Outro

I mäng

Moderaatorid: stuart, Dru, k2rts

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk
Postitusi: 28014
Liitunud: 18 Aug 2004, 16:19
Asukoht: Ilmaplats

Outro

PostitusPostitas Die » 25 Juul 2011, 13:56

"Kõik on pätid ja kaabakad."

"Higistavat mäkra" pole enam. On kraater seal, kus ennist oli lõkkease ja sulane laupäeva hommikul külalistele pannkooke küpsetas. Ja on suitsevad tukid kõrtsimaja asemel. Ahjualune valvas oma sala-armastuse laiba kõrval, ja kui kõik võõrad olid elusalt või surnult lahkunud, lasi ta leegid maja kallale. Tuleriit kõrtsiemandale ja talle enesele.

"Kook!" Veidra jutuga veel veidram Pierre on surnud. Licka tappis ta.
"Tal on ju saba! Ei ole! On küll, vaata!" Licka on surnud. Snorri "Hambahaldjas" tappis ta, tasuks Pierre'i surma eest.
Ja Rennol on neli sõrme vähem kui alguses. Need jäid juhuse ja Hambahaldja mõõga vahele.

Maha jäi mälestus laipadest- kõrtsiemand, kõrtsitüdruk Agda, talumees Mart, kes end vapralt kirvega kaitsta oli üritanud - ja siiski ebaõnnestunud.

Ülejäänud pagesid, vähemasti ajutiselt, metsa varju.
Hirm. Kahtlused. Segadus. Täituvad oomenid.

Ülesanne on minna edasi, ent näib, et seiklejad-aardekütid on endale kaela tõmmanud midagi hoopis suuremat kui neile esialgu tundus. Nende ümber ja nende keskelt tundub inimesi surevat kui kärbseid.

Jalga lasta, naaseda oma eelneva või mõne uue elu juurde? Võimalik, ent tundub, et niisama lihtsalt ei lasta ühelgi teadjal lahkuda. Kas on ohutum minna tagasi või edasi? Millesse, tuhat kolumatsi võtku, on nad end õieti seganud? Isegi "nägijaks" hüütud Ghatay ei tea. Aga ta kardab.

"Rohelise konnani" on tükk maad. Ja raske on leida neid, keda usaldada võiks. Kes jõuavad kohale? Mida iga ellujäänu otsustab? Sest valik on keeruline ja ilmselgelt ohtlik. Nad ei ole üksi, ja neid jälgitakse. Tapjad on kärmed ja osavad.

Tee "Rohelisse konna" viib läbi sügava metsa, ja vaid üksik täht vilgub kõrgel ja näitab teed.
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Mine “Rännak sügavasse metsa”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline