Loe mind, siis armastab sind Plotijänku

III mäng

Moderaatorid: stuart, Dru, k2rts

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk
Postitusi: 28014
Liitunud: 18 Aug 2004, 16:19
Asukoht: Ilmaplats

Loe mind, siis armastab sind Plotijänku

PostitusPostitas Die » 01 Veebr 2012, 20:11

MIDA KAASA:

* kõigepealt pakkige kaasa iseennast. Seejärel pakkige kaasa oma kaasseiklejad.

* palju valgusallikaid, nii ig (igasugu küünlad ja laternad, mida rohkem, seda parem - ühesõnaga võtke nii palju kui teil on ja natuke rohkemgi veel. Plotiloom kardab pimedust.) kui OG (üks taskulamp on tore, 2 taskulampi on veel toredamad.)

* miskit lisatoidust. Seoses pisikese eelarvega saame me teile lubada tõesti ainult baastoidu (kartulid, miski ühepajatoidu jms). Annetused kõrtsisahvrisse on väga teretulnud, sest kui kõik võtavad natuke midagi moonakotti, saame kõik söönuks.

* sooje riideid. Mäng toimub sees JA väljas, ning valmis tuleks olla ka väikesteks matkadeks värskes õhus. Loodame, et praegune külm möödub ja meid 20-30 külmakraadiga ei õnnistata. Aga igastahes soovitus, et koostage oma kostüüm nii, et on, mida maha võtta (sees läheb soojaks, ma olen isiklikult kogenud, KUI soojaks seda maja on võimalik kütta, lõpuks sulasid kõik oma paksude kostüümide sees, eriti II korrusel) ja samas on, mida selga panna, et väljas ära ei külmaks. Palju villaseid sokke jms ning korralikud jalanõud.

* VAHETUSJALANÕUD. Võivad vabalt olla ka lihtsalt paksud sokid, aga seljuhul äkki mitte need sokid, millega te päevakese ringi olete lipanud ;) Teeks nii, et teisele korrale, kus kõige muu hulgas toimub ka magamine, saabastega ei läheks, v.a tõesti väga erandkorras (keegi karjub appi ja on vaja kohe tormata vms)

* Seoses mängukoha muutusega kadusid paraku ära ka madratsid ja voodid (v.a 1 2-kordne nari alumisel korrusel suhteliselt külmas kohas (kui sauna kütta, läheb see koht soojaks!), nii et võtke kindlasti kaasa piisav magamisvarustus. MAGAMINE ON OG, nii et magamisasjad saab alul lihtsalt üles korrale ilusti ära panna ja kui me kõik kord vastu hommikut ära vajume, siis saab magama vajuda. Tehke endal olemine mugavaks ja soojaks. (Ekstremistid võivad magada ka rõdul :p)

*aftekaks mida iganes, et meel oleks lõbus ja kõht täis.

* Igasugu valgusallikaid, juhul kui teil jäi ülemine jutt kahe silma vahele. VALGUS VALGUS SAAGU VALGUS!

* Ja palun laadige ära oma mobiiltelefonid, võtke need kaasa ja hoidke neid mängu ajal enda ligi. Vibra peal, näiteks, sest meil võib väga olla vaja teid kätte saada.

*!!!Võtke kindlasti kaasa oma toidunõud - kauss, kruus, lusikas, soovitavalt ka nuga.!!! Seekord on nõnna, et karjuvalt tänapäevaseid söögiriistu näha ei tahaks (üritame kujundada meeleolukat kõrtsi, ja üldse). Ja me korjame teilt need ära ning kasutame neid teie peal kõrtsis. Lisaks vedeliku kaasaskandmise anumale on väga kohustuslik kaasa haarata ka mõni toop-savikruus-peeker-vms. Et oleks, millega teile märjukest serveerida.

* Sedakorda on mängul kõigil tegelastel ka raha, seega varustage end kukrute jms sobilikuga selle kaasaskandmiseks. Rahal on suur väärtus, seega selle ärakaotamine kaotab teie tegelasele võimaluse endale süüa-juua soetada ja varju all ööbida

* Relvad - kes on kokku leppinud, et see tal on, sel on. Mõõka või nuga relvana kasutada mõistavad vähesed.

* Oma tegelasleht kaasa! Kogemus on näidanud, et kõigil läheb vahepeal vaja oma mälu turgutada!

* TOIDUNÕUD! (iga kord ei saa rakendada lugu röövlitest, kes kõik kõrtsi nõud segi peksid) Ja kuldreegel on see, et kui tegelane kasutab sööginõusid (eriti kellegi teise omi), siis tuleb kohe peale sööki need ka puhtaks küürida. Kohvikruusist kellegi eilset putru leida ei ole fun ;)

* tikud! (laterna ja lõkke tarbeks)

* valgusallikad! Päriselt ka! Pimedas metsas käsikobamisi ekslemine on feil.

* Joogivett! Meie võtame, võtke teie ka! Ei ole kindel, mis täpselt kaevust välja tuleb ja ega see pole ära külmanud, ning järv on keedetav, aga mitte joodav.
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk
Postitusi: 28014
Liitunud: 18 Aug 2004, 16:19
Asukoht: Ilmaplats

Re: Loe mind, siis armastab sind Plotijänku

PostitusPostitas Die » 08 Veebr 2012, 00:25

Enne mängu:

Kuna seis on selline, et NPCd ja 2 mängijat jõuavad tublisti varem kui suurem autotäis mängijaid - kes jõuavad Ed'i prognooside kohaselt kohale umbes südaööks, siis on meie kurikaval plaan järgmine:

* esialgu me võtame NPCd ja briifime nad ära.
* Siis me viskame PCd majast välja, et NPCd saaksid mängima hakata. ;)
* siis me võtame olemasolevad PCd ja viime nad alguspunkti, loeme neile mõne sõna peale ja laseme nad enamvähem õiges suunas lahti.
* Ja siis me mängime.
* Kui südaööl jõuavad kohale ülejäänud mängijad, siis palun - helistage meile ette ja olge üldiselt valmis selleks, et te kiirelt ja sujuvalt saate mängu alustada. Sellega seoses eriti, et kui teil on mingeid küsimusi rolli vms osas, siis püüdke need ära küsida enne reedet. Magamisasjad ja OG stuffi saate esialgu autosse jätta ja pärast, kui saabub OG öörahu, need sealt ära tuua ja end mugavalt majas sisse seada.
* Siis me võtame ja viime äsjasaabunud alguspunkti ja laseme nad enamvähem õiges suunas lahti.
* Ja siis mängime me KÕIK, kuni me ära vajume ning saabub suur OG Öörahu.

PLOTTI JÄTKUB KÕIGILE!
PLOTIJÄNKU ARMASTAB TEID KÕIKI!
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk
Postitusi: 28014
Liitunud: 18 Aug 2004, 16:19
Asukoht: Ilmaplats

Re: Loe mind, siis armastab sind Plotijänku

PostitusPostitas Die » 10 Veebr 2012, 15:35

Alates 15.00 meid enam netist kätte ei saa, kõik jooksvad küsimused esitada telefonitsi. Ja kui telefon on kinni, saatke sõnum või proovige mõne aja pärast uuesti!
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.


Mine “Luiged läinud, lumi maas”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline