Outro, intro, rega ja muu loba

III mäng

Moderaatorid: stuart, Dru, k2rts

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

Outro, intro, rega ja muu loba

PostitusPostitas Die » 23 Okt 2011, 20:41

"No oli see alles kari linnavurlesid," vangutas nõid pead ja põrnitses kausitäit kohupiima. Kohupiim põrnitses vastu. Ausalt öeldes oleks ta vast pidanud pigem ennustama salapäraste märkidega kaetud kivide või kontidega, või vähemalt teelehtede või siguripaksu pealt, aga nõid teadis, et just seepärast ta Nõid ongi, et ta võib sama hästi kasutada suvalist kättesattunud asja. Kohupiim sobis selleks päris hästi. "Jõudis keegi üldse kokku lugeda, mitu korda nad surmasuus olid või kes kõik nende nahka auklikuks tahtsid torkida? Ohjahh... Ennasttäis ninatargad untsantsakad, seda ma ütlen. Vähemasti tüdrukul oli natuke aru peas... Ja siis see vaene poiss. Loodetavalt jättis ta endale midagigi meelde, mis ma talle rääkisin. Pea selge, jalad maas! Ega pilvedes hõljujad ja unistajad nõiaks saa - selleks, et võiks pea pilves olla, peavad jalad väga kangesti maa peal püsima, jajah.

Vähemasti saavad siin nüüd rahulikud ajad olema, jajah. Aga kuhu iganes need rändurid lähevad, seal küll mitte. Ma näen lund ja..." Ta põrnitses kohupiima. Kohupiim põrnitses vastu. "...näen külma, jah. Pikk on veel see rännak, ja neil vaestel untsantsakatel pole halli aimugi, mida nad otsivad, või mis neid ees ootab. Ohjahh... Aga ma'i saand ju neile seda ütelda kah. See ei ole minu asi sinna oma nina toppida. Ei, selle asja peavad nemad ise ära lahendama, jajah. Eks näis, eks näis. Andku Maa-ema neile jõudu ja hoidku Taeva-isa neid, vaeseid lapsi."

Kauss kohupiimaga kukkus laualt põrandale ja purunes kildudeks. Nõid ohkas, ajas end siis üles ning võttis nurgast luua ja lapi. Ükskõik kui vägev nõid sa olid, oma põranda pidid sa ikka ise ära kasima.

Käesolevaga kuulutab Kuri K...hmmm...Viisik välja järjekorras III mängu, mis kannab pealkirja "Luiged läinud, lumi maas".

Mängu aeg: 10-12 veebruar 2012
Mängupaik: (äärmiselt suure tõenäosusega) Kilingi-Nõmme metsamaja Pärnumaal
Mängumaks: 17 EUR (PC), 10 EUR (NPC)
Mängu kestvus: reede õhtust kuni... Koju pühapäeva pärastlõunast
Mängujuhid: Stuart, Kärts, Die & Dru

Nagu alati, võivad mängul osalemiseks soovi avaldada kõik, ent eelõigus on otseloomulikult neil, kes varasematel sama sarja mängudel osalenud. Kõik, kes te viimasel mängul osalesite või oleksite pidanud osalema, aga mõjuval ja kurval põhjusel pidite mujal viibime - te olete igastahes väga-väga teretulnud.

Mängijad:

1. Randiel
2. Ulf (NPC)
3. Getter
4. Magnus
5. Ed
6. Rass
7. Issi (NPC)
8. Kaur
9. Kaire
10. Aka (NPC)
11. Jaanus (Kalde) (NPC)
12. Marduloc (NPC)
13. Kadikas (NPC)
14. Vincent (NPC)

jne
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Kasutaja avatar
Randiel
Seikleja

Re: Eelkuulutus ja registreerimine

PostitusPostitas Randiel » 23 Okt 2011, 21:18

Mina! (Mängu kokkuvõtte venis pikale :oops: ja on veel paari lõigu kaugusel poeetilisest lõppsõnast. :))
Unto the corners of the earth
Defiant to the last breath
Until there's none left standing
No surrender

Kasutaja avatar
Dru
Operatiivnuffik
Kontakt:

PostitusPostitas Dru » 23 Okt 2011, 21:28

Minaaaaaa.
Ja minu teinepool ka, spank you very many.
Ma täpsustan ta käest, kas ta tahaks olla PC või NPC :)
We haven't got a plank. Just fucking jump.

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 23 Okt 2011, 21:51

Dru, sinu osavõtt on eriti seoses sinu tõusuga karjääriredelil suht...obvious ;)
Kaasa läks kirja kui Ulf. Sest minu Seniilsus teist nime ei mäleta. Aga tehku härra endale ka kasutaja ja hõisaku kõvasti oma tahtmistest ja soovidest.
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Kasutaja avatar
Dru
Operatiivnuffik
Kontakt:

PostitusPostitas Dru » 23 Okt 2011, 23:25

Hahaaa.. point :D
Ma pole sellega veel harjunud :D

Erwin
Hulgus

PostitusPostitas Erwin » 24 Okt 2011, 19:03

Pange mind ka kirja )

Kasutaja avatar
Dru
Operatiivnuffik
Kontakt:

PostitusPostitas Dru » 25 Okt 2011, 01:00

Ja mu teinepool oleks ka NPC :)

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 25 Okt 2011, 01:04

Good. Sest karta on, et praeguse seisuga on keeruline juurde võtta uusi PCsid - kui, siis väga põhjendatult. Väga-väga põhjendatult.

Kasutaja avatar
Azurah
Operatiivtroll
Kontakt:

PostitusPostitas Azurah » 25 Okt 2011, 10:57

Nüüd leidsin lõpuks aja, et karjuda: mina ka ikka! :P

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 25 Okt 2011, 11:54

Nii, kirjas.
Kes veel tahab? ;)

Mine “Luiged läinud, lumi maas”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline