meid päästnud!

Tähtsamad tegelased (kes mulle rohkem korda lähevad)
Hunt
Olen alati arvanud, et inimesed on ikka jubedad rassistid huntide suhtes. Ütlevad, et kurjad loomad ja söövad inimesi ja nii. No kui ta muga rääkima tuli, tundus täitsa muhe kuju. Ja mõtle, kui tundeline! Mõtleb selle peale, mis lilled vanaemale meeldida võiksid! Siis muidugi selgus, et ta oli petis ja tegelikult on siinkohal inimestel õigus. Eriline värdjas ikka! Oleks siis vähemalt lubatud ilusad lilledki seal padrikus olnud! Aga noh, Jahimees lõi ta maha (kõhu lõhki lõikamist ei ela isegi hundid üle), paras sellele elukale!

Vanaema
Ma olen alati arvanud, et ta on natuke naiivne. Ma mõtlen, hea küll, mina uskusin hundi juttu, et mine, korja lilli, aga miks ta tüübi sisse lasi??? Too pakkus talle tasuta vaibapuhastust või??

Jahimees
Oli lihtsalt imekaunis! Ja karismaatiline! Ma uurisin, et kas ta on abielus ja selgus, et ei ole!

Tulevikuplaanid
* Abielluda jahimehega
* Saada vanaema maja päranduseks
* Saada Metsaküla külavanemaks
PS. (Asjad, mida tahaksin ära mainida, aga ei osanud mujale panna)
Ma avastasin, et mulle üldse ei meeldi seened. Sattusin lilli otsides hiigelsuure seeneringi otsa, jube hakkas! Huhh.

OG tagasiside
Üldiselt oli põnev mäng, ootan järge!

+ Hundi kostüüm oli megaäge!
+ Jahimehe tulek oli tõsiselt huvitav plottwist!

- See oli OG natuke liiga obvious, et “haige vanaema” on tegelikult hunt.
- Metsas lillede otsimine venis natuke.

* Järgmises mängus võiks kuskil seened olla!

Mine “Larpi üldinfo”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline