Muljed

III mäng

Moderaatorid: stuart, Dru, k2rts

Kasutaja avatar
Randiel
Seikleja

Muljed

PostitusPostitas Randiel » 13 Veebr 2012, 00:01

Niisiis, ma lõpuks maandunud tagasi tsiviilisatstsooni juures ja üritan ennast kokku võtta, et värsked muljed ka kirja panna. :)

Tänud meie superluks autotäiele superluks autos mis muutis Tallinnast kohalesõitmise ja tagasi koju saamise äärmiselt mõnusaks ja lõbusaks. :)

Tänud meie armsatele aga veidi ära piinatud GMidele (jei Dru debüüdile! :)) ja NPCdele tänu kellele jagus meie väikeses kõrtsis pidevalt tegevust ja elu ning kõik võimalikud olendid tegid meie elu veidi raskemaks. :) (On a side note: Vilisuude hääl oli üliäge. (Y))

Kuna eelmine mäng möödus minu ja mu tegelase jaoks suures osas uue olukorra ja inimestega tutvumiseks siis seekord sain juba "vabamalt võtta" ja kohati nautisin lihtsalt olustikku ning tegelesin omade asjadega. Väga mõnus oli pikutada kõrtsi lae peal ja ennast soojendada kuulates kuidas kohalike suhtedraama arenes (kuigi lõpuks ei saanud ma ei IG ega OG aru kes ikka täpselt kellega magas või suguluses on :P). Kui mõnes teises mängus tekitaks sellised nö vaiksed või venivad hetked frustratsiooni siis antud juhul oli see pigem mõnus ja andis hingamispausi, seejuures lastes ilusti tegelases püsida.

Aka on nunnu ja parem kui radiaator. ;) Kui ta just pole parajasti rollis ja väga kriipi ning KÜLM. :P

Mõned nopped ka veel mis praegu pähe torkasid, tegelikult oli neid veel KUHJADES :):
*Kollane lumi on saatanast.
*Kaheksa päeva metsas põhjustavad suures koguses pingestatud vaikust.
*Mytona vanasõnadesalvest: "Kus viga näed laiata, saada persse ja ära aita!"
*Mägilnae saabub alati siis kui sul on hea soe olla ja sa asud õhtusööki sööma. Ta rikub alati su söögiisu ära.
*Rasec päästab mind metsavardja jäisest haardest liiga hilja põhjustades mu hiiglaslikuks jääkuubikuks muutumise. Kui ma hakkan juba üles sulama tuleb ta minu juurde ja ütleb võimalikult tuimalt ja ükskõikselt: "Vabandust et ma nii hilja jõudsin aga ma tegin sulle teed. See on köögis. Ma nüüd lähen." ja tuiskab uksest välja. Arvake ära, kes ei kiirustanud teda eriti päästma, kui ta ise veidi hiljem jäähaldjaks muutus. ;)
*Hõõguvat sütt täis kateloki ja asendamatuid komponente täis uhmriga mööda kuulvagustatud libedat metsateed joosta on üsna närve kõditav.
*Rasec hakkab vanaks jääma. (Ma oleks talle võidujookus raudselt pähe teinud ja teda veidi narrinud, et ta võistleb seenioride kategoorias, aga ta tobu ei julanud minuga võidu teha. :P)
*Mul on hea meel, et minu ema ei saa ootamatult meie retkele sisse sada ja mind kõigi ees häbistada ning jätta must muljet kui täielikust memmepojast. :P
*Ma ei tea kumb on segasem kas Ghatay või tema kass... Olgu Maa ema armuline selle õnnetule šamaanile, kes temasse armunud on.
*Blondid liiga sõnakad neiud ja hädaldavad mägilased ajavad ühel õigel Mytonalasel üsna kiiresti vere keema. :P
*Plekkmeest ei maksa välja vihastada, kui su mööbel sulle armas on.
*Kui su kubemekarvad hakkavad härmatuma võib olla hea hetk tigeda vaimu juurest siiski taganeda...
*Kui keegi tahab mulle pearaha peale panna võiks nad seda vähemalt teha viisakas koguses. :/
*Kui keegi tahab metsas su sõber olla küsi enne kas tal on küpsiseid. ;P
*Kergesti mõjutatavad vaimud peaks endale paremad sõbrad leidma...

PS! Ilmaplats on vist kergelt sõltuvust tekitav...

SUURED tänud kõigile ilusa mängu eest ja järgmise korrani. :) 8)
Unto the corners of the earth
Defiant to the last breath
Until there's none left standing
No surrender

Kasutaja avatar
Dru
Operatiivnuffik
Kontakt:

Re: Muljed

PostitusPostitas Dru » 13 Veebr 2012, 00:26

Ilmaplats on VÄGAGI sõltuvusttegitav.

Aga ma lähen ja suren nüüd. Näeme/kuuleme/kirjutame hiljem.
We haven't got a plank. Just fucking jump.

Kasutaja avatar
Azurah
Operatiivtroll
Kontakt:

PostitusPostitas Azurah » 13 Veebr 2012, 02:43

Nõustun Druga! Randiel: kaasas asendamatute komponentidega peeker siiski.

Kusjuures, kuigi ilmselt suure eilse unisuse ja tänase pohmakuse tõttu ei jõudnuki seda korralikult väljendada siis suured-suured tänud kõigile, kes kogu selle ägeda, seiklusliku ja lõbusa nädalavahetuse võimaldasid: gemmid Die, Stu ja Dru; NPC-d: Aka, Jaanus, Ulf ja Kadikas ning muidugi ka kaas-PC-d: Rass, Randiel, Magnus, Kaur ja Ed. (Karjuge ja virutage mulle vastu pead, kui ma nüüd kellegi oma unisusega täiesti ebaausalt välja jätsin). Ja tegelt ka RMK-le, kes neid ägedaid metsamaju ehitab (ja võiks veelgi ehitada :P).

Noppeid ka siitpoolt:
* Ilm! Külmlaane ja kõike külmutava Valge Emanda konseptsiooni muudab ikka mõjuvaks, kui sul ka päriselt -27 kraadi väljas on.
* Kui eepika kohtub realistlikkusega: ülalmainitud komponentide ettevalmistamiseks vajalikust (IG) uhmrist oli keegi nuudleid söönud...
* Kindlad, paraja keerukusega juhised + kuuvalge öine mets = lahe rituaal
* Teatud metsa- ja merehaldjatest: Raudmees: "No sellel metsahaldjal on küll peas..." *koputab vastu puust lauda* - Mina: "ja Adruaju nimi kõneleb juba enda eest." :P
* Tegelane, kes tundub teadvat (peaaegu) kõike su hilistest tegemistest, sest on "tark ja loeb palju" ja tahtvat olla su sõber = KALANE!
* Veel kuhjaga muud paranoiat
* Märkamatud kohalikud - no pagan ei jõua neid kõiki ka kogu aeg jälgisa!
* Gemmid diagnoosivad kõik PC-d psühhopaatideks
* Merehaldjas mingile külainimesele: "... kui me verd koristasime, vabandust, veini ikka." Mina: "Verd!? HAHAHAHAA!" *naerab hüsteeriliselt*
* Jne

PS. Ma olen vist vastik gemmide pailaps, aga mul on tagasiside juba peaaegu valmis.
Viimati muutis Azurah, 31 Mai 2012, 01:30, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
Randiel
Seikleja

PostitusPostitas Randiel » 13 Veebr 2012, 13:14

Azurah kirjutas:Nõustun Druga! Randiel: kaasas asendamatute komponentidega peeker siiski.

Muidugi! Sorri ma olin ikka vist veel üsna sooda eile, kui seda kirjutasin. :P

GMide pailaps vähemalt mäletab täpselt mitte ei pea nädal aega hiljem ajusid ragistama. ;)
No surrender

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 13 Veebr 2012, 18:30

Kuus vanderselli vallatut
ei karda kingi tallata.
Oh sa pime-pime-pime,
maailm on imeline!

Kui elad oma õue all,
ei tea, mis sünnib kaugemal.
Oh sa pime-pime-pime,
maailm on imeline!

Kas idast tõuseb päike,
kust nahk saab pruuni läike,
miks järvel, jõel on kallas,
kes elab vetevallas?

Kas seal, kus maailm otsa saab,
on ümberringi tüma maa?
Oh sa pime-pime-pime,
maailm on imeline!

Minu komplimendid kõigile, kes sel külmal nädalavahetusel Õrsava järve ääres trallisid ja end liialt pakasest heidutada ei lasknud. Nii ekstreemseid olusid me ei eeldanud, aga tundub, et me elasime need edukalt üle.

Minu noppeid (eks räntimiseks jagub veel väga pikalt):

* Vilisuudel kasvas muskel - kui sa ikka väga mitu minutit jutti iga natukese aja tagant ühe või mõlema käega toru keerutad, siis hakkab tõesti muskel kasvama. Muuseas on need toredad torud pärit mu venna käest - nagu ka trumm, tamburiin ja marakas (mida vist keegi ei leidnudki)
* Valge Emanda kleidi ja keebi peale kulus ca 2 vana tekikotti ja vähemalt 3 kotti tülli, katteloori jms ning tegu on minu väikese vaimusünnituse ja näputööga. Kahjuks jäid puudu valged jõulutuled kostüümi all, sest me lihtsalt ei saanud seda asja akulaadijaga ära ühendatud. Kuigi samas, kui Valge Emand oleks teinud valjult Põrrrpõrrrpõrrr, siis... njah.
* Minu suur ja sügav respekt NPCdele, kes igasugu uusi lahedaid ideid genereerisid, omavahel diipi rolli mängisid, suutsid pidevalt ümber kehastuda (ja mingilgi määral kompenseerida hulga NPCde puudust) ja sinna vahele veel field-GMinagi ringi joosta. Te olete õudselt tublid.
* Tegelaste arengut on hullult lahe jälgida.
* Tegelaste omavahelisi suhteid ja keemiat on veel lahedam jälgida.
* Magnuse ekstremistlik punkriotsimine ehk öine metsajooks, et üles leida mängijale tundmatus kohas ja ebamäärases suunas olev metsaonn :)
* Vaprad paigale külmutatud tegelased kõrtsiõuel.
* Ämma vein.
* Kõrtsmik Joeli vanaema räbalad roosamummulised püksid, mille Rasec kolikambrist pänna pani.
* Täiesti omaette plotiga külarahvas!
* Marian. Classy indeed.
* Vaagimine ehk siis puulõhkumisvõistlus, tantsimine jms.
* Lohe maandub. Rasec (ujudes GMi külje alla, ebalevalt): Ma olen elus ikka palju paha teinud, jah? GM: jup, oled küll. Rasec: (shifty eyes) *ohshit*
* Varese kogu loot oli 5 vorsti ja 1 Koznak. (ning hunnik haldjasilmi)
* Berta Maria Carrade tänab oma saatjaskonda, kes ta karavani juurde eskortisid.
* Tobiase käepüüdmine by Renno.
jne jne

Kõik, kes pilte tegid, võiksid need mulle saata, et saaks ühe fotoalbumi kokku panna
&
kõik PCd peaksid kindlasti kiirkorras saatma meile oma tagasi-ette jne vaated.

Oli suurepärane nädalavahetus.
Erisoojad tänud Kadikale, kes oli GMide autojuht ja elas üle meie pakid ja meie räntimise.

Päikest ja datleid!

Die
ehk

Kõrtsmik Joel
Salakaubavedaja Marcus
Cajsa Asthesys
Vares
Berta Maria Carrade
Vilisuu
Glenda (hääl)
Kassipoig
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Kasutaja avatar
Dru
Operatiivnuffik
Kontakt:

PostitusPostitas Dru » 16 Veebr 2012, 22:16

We haven't got a plank. Just fucking jump.

Kasutaja avatar
Randiel
Seikleja

PostitusPostitas Randiel » 16 Veebr 2012, 23:11

No surrender

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 16 Veebr 2012, 23:28

See oli vaidlusjärgne Raudmees, kes just mütsi peast võttis.
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Kasutaja avatar
stuart
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas stuart » 16 Veebr 2012, 23:28

Ohtlik raudmees?
Macchiavelli on poisike. (TM Panic Productions)
---
“There comes a time when you must stop running, when you turn and face the tiger.”
- Fenris, Dragon Age 2

Magnus
Ilmaplatsi jedi
Kontakt:

PostitusPostitas Magnus » 16 Veebr 2012, 23:35

Kui nimekirjasid tehakse, teen siis kah.

* Lõpuvaidlus. Teise mängu lõpus tekinud pinge oli taandunud kas vaikseks distantsiks või kohati isegi sõbralikuks koostööks (eriti, kui vaja kellegi kolmanda osapoolega ühise rindena
tüli norida), aga lõpus oli jälle näha, et tegu paraja mõnusa psühhokarjaga, kus ollakse siiski igaüks enda kasu peal, mitte üheskoos maailma parandamas.
* Varese laul Wirennoni kohta. Õnneks enamik aega olin ma ise ainuke tunnistaja sellele.
* Tuline kass (see suur ja Lickaga seotud). Nagu näha, tehtud tegude eest nii lihtsalt minema ei jookse, vahel nõutakse ka vastutust. Ma kujutan ette, et see oli korralik ja väga läbinähtav jama, mida me talle kamba peale ajasime.
* Urr. Öelge mis tahate, minu meelest oli Urr.
* Wirennoni ema muidugi. Ma olin selle taustategelase iseloomu piisavalt vähe (olgu, väga vähe) kirjeldanud, nii et see tuli hea üllatusena ja ma sain selle koha peal mängida ka oma tegelast erinevalt tema tavalisest kaalutlevast suletust olekust (eelmine mäng oli selleks võimaluseks haavapalavik).
* Leitsin metsast kuuse alt vedelemast juurikad, mida siin piirkonnas ei kasva isegi ilusa suvega, rääkimata sellisest talvest ning mis on juhuslikult salakaubaartikkel aga mingist punkri leidmisest
ei tea ma küll midagi. :)
* Küladraama. Ma mõtlesin, kas läheb kakluseks, kui ma vaikselt küsin, et miks su õed ja kallimad samad on. Ei läinud.
* Kus Karandri, seal ligidal Rasec. Raisk.
* Raseci sõbranna oli küll kahtlane, kuid kui järgi mõelda, siis minu kohta ta rohkem nagu ei öelnudki, kui et ma Mytonast olen ja seda teavad nagunii kõik.
* Edi kommentaar enne mängu, et Ghatay vaimne seisund on paremaks muutumas.
* Ja palju muud ...

Mine “Luiged läinud, lumi maas”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline