Mängukuulutus, osalejad, intro, outro

I mäng
Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk
Postitusi: 28014
Liitunud: 18 Aug 2004, 16:19
Asukoht: Ilmaplats

Mängukuulutus, osalejad, intro, outro

PostitusPostitas Die » 25 Okt 2013, 14:15

Faimbia lääni valitsejanna, Thia Kresaloph (või Faimbia Thia, nagu teda rohkem tuntakse) on kokku kutsunud oma pere helgemad pead ja vapramad mõõgad, ning külla kutsunud ka valitud seltskonna oma kõrvalläänist Krentest, mida valitseb noorisand Rust Vialodos, kes on abielusidemetega Thia ja eriti tema tütre Iana külge seotud.

Ühelt poolt on see kogunemine iga-aastane, et võimalikke probleeme arutada ja nendega karmilt toime tulla, rõõmude üle aga rõõmustada, teisalt aga on see alati võimalus oma sugulasi näha ning vana liitu uuendada. Seekord on lood aga karmimad – ehkki Thia ise on suutnud Faimbiast tolle uue ja kogu läänirahvas ning ka valitsejates enestes vastikust ja õõva tekitava Molochi templid eemal hoida, ei ole noorisand Rustil ja Krentel sama hästi läinud, kuna Krentel on ühine piir Galymnetesa'ga, ning Galymnetesa vana ja brutaalselt võimas isand Vimegart on just vastu Krente piiri lausa 2 Molochi templit ehitanud. Rahvaseas liiguvad kuulujutud lapseröövidest ja inimohvritest ning muust õudsest, mida nüüd punase ja musta ning Molochi nimega seostatakse. Ning kui seni on läänivalitsejad saanud veidraid usukuulutajaid eirata – nagu noid paljasjalgseid maailmalõpu ja ainujumal Jahve järele hüüdjaid, siis Molochi templid ja preestrid on ilmselgelt probleem, mis ei lähe ära, ja mida ei saa eirata ning mis on haigettegevalt reaalselt olemas.

Ja on muudki, lihtsamat, millest rääkida ja mille üle nõu pidada.


::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Millega tegu? Testmäng. LARP.

Millist mängu võib oodata? Palju olustikulist rollimängu, peoga intriigi ja peamurdmist. Sedakorda mõõgaga metsas ringi ei jookse. Mõõgaga toas ringi jooksmine pole aga kunagi välistatud. Väga palju saab mängule ka oma tegelase taustaga juurde anda.

Millist tegelast valida? Mõned tegelaskujud on natuke rohkem paigas (Thia, Rust, Iana jne), teiste puhul on rolli kirjutamisel päris vabad käed. Kui need sobituvad maailma, oma perre (antud juhul on valida kahe pere – Kresalophide ja Vialodoste vahel) ja nende puhul on loogiline, et nad on nõupidamisele kutsutud, siis väga rohkem nõudmisi ei sea. Erandjuhtumil, kui keegi tõesti väga-väga tahab mängida kedagi kolmandat, siis palun ka välja pakkuda see Väga Hea Põhjus, mille pärast teda sellele nõupidamisele kutsutud on. Ehk siis – mõelge ja kirjutage mulle oma idee, nägemus, rollisoov vms ja vaatame edasi.

Millal? 24 augustil, kogunemine 15.00 Raeplatsis, mängu algus orienteeruvalt 16.00

Kus? Peppersack, Tallinn, Viru tn. 2

Mängijate piirarv: Ümmargune kümme

Mängutasu: Tellime kohapealt grupimenüüga süüa vms, st ainult söögi-joogiraha. Seekord nõnna.

Mängijad:

Kadikas
Getter
Magnus
Ed
Madis
Meele
Oliver
Elaviel
Iti-Liis
Rhonwen
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk
Postitusi: 28014
Liitunud: 18 Aug 2004, 16:19
Asukoht: Ilmaplats

Re: Mängukuulutus, osalejad, intro, outro

PostitusPostitas Die » 25 Okt 2013, 14:17

OUTRO:

Lõikuskuu viimasel nädalal kogunes Faimbiasse emand Thia nõupidamistesaali taaskord üks kirev seltskond, et arutada erinevaid tähtsaid probleeme, muuhulgas Mooloki pühitsetute vägivallategusid, Paljasjalgse Jumala ogarate jüngrite järjest kõvemat sõjakisa ning kogu Usterit tabanud viljaikaldust.

Ent juba nõupidamistesaali sisenedes leidis lääniemand eest õnnetul ja salapärasel kombel surnud teenijanna, kelle surma nõupidamisest osavõtjad, eesotsas Aardonia ja Grelawyri preestritega, üritasid lahendada - paraku mitte just eriti edukalt.

Ning ka nõupidamiste käik polnud rahulik - kuumad teemad, palju erinevaid mõtteid, ent lõplikku otsust ja rahu ei kuskilt, lisaks - vilkuvad tuled laes, lood kummitustest, ootamatud terviserikked ning kuuldused Jahve kummardajate rünnakutest heausklike talupoegade ja kõrtside vastu.

Korraga - Aardonia preestrinna surm, nähtavalt samal kombel kui oli surnud ka emand Thia vaene teenijanna. Šokis külalised palusid abi ja nõu jumalatelt, samas kui ruum miski kurja jõu läbi sulgus ega avanenud enne, kui saabus Briant'ile tõotatud äravalitu, emand Thia ammune sõbratar, kes oli õnnetu juhuse läbi nõupidamistele väga hiljaks jäänud.

Lääniemand kuulutas nõupidamise lõppenuks, ning kergendatult pagesid külalised neetud saalist. Emand Thia aga tõotas nõupidamiste saali sulgeda ja seda enam ei kunagi kellelegi avada. Kõik arvasid, et hommik on õhtust targem ja ehk võib siis arutelusid jätkata, aga ka järgmisel päeval ja ülejärgmisel oli kõigil liiga palju omi mõtteid ja omi kohustusi, ning külalised kiirustasid minema - isand Rust tagasi oma lääniprobleemide ja tõbise naise juurde, Rikas Kiras võitlusse sattunud ja haavata saanud äripartnerite manu...

Faimbia Thia'le jäid pidada teenijanna Taira peied, samuti pidi ta saatma saadiku Aardonia templisse, et antaks edasi kurb sõnum: veel üks langenu selles tundmatus lahingus.

Nõu sai peetud, eks aeg ja jumalad näita, kuhu see nõu välja viib, ja kas tulesid öös annab summutada, või lõkendavad need peagi üle kogu Usteri...
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.


Mine “Tuled öös”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline