Muljed

II mäng

Moderaatorid: stuart, Dru, k2rts

Kasutaja avatar
stuart
Rollimängumaniakk

Muljed

PostitusPostitas stuart » 10 Okt 2011, 05:13

Teie eriti-sooda-GM siinpool. Laske käia :)

Neile, kes vaatavad postituse kellaaega - ei, ma ei ole kogu selle aja üleval olnud, vaid läksin magama kell 8 ja ärkasin millalgi 3 paiku. Sooda on jätkuvalt ja jalad valutavad täies pikkuses, aga vähemasti pole enam seda tunnet, mis poole mängu peal, et ohfck, kõik on täiega sealsamuses :D
Macchiavelli on poisike. (TM Panic Productions)
---
“There comes a time when you must stop running, when you turn and face the tiger.”
- Fenris, Dragon Age 2

Kasutaja avatar
Azurah
Operatiivtroll
Kontakt:

Re: Muljed

PostitusPostitas Azurah » 10 Okt 2011, 11:32

Oijah, kuigi ma sain tubli kaheksa+ tundi und, siis eepiline sooda olemine ei ole kuhugi taandunud. Ja ma mõtlen tõesti eepiline, sest miski peab olema korrast ära, kui Trololo-d kolm ja pool tundi järjest kuulata, lõpetades vaid seetõttu, et uni läheb liiga suureks.

"Kõik on täiega sealsamuses" - selline tunne oli minul IG, sest et teravaid elamusi oli rohkem kui küll. Ühe murega ei saanud aga oma pead kaua vaevata, sest teine veelgi põletavam tuleb ootamatult peale (mis, kusjuures, esimese ajutiselt isegi vaigistab), kuid lõpuks õnnestus siiski kätte saada see, mida vaja ja sealjuures jäi kogu tõsiste aardejahtijate kamp ka ellu (nende läbutsejatest "konkurentide" kohta, kes purjus peaga metsa magama jäid, viimased andmed puuduvad), kuigi nad on üksteisele sama ohtlikud kui kõiksugu pearahakütid, kollid ja muud neile :P

Kokkuvõttes: mäng oli minumeelest superawesome. NPC-sid oli palju ja te olite väga lahedad. Suured tänud gõmmidele, kes kõike seda võimaldasid :)

Veel rändom märksõnu:
- kollitrollimine - ehk millise lauluga uinutada allikakolli? Trololololollololollololoo!
- ahtra lehma (mitte vahtra lehma) piim kui üks otsitav komponent - ei, see ei ole mõeldud ise ärajoomiseks!
- üksinda metsaminekust rääkimata, isegi kõrtsi ümber jalutamine EI ole ohutu
- ka pearahaküttidel on oma kutse-eetika
- Kõrtsmik-abigemm: "Miks on siin pudelis ingverit?" - "Ee, see oli unerohuks teistele aardeküttidele, aga nad ei joonud seda. Ega keegi seda joonud ei ole?" "Nägija" käes on pooltühi jooginõu...

Hoijah, ja palju veel, aga praegseks rohkem välja ei pigista.

Erwin
Hulgus

PostitusPostitas Erwin » 10 Okt 2011, 18:39

Hehei !!!!!
Olen lõpuks ennast kokku pandud, korda ajanud. Muidu, tagumik ikka veel annab 500km-st teada :) GM-id ! Te olete super-ultra-extra lahed, ütlen ausalt, igav ei olnud ! Super ! Kedagi osanikkest nägin teist või kolmandat korda elus, ülejäänuid ei näinud ennem üldse - inimesed, te kõik olite superawesomeˇid, eraldi thanks minuga koos joonud ja võidelnud talunikutele ja minu talunaisele ! Me oleme jõud ! :-D Barbar, ürita järgmisel korral ikka õigesse kohta saada ;))) Koht oli ka suurepärane, maja, ümbrus, see soo/järv vms, kõik oli väga hää :) Ootan järgmist mängu !

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 10 Okt 2011, 21:25

Ma ei suuda hetkel rohkemat öelda, kui kiita kõrgesse kõiki mängijaid ja meie superlahedaid NPCsid, asendamatuid abiGM'me - Dani kõrtsi pidamas ja Dru, kes jooksvalt kujunes NPCde eest hoolitsevaks GMiks (me saime jooksvalt aru, kui vajalik see oli! selle NPC hulga juures) ja muidugi Stu'd, kes on täiesti priceless. Te kõik olete.

Pure epic fun, dudes. Pure epic fun.

PS. Ametlik otsus on, et Allikakoll (tegeliku nimega Härra Verikints) suri raskekujulise sisekõrva verejooksu kätte. ;)
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Kasutaja avatar
Randiel
Seikleja

PostitusPostitas Randiel » 10 Okt 2011, 21:56

Ma ka paneks paar mõtet kirja kuigi kõike head ei hakka ära rääkima, vaid jätan oma tegelase mängukokkuvõtte ja GMide jaoks. :)
Nagu mõned teist ehk teavad, ei käi ma eriti tihti mängudel enam viimasel ajal seega oli see tulemine ja mängu täielik õnnestumine ka mu enda jaoks isiklikult üliväga meeldiv.

Mängusat endast:

*Esimene õhtu oli lõbus ja valede rohke. Kolm tundi istuda ja üksteisele vastamisi iba ajada samal ajal aimates, et teine ikka hoopis mitte see pole, kes ta väidab end olevat oli samas ajal ülimalt naljakas ja mõnes mõttes traagiline. Oleks pidanud ikka kohe kõigile noa kõrile suruma ja tõde nõudma, oleks palju keerutamist kokku hoidnud. :)

*Teine päev oli pikk ja kasulik ja lõbus. Oh seda pidevat ohutunnet ja kasulikke liite ja hulle külainimesi. Metsas elavatest koletistest rääkimata. Nautisin ennast ja oma rolli väga kogu selle hullumaja keskel.

*Haldjad RUULIVAD. He-he-he. (Ei suutnud kiusatusele vastu panna.)

*Pearahakütide poolt Barbarile korraldatud ajujaht -- Wish I had a camera. :D

*Sokutasin laulikutele nahaalselt Ilmaplatsil keshtetuid münte (Kuskil kaugel Revali linnas vermitud ja minu tegelasel kaasas sest algselt oli plaan need kuhugi enda külge riputada aga olin juba piisavalt harakas nendetagi. :P) aga needust peale ei saanud. Vist? EEEEE...

Muud head asjad:

*Koht. Kuigi mu kodust veidi kaugel oli see igas muus mõttes ideaalne ja järve kaldal hommikul teed juua chill ning öösel mööda metsa kolada ja hiljem soojas kõrtsitoas jalga puhata mõnus.

*Kaire -- respekt sulle, et suutsid samal ajal olla hoolas ema ja nautitav kaasmängija nii vähe kui meil õnnestus ka IG rääkida. :)

*Soe tuba ja palju süüa.

*Hästi jooksnud plot ja kõigi valmidus IG olla kogu mänguaja. (Selline asi võiks ju nagu olla iseeenest mõistetav igal mängul aga nagu paljud meist liigagi hästi teavad, siis see nii pole ning selle mänguseeria kvaliteet pakub mulle suurt heameelt.)

Tahaks lihtsalt öelda kogu südamest suur aitäh kõigile mängijatele, NPCdele ja GMidele selle toreda nädalavahetuse eest ja loodan teid kõiki kohata ka sarja järgmisel mängul et jätkata seda põnevat teekonda. :)

PS! Jah -- ka mina panin SELLE loo koju jõudes esimese asjana peale.
http://www.youtube.com/watch?v=gkfVdrtL ... _embedded#!

PS2! Minu valduses olnud sõidukist leitud 1)paar musti nahast meeste kindaid suurus M. Omanikul palun valjul häälele kaevelda ja vaatame, kuidas üle saab anda
2)päts leiba (hävitatud näljase töökaaslase poolt) õigusjärgsel omanikul palun pöörduda pretensioonidega kolmes kirjalikus eksemplaris lähima maffia esindaja poole :)

Teie,
Haldjas Mere (nagu Mägilane nii kaunilt kärkis, kui ma metsa kolama läksin) :)
Unto the corners of the earth
Defiant to the last breath
Until there's none left standing
No surrender

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 10 Okt 2011, 23:45

:)
*kostub gõmminurru*

Ajaa, mis rahasse puutub,siis kuna Ethilias (ehk siis selles ilmas, kus te kallikesed seiklete) on müntidel metalli kaaluväärtus, siis võivad sinu jagatud mündid siiski väärtuslikuks osutuda - või vähemalt koostiselt huvitavateks :P

Aga meie viimane moodul sisaldas kahtlaseid juhtnööre, leidmaks üht kollast maja paljude seast, ja kolli, kes üritas meid surnuks rääkida ja/või meie juhet tappa. Aga me võitsime siiski! :p
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Kasutaja avatar
Dru
Operatiivnuffik
Kontakt:

PostitusPostitas Dru » 11 Okt 2011, 10:31

Nonii.

Ma olin esimest korda elus täiskohaga NPC. Hirme ja kahtlusi-kõhklusi oli palju.
Kartsin, et ei saa hakkama rollivahetustega või lihtsalt ei suuda rolli mängia. Või ma lihtsalt feilin täiega. Aga tundub, et ma sain nagu hakkama. :)

Hull külanaine Sigrid kukkus vististi kõige paremini välja.
Ja Tulilinnud (mulle lihtsalt väga südamelähedane teema ;) )

Dru, the NPC overlord :D
We haven't got a plank. Just fucking jump.

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 11 Okt 2011, 16:28

Et jah, Dru, ära unusta mitte eurotrippajate merehaldjast päälikku! Te olite õudselt lahedad tiinekad :D :D :D ("See on meie seiklus! Otsige endale enda oma!")

Kasutaja avatar
Dru
Operatiivnuffik
Kontakt:

PostitusPostitas Dru » 11 Okt 2011, 22:52

Mkmm! See oli nii, et
"See on meie seiklus! Otsige omale oma seiklus, näete, kuhu raha läheb!" :D
We haven't got a plank. Just fucking jump.

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 11 Okt 2011, 23:16

Kallikesed, tuletame meelde, et mida varem te oma tagasivaated kirjutate, seda rohkem ja selgemalt te mäletate. Ja seda kiiremini ja operatiivsemalt saame meie hakata teile järgmist mängu ette valmistama.

Btw, meie dream-team oleks hetkel: Stu, Kärts, Dani, Dru & yours truly.

PS. Dru - Stu nõustub minuga, et absoluutselt tuleb avastamata talentidele a la Siimo anda võimalus end avastada ;)

Mine “Üksik täht”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline