Uutele ja uue tegelasega tulijatele

II mäng

Moderaatorid: stuart, Dru, k2rts

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk
Postitusi: 28014
Liitunud: 18 Aug 2004, 16:19
Asukoht: Ilmaplats

Uutele ja uue tegelasega tulijatele

PostitusPostitas Die » 27 Juul 2011, 01:17

Uued tegelased (ehk siis need, keda ei olnud esimesel mängul) ja uue tegelasega teise mängu tulijad (kelle tegelased surma said või neid kole koduigatsus tabas), pange nüüd natike tähele.

Kirjutage meile hästi kiiresti kokku oma rolliidee ehk siis, et millist tegelast te tahaksite mängida.

Mõned vihjed-tingimused:

* tegelane võiks olla pärit Mytonast. Ei pea tingimata, aga võiks. Mytona kohta leiab infot vastavast teemast.

* tegelane võiks olla inimene. Nu nii vahelduse mõttes ;) Aga ei pea. Kes midagi päris kreisit välja mõtleb, konsulteerige meiega enne. Nagu võis näha Dru pealt, on kompromissid võimalikud ;)

* Tegelasel peaks olema loogiline põhjus, miks ta sellisest Väga Kahtlasest ja Ohtlikust avantüürist osa tahab võtta. (Põhjuseks sobivad väga erinevad motiivid, alates hirmsast rahaahnusest kuni väljapressimiseni välja. Või juhuseni, nagu mõne puhul. Kuigi, kas keegi peale esimest mängu ikka veel usub juhustesse? ;))

* Tegelasel peaks olema mingi lahe omadus/võime/tegevusala vms, mis tõstab ta teiste hulgast esile ja teeb ta oluliseks ja eriliseks. Ehk siis - mille hundi ja tondi pärast just TEID palgati. Mitte et te tegelikult seda teaks. Aga te võite teha OLETUSI.

* Keskmiselt on teie loo algus säärane: kusiganes te parajasti olite, imbus teile ligi keegi täiesti suvalise välimusega silmapaistmatu tegelane, kes rääkis teile võimalusest teenida palju, väga palju - seda juhul, kui te lähete N* päevaks "Rohelise konna" kõrtsi (mis asub Mytonast lõunas, kui minna mööda mägede külge viivat kaubateed) ja võtate vastu ning sooritate ülesande, mis teile antakse. Ühesõnaga, pisike aardejaht. Primaarne tingimus on, et te vaikite kui tuhakübe tuleriidal. Või muidu...

On võimalikud ka teistsugused loo algused, aga selleks kõnelge juba oma GMidega.

Rolliideed palun saatke meilile: mithgariel@gmail.com või siiasamma privaatsõnumiga.

Küsimusi? Küsige.
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Mine “Üksik täht”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline