Muljendused

I mäng

Moderaatorid: stuart, Dru, k2rts

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 06 Juun 2011, 18:23

*ducks*
GMide haiged koodnimetused mängijatele ja npcdele...ja moodulitele.
Hello Kitty, Aadu, Kellavärgiga Mandariin,Teletups... need on vaid mõned näited meie varamust ;)
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Kasutaja avatar
stuart
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas stuart » 06 Juun 2011, 18:37

See ühel mängul olnud süsteem, kus iga mooduli nime ette lisati mõttes "Harry Potter ja ..." jõudis vist ka omal ajal mängijate kõrvu XD
Macchiavelli on poisike. (TM Panic Productions)
---
“There comes a time when you must stop running, when you turn and face the tiger.”
- Fenris, Dragon Age 2

Kasutaja avatar
Azurah
Operatiivtroll
Kontakt:

PostitusPostitas Azurah » 07 Juun 2011, 17:28

Lisaks mängumuljetele jättis mulle sügava mulje see eepiline larbipohmell, mis alles eile öösel pisitasa järele andma hakkas. Või olen ma lihtsalt algajana seda igakordset nähtust alahinnanud :P Ka Magnuse tekstist sain ma eile lugedes alles päris lõppu jõudes lõpuks aru... :lol:

Rändom ränt, mis jäi meelde ja ma õppisin (võib-olla):
* Pieri maailm ja selle veidrused (Erlana meelest on ju ilmselge, et see mees oli ikkagi lihtsalt sooda) - noored karrisonlased, kes on vist sõdurid ja ainult mehed ja teevad mustikatega trilla-tralla...
* "Vähemalt ei ole minu pildiga plakat vetsus," mõtles Erlana.
* Lisaks kullale ja hõbedale on valuutaks ka suitsuvorst (aga tulemused võivad varieeruda: kui Erlana tahtis kaarnatelt kuulda uudiseid oma kodulinnast, said hoopis teised kuulda temast endast).
* PC-de ahelmõrvamine, milles Erlanal oli oma kummaline algatav roll (asjaolu, et tal oli rahaline väärtus).

Mina kui väga vilets kiitja võtan ennast kokku ja ütlen tõde: ikkagi väga äge oli.

- Erlana Herkia Carrade, nagu kõik juba teada said, aga kutsuge mind Mimallaks.

Mahagon
Rändur

PostitusPostitas Mahagon » 07 Juun 2011, 18:10

Mm, ma ei väsi imetlemast teie pühendumust NPC rollidele ja kostüümidele. Need rotid olid ikka väga mõnus pisike nüke (ja mul oligi õigus, et see, keda nad kartsid, polnud sugugi ohtlik meile!), kuid minu vaieldamatuks lemmikuks oli siiski Ahjualune (ja Ükssarvik).

Mm, aga larbipohmakaga filosoofia eksamiks õppimine oli piin.

Ja.. Magnus- super looke :D

Kasutaja avatar
Kaur
Pisike püromaan
Kontakt:

PostitusPostitas Kaur » 07 Juun 2011, 20:29

Teate mis ma tunnen larbipohmakatest puudust kuigi mul on naad õigeväiksed olnud. Tunnen kaasa inimestele kellel ei ole fantastilist nurgasmagamise oskust. :D :D :arrow: :lol:
Kui asja ei saa põlema panna siis sa kasutasid liiga vähe bensiini.

attila
Hulgus

PostitusPostitas attila » 08 Juun 2011, 10:44

Nüüdseks on muljed settinud ja sääsekublad hakanud paranema.
Ma vinguma ei hakka, mis kõik võinuks olla parem, sest Ilmaplatsi mänguformaat ja korraldusviis on juba välja kujunenud. Seepärast siinkohal ainult kiitused. :)

Äge on see, et mängijatega tegeletakse isikuliselt hästi palju. See on antud larbi tugevamaid trumpe ja seda võiks enamgi teha.
NPC'na meeldis mulle see vabadus, mis vaikimisi mulle jäetud oli. Andis võimaluse teha loo seisukohast kasulikke kiirotsuseid. Mardi surm ja Ahjualuse hala oli impro. Samuti kaupmees, kelle abil Agda vist lausa mängu käiku suunas. Muidugi eeldab see vabadus NPC vastutustunnet.
Aka mängitud kummitus oli äge ja usutav! Eriti kehakeel ja kriisked.
Hambahaldja berserk kukkus väga perfektselt välja.
" Millega sa mind viskasid?" "Sul on kaks nuga rinnus kinni" "Oih. Ma ei pannud tähele. Aaaaaaaaiiiaaaooorraaaaa...ök."
Soontaga saun on parim!

Soovitusi:
Võiks olla rohkem olulisi-kestvaid NPC rolle (vastandina koloriit-rollidele. NPC seisukohast).
Võiks olla rohkem ka valikuid, mängijatele. Et moodulid ei oleks niivõrd ülesanded, kuivõrd valikute tegemine (halva ja halva vahel nt). Kusjuures kumbki valik peaks olema huvitav. (Valik ei ole siinkohal kas minna karukoopasse või mitte. Viimane pakub kindlasti palju vähem lõbu).

Plusse-miinuseid kokku liites oli äge kogemus. Üle pika aja rolli mängida oli väga värskendav. Ahjaa, Tartus oli kuidagi väga imelik olla ei pidanudki vahetpidamata tõmblema (sääsed).

Ja nüüd... ARVE kaupmehelt saadud toodete eest. Surnud olemine ei lähe arvesse ;)

Coca-cola 1.21€
Aura Active 1.05€
Hustler 0.96€
šokolaad 0.86€
Sääsetõrje 2.36€

Swedbank
221012600769 MARTEN LAUR
Seebipank
10010402943017 MARTEN LAUR

:)

AkaJete
Happy ghost

PostitusPostitas AkaJete » 08 Juun 2011, 10:49

... oli tunda vaid tuuleiili seljal ja järgmine hetk toetus minu jahtuv keha piiripostile ja minu ümber askeldasid imestunud külalised ...

miks.. miks.. miks mina?

Juba siis kui esimesed mölakad meie armsa kõrtsu pea maani maha lammutasid oli õudne tunne.. selline, et kohe-kohe tehakse mulle ja Ursulale kah lõpp pääle. Aga õnneks läks ja mõni aeg hiljem sättisime kõrtsu juba uuesti töövalmis.

Ja siis kui ma uusi kuulutusi üles sättisin lõi üks tolvan kõrtsukse siukese mütakuga lahti, et mul kohe kõhu korraks külmaks võttis. Oi aga siis ma ikka ütlesin talle.. oi kuis ütlesin.

Selleks ajaks kui ma sahvrist tagasi jõudsin oli kõrts igast veidrikke jälle täis. Aga need veidrikud ei tundunud üldse ohtlikud.. lihtsalt veidrad.. mingi aarde jälil.. seiklejad.. phäh.

Kasu oli neist kah. Ahjualusega said kaubale, kummitused ajasid minema ja silla väitsid ka korda saanud olevat. Aga selle peale tuli lohe. oi kui kole too oli.. ma jooksi kohe vetsu peitu aga hais tahtis maha tappa ja siis ma hiilisin ikkagi välja ja siis ta lendas minema.

Aga ma olin nii hirmunud ega ma kauaks sinna jääda tahtnud. pealegi oli majapidamises tagaotsitavaid. varesed ütlesid. ja siis ma sättisin asjad lauale, peitsin kõrtsuraha ära ja panin linn.. tähendab kodupoole ajama.. kaugele ma aga ei jõudnud..

miks oh miks...

Teie kummituslik kõrtsitüdruk, Agda

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 08 Juun 2011, 11:43

Tibukesed-kabujalakesed- ootame kangesti teie tagasivaateid! (Kes ei tea, kuidas kirjutada, läheb vutt-vutt ja küsib Dru käest järgi!)

Surm ei vabasta kirjutamisest ;)

Kiitused Ed'ile, kelle tagasivaade on juba postkasti potsatanud!
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Kasutaja avatar
Dru
Operatiivnuffik
Kontakt:

PostitusPostitas Dru » 08 Juun 2011, 16:22

attila kirjutas:" Millega sa mind viskasid?" "Sul on kaks nuga rinnus kinni" "Oih. Ma ei pannud tähele. Aaaaaaaaiiiaaaooorraaaaa...ök."

Deem, ma juba unustasin ise ära.
Naersin praegu nii, et silmad märjad :D :lol:

EDIT:
Pakun välja selle larpi teemalaulu:

http://www.youtube.com/watch?v=OFKUnfwB ... re=related

Enjoy :D
We haven't got a plank. Just fucking jump.

Kasutaja avatar
Azurah
Operatiivtroll
Kontakt:

PostitusPostitas Azurah » 08 Juun 2011, 16:49

:) .... :D .... :lol: .... =D>

* kiidab teemalaulu heaks *

Mine “Rännak sügavasse metsa”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline