Muljed

II mäng

Moderaatorid: stuart, Dru, k2rts

Kasutaja avatar
Dru
Operatiivnuffik
Kontakt:

Re: Muljed

PostitusPostitas Dru » 18 Okt 2011, 21:45

Kõlab romantiliselt :)
We haven't got a plank. Just fucking jump.

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 18 Okt 2011, 23:11

III mängu plott kasvatab talikarva ja teritab kikusid.
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Erwin
Hulgus

PostitusPostitas Erwin » 19 Okt 2011, 20:30

Poolt !!!
Kuskohas ?

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 19 Okt 2011, 21:27

Mõtleme veel ja peame plaani.
Kui suvealguse mängu oli plaan Vällamäel teha, siis talvist seal teha ei saa- väga väike maja, kogu see hulk inimesi ei mahu mingi valemiga ära. Seega otsime mõnda suuremat. Üks variant on Kilingi-Nõmme metsamaja Pärnumaal (jah, pärapõrgu nii Tallinnast kui Tartust tulijatele, aga ma olen ise seal mängul käinud, Dani aga on seal mängu korraldanud). Ilus ja korralik, magama mahub palju inimesi (2 korrust). Lisaboonusena talvisele ajale - seal on saun! Ja me ei ole seal varem olnud. Kui sobivamat võimalust ei leia (ja RMK majasid teame juba une pealt, peaaegu), siis võtamegi kätte ja teeme seal.

Nii et autojuhid - pange aga talvekummid alla. Ja kui kellelgi on kuskil oma/vanemate/Kanada vanaonu talu, mida ta tahaks meie mängu jaoks välja pakkuda, siis - kirjutage ja joonistage meile ;)

Aga seniks kordan üle - kallid MÄNGIJAD, jaa, kallid PCd, see käib teie kohta (v.a Getter) - palun saatke meile kiirkorras oma tagasivaated. Kui te ei tea, kuidas tagasivaadet kirjutada, küsige Dru käest. Tema on korduvalt tõestanud, et tema teab. Ja et tema on NPC ja GM, siis tema võib õpetada.
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Kasutaja avatar
Dru
Operatiivnuffik
Kontakt:

PostitusPostitas Dru » 20 Okt 2011, 00:30

Ma teen äkki ühe kiirnäite ühest NPC rollist, keda te kõik kindlasti armastasite. :D

* Hommikul ärgates polnud meest ikka veel kodus. Juba TEINE päev. Peksa saab!
* Käisin kõrtsihoora juurest länbi, väidab, et tema ei tea midagi. Pärast kõiki neid aastaid?! Ikka veel?! Lehmapiimast võibki ta unistama jääda!
* Tütar on nii õnnetu, ma ei suuda teda kuidagi maha rahustada.
* Naabri-Aida räägib, et ta pole mu meest ka näinud juba mitu päeva ja nägi teda viimane kord kõrtsi pooole minemas. See saadana külamoor on küll sama usaldusväärne kui kiimas kärnkonn.. Ta võib ka oma hobusega metsa minna ja mitte tagasi tulla, tegelikult.
* Vahepeal käisin veel teised talud läbi - kõik Jussu sõbrad - veelkord! Need joodikud väidavad ka, et pole seda pudulojust näinud. Ma olen üsna kindel, et Korev teab täpselt, kus Jussu on, aga tema naine ei lase mind tema ligigi. On ikka lehm! Võib-olla tuleks tema piima ka pärssida - näis, mis ta põngerjas sellest arvab (minu arust ongi see laps liiga kaua ema tissi küljes rippunud!)
* Selles kõrtsis on koos kõrilõikajad ja röövlid!
* Küünlavaha hakkab otsa saama - kindlasti tuleb Jussu esimesel võimalusel selle järele saata!
* KUS KuRAT ON MU MEES?!?!
* KÕRILÕIKAJAD JA RÖÖVLID!
* Käsime tütrega uuesti kõrtsis. Ehk näeb kõrtsihoor mu ahastuses tütart ja ta ikka räägib mulle, kuhu mu mehe on pannud! Kes see lehmi lõpsab ja sigu toidab ja kevadel vilja lõikab?!
* /.../
/.../

Tulevikus tuleb kindlasti selle hooraga midagi enamat ette võtta - võib-olla paneks talle endale mingi kaetuse peale? lastetuds? Ei, see oleks talle õnnistus.
Ma mõtlen midagi välja.
Mees tuleb ka ikkagi üles leida.
Ja sealauda katus ära parandada.
Ja Soo-otsa Miiratiga rääkida, kuidas selle laste abieluga ikka lood on.

Liiga palju teha ja meest pole! Kui ma selle pudulojuse kätte saan, siis ma ta ka maha löön! Pärast seda, kui ta kõik tööd ära on teinud, muidugi!

-------------------------

Ehk see aitab :)

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 20 Okt 2011, 00:51

Mul on nüüd lõualuud valusad, Dru :D :D :D
Aga jah, see on suht see, mida me tahame.
Ja kindlasti kirjutage meile igasugu salajastest kõnelustest, mida me ei kuulnud, oma salaplaanidest, mida te arvate teistest tegelastest (ja mis on teie tegelase suhe nendega) jne. Romaani pole vaja. Aga võib :) Expi me ei jaga, küll aga võimaldab õigel ajal esitatud korralik tagasivaade teha teie tegelase elu lahedamaks ja põnevamaks.

Kasutaja avatar
stuart
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas stuart » 20 Okt 2011, 02:51

Ja pidage meeles, GMid täidavad alati teie soovid! ;) Nii et... arvestage sellega ja avaldage neid meile, palun.

Mõistlikkuse piires muidugi. Andke andeks, aga Cookie Monsterit ei saa :/
Macchiavelli on poisike. (TM Panic Productions)
---
“There comes a time when you must stop running, when you turn and face the tiger.”
- Fenris, Dragon Age 2

Kasutaja avatar
Azurah
Operatiivtroll
Kontakt:

PostitusPostitas Azurah » 20 Okt 2011, 12:02

Sellega seoses meenusid mulle need kättetud kollid, kes düsgraafiaga ründasid :D.

Ei, see pole tellimus, ma lihtsalt ei suutnud vastu panna nende mainimisele.

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 20 Okt 2011, 16:12

Kui keegi veel kunagi segiläbi joob kõike, mida Peata Rahvas pakub,siis võivad tulla igasugu koledused - k.a Kätteta Inimesed ja Küpsisekollid. Beware!

Kasutaja avatar
Dru
Operatiivnuffik
Kontakt:

PostitusPostitas Dru » 21 Okt 2011, 09:27

Ega see geenius ei olnud ju Pootsman, onju? o.O

Mine “Üksik täht”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline