Uusimad kuulujutud

III mäng
Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk
Postitusi: 28014
Liitunud: 18 Aug 2004, 16:19
Asukoht: Ilmaplats

Uusimad kuulujutud

PostitusPostitas Die » 27 Okt 2013, 21:40

* Noorisand Makabrios Kresaloph, üks Faimbia Thia kaksikutest poegadest, kes on aastakese õnnelikult raevanema tütre Casta Vallas'ega abielus olnud, sai just isaks. Makabriosel ja Castal'l sündis tütar, kellele pandi Makabriose vanaema auks nimeks Anthea.

Palju õnne noortele vanematele ja Faimbia Thiale ning Phatonile esmakordselt vanavanemateks saamise puhul!

* Peale lühikest külaskäiku linna, poegade Makabriose ja Athan'i juurde, ning põgusat koduskäiku siirdus isand Phaton Prion tänuretkele templitesse, et jumalatele annetada ja neid oma imelise surmast tagasituleku eest tänada.

* Kuulus näitekirjanik Cynara Vallas (jah, tegu ON Makabrios Kresalophi noore abikaasa Casta lugupeetud emaga) avaldas uue sensatsioonilise näidendi "Kaia Kostase püha palverännak", mis kuulduste järgi sisaldab teravat kriitikat valitseva "jumalavallatu" kriisiolukorra kohta.

* Krente läänis on toimunud mitmed rahvarahutused ning vägivalla-aktid, Läänivalve on mitmel korral pidanud vahele astuma ja mõne kaupmehe või külaelaniku raevunud talupoegade käest päästma. Ülekuulamisel kinnitavad vägivallatsejad, et need, keda nad ründasid, olid paljasjalgsed usukuulutajad, ning et "lääniisand jo ise käskis nii teha".

* Kuulus Ääremaadel tegutsev röövel Zetole on saanud just veel kuulsamaks, kuna nii mõnigi karavan kõneleb peale Ääremaade läbimist, et nad läksid, siis oli justkui must auk ja hämarus, ja siis nad leidsid end teiselt poolt piiri, paljaksröövituna ja ilma vähimagi teadmiseta, mis nendega vahepeal juhtus. Zetole ja tema salga kõige innukam jahtija, Krente lääni maksukogujate pealik emand Hefrome Krames kinnitab, et siin on kahtlemata Zetole käsi mängus!
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk
Postitusi: 28014
Liitunud: 18 Aug 2004, 16:19
Asukoht: Ilmaplats

Re: Uusimad kuulujutud

PostitusPostitas Die » 29 Jaan 2014, 16:28

* Krente lääniemand Iana on asunud palverännakule Etulathi templisse, kuuldavasti selleks, et sealt "kultistide" ja muude valitsevate probleemide kohta nõu ja abi paluda.

* Faimbia emand Thia on lasknud käskjalad kõigisse templitesse saata samal põhjusel kui ta tütargi (vt üles)

* Krente lääniisanda nooremat venda, Grelawyri preester Briantit, kes hiljuti alles kodumaile naasis, nähti koos maksukogujate pealiku Hefrome Kramesiga Grelawyri templi lähistel. Kuuldavasti käisid ka nemad palvetamas ja läänile abi nõutamas.

* Aurelia Antistia kultuurimaja poolt on kuulukse, et seal võib peatselt näha salapärase ja imelise emand Maretid Xyreni kunstinäitust, kus ta eksponeerib oma viimase aja loodusmaale. Arvata on, et sellele eelneb korralik avamispidu.

* Krente läänis teatakse ka rääkida, et emand Maretid Xyren ja tema kaasa, filosoof ja sõdalane Darion on laenanud oma üllatavalt head sõdalaste salgad appi Hefrome Kramesile, et paremini piiri turvata ja ehk ometi Zetole hirmuvalitsusele lõpp teha. Ka Kiras Rinn on siinkohas panustanud nii jõude kui finantse.

* Krente läänivalitsejad on välja kuulutanud, et omaalgatuslikult ei tohi ühegi "paljasjalgse" üle kohut mõista või neid kinni pidada, kahtluse korral tuleb neist läänivalvet teavitada ja edasi tegeleb nendega juba läänivalve ja kohus.
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.


Mine “Ristteed”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline