Outro, intro, rega ja muu loba

III mäng

Moderaatorid: stuart, Dru, k2rts

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

Re: Eelkuulutus ja registreerimine

PostitusPostitas Die » 20 Jaan 2012, 14:49

Saab :)
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Kasutaja avatar
stuart
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas stuart » 24 Jaan 2012, 17:36

Teie logistik siinpool - transport hakkab vaikselt selginema, jala kõmpima keegi ei pea, küll oleks mul aga vaja väga teada, mis kell keegi liikuma saab hakata, see kehtib siis nii Tallinna kui Tartu inimeste kohta.
Macchiavelli on poisike. (TM Panic Productions)
---
“There comes a time when you must stop running, when you turn and face the tiger.”
- Fenris, Dragon Age 2

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 24 Jaan 2012, 19:36

Mul on ka vahva uudis: meie NPC tiimis on uute nägudena peale Issi ka säärane vaja olija nagu Kadikas :)
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 24 Jaan 2012, 20:23

Ja sedakorda on olemas ka SAUN! Jup, te kuulsite õigesti - saun. (ning kui majatagune tiik pole kinni külmanud, võib lavalt sinna karata, isegi otseuks peaks olemas olema :p)

Kasutaja avatar
Dru
Operatiivnuffik
Kontakt:

PostitusPostitas Dru » 24 Jaan 2012, 22:55

Ma ei ole veel kindel, mis kell ma saan liikuma hakata.
Võimalik, et vabanen 12, võib-olla 18 ... o.O
We haven't got a plank. Just fucking jump.

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 24 Jaan 2012, 23:10

Loodetavasti see selgineb sul nii.. ee.. enne vastavat reedet? ;)

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

Re: Outro, intro, rega ja muu loba

PostitusPostitas Die » 25 Jaan 2012, 23:17

Kesse foorumis meil luurib,
nurka vaikselt auku puurib?`

Ehk siis - Issi, tere tulemast :)

Issi
Hulgus

PostitusPostitas Issi » 25 Jaan 2012, 23:26

Tere! Tere!

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 25 Jaan 2012, 23:29

:) Ma jõudsin sulle just mõned lisaligipääsud anda, nii et uuenda ja vaata, kas sa näed Aardevardjaid ja Aardekirstu. (viimane pole nii oluline, aga esimesest võid igasugu huvitavat lugemist leida). Lisaks muidugi Maailma Üldinfo all leiduv ning vast ka selle sarja eelnevate mängude outrod ja introd (eriti esimese mängu oma, et aru saada, mis värk õite toimub)

Ja kõigile NPCdele annan siinkohal teada, et peale tänast töist GMide koosistumist (Dru oli läbi Skype'i meiega, mis oli väga äge) läheb veel paar päeva aega, ja hiljemalt uue nädala alguses saadame teile ühe pika ja põhjaliku meili kogu mängu, teie rollide, kostüümide jne jne teemadel.

Seni aga lugege, uurige, puurige ja olge muidu lahedad!

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 01 Veebr 2012, 01:49

Ma hõikan siis igaksjuhuks varakult välja, et kui te oma kostüüme kokku panete, arvestage absoluutselt kõigi võimalustega - võimalusega, et majas on paganama soe (sest ma mäletan, kui kuumaks seda andis kütta) ja võimalusega, et väljas on päris-päris külm (loodame, et see 30 laks möödub, aga Eesti talve puhul ma parem ei hakkaks ennustama) ning mäng toimub sees JA väljas, nii et - valmistuge :)

Mine “Luiged läinud, lumi maas”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline