Hetked tegelase lähitulevikust

VII mäng

Moderaator: stuart

Magnus
Ilmaplatsi jedi
Kontakt:

Hetked tegelase lähitulevikust

PostitusPostitas Magnus » 28 Sept 2010, 21:24

Die vihjas, et võib nende tegelastega veel uue sarja teha, nii et otsad on lahtised, aga seda enam ma paneks kirja kaks stseeni (eri ajas ja kohas), mis mängisid minu peas, kui Die Vairana küsis, mida keegi edasi teeb, mida ma IG ei saanud jutustada.

Eelinfoks niipalju, et Glaudoni plaanid on liituda võitlusega hulkuvate kooljaüksuste ja muude olendite vastu. Mitte midagi tõsist, nagu Põhjatuulega, kus vaja lahendada olukord, et päästa maailm, vaid lihtne hack'n'slash. Alustuseks on plaan ehitada endale kõvem varustus, kaasaarvatud loitsu-sepistatud turvis ja lisarelvad, sest nüüd on aega rohkem kui üks päev, mis mõõgale kulus.

Aga stseenid:
-------------------------------------
On hilisõhtu, aga mitte veel päris pime. Paarikümnepealine koolnute
salk liigub külavärava suunas. Küla ümber on kiiresti ehitatud ja risust
barrikaadid, mis ei ole väga tugev. Kirvesta ja harkidega varustatud talunikud taganevad väravast sisse, kuid neil on oht olla sisse piiratud.
Kaks linnast tulnud noort sõdurit, kes olid teel teise linna, kui nägid ohtu ja tormasid küla hoiatama ratsutavad närviliselt edasi-tagasi mööda barrikaadiäärt ja katavad taganemisteed. Koolnute salk jõuab ligemale. Vaikselt läheb pimedamaks ja sajab kerget halli vihma. Keegi karjub midagi, küla seest on kosta laste nutmist. Üks talunik hõikab ja viipab metsa poole. Küla ümber on lagendik, kuid kusagil kahesaja meetri kaugusel algab mets. Metsast jalutab välja üks kogu. Hämaras ei ole näha, kellega on tegu, kuid paistab, et läheneb üksik meesterahvas pika tumeda keebiga. Mees jalutab kiirel, kuid rahulikul sammul otse koolnute suunas. Üks ratsanikest tahab ta poole söösta ja hoiatada, kuid koolnud on juba ligidal ja piiranud ära teed. Nad paistavad näljased ja kurjad.
Mees laseb peakattel langeda. Läbi viimase õhtuvalguse ja vaikselt tugeneva vihma on näha ta näol kerget naeratust. Ta lisab sammule kiirust, kuid jääb rahulikuks. Mitmed kooljad pöörduvad ja astuvad tema poole. Nüüd on nad peaaegu kohakuti. Edasi sünnib kõik kiiresti. Koolnu vibutab mehe poole oma kirvest. Mees lükkab oma keebihõlma kõrvale ja kiire liigutusega paljastub tera, mis helendab eredalt. Ta lööb kirve ühe liigutusega pooleks ja järgmisega poolitub koolnu. Mees sööstab järgmise poole, ja järgmise, ning ükski neist ei suuda osutada vastupanu. Nende relvad ei ela üle kohtumist helendava mõõgaga ning nad ise langevad kiiresti. Kooljate massi seast leiab mees tugevama vastase, kes tema mõõga oma konksuga ogaga kinni püüab. Mees tõmbab oma kuklast teise, lühema mõõga ja raiub sellega edasi. Pooled koolnud lebavad tükkidena maas. Talupojad ja kaks ratsaniku tormavad nüüd edasi ja varsti on kõik ebasurnud hävitatud. Külavanem pöördub võõra poole ja küsib, ega ta viga ei saanud. Tegu oli ometi karmi lahinguga.
Mehe vastus üllatab kõiki. Korraks vajub ta mõtetesse, nagu meenutades
minevikus toimunut ja tegusid, millel kaalul nii palju rohkemat. Seepeale vastab ta suure naeratusega: "See? See siin on minu puhkus."
--------------------------------------
Kõrtsi on kogunenud natuke rahvast. Uksepoolses lauas istub paar inimest ja tegeleb millegi kahtlase joomisega. Seltskond nurgalauas
on kainem. Nende seas istub rändaja, kes hommikul külla saabus.
Ta räägib midagi ja samal ajal kirjutab. Tema vestluskaaslased naeravad.
Tegu on pikajuukselise mehega, mitte väga noor ega väga vana, seljas kannab pikka musta keepi. Lauas on ka vanatädi jõeäärsest talust, keda kõik teavad kui heade juttudega tarka inimest. Sealt natuke edasi, leti ääres seisab veel seltskond rahvast. Üks naine räägib ta kõrval oleva mehega juttu. Teemaks on naaberküla lähedal juhtunu.
"Tead, neil see veskimehe elamine külast väljas, seda rünnati."
"No ja siis veel Kasenurga vana hoone seal ligidal pool nädalat tagasi.
On keegi viga saanud?"
"Ainult kariloomad. Aga kes iganes seal on, on eluhoonesse üritanud tungida. Seni pole õnnestunud, aga ma arvan, et on vaid aja küsimus."
"Kes ta on? Ma olen kuulnud, et suur loom, suurem kui karu."
"See pole lihtne loom, see on midagi metsikumat. Ja kurja. Verejanulist. Targem kah, kui lihtne loom. Räägitakse, et mõni kiskja vanadest juttudest on jälle siiamaile jõudnud."
Mees nurgalauas vabandab oma kaaslastele ja tõuseb püsti.
Ta küsib letiäärsetelt, kus ja millal seda olevust on nähtud.
"Lääne poole järgmine küla siit, aga külast väljas küngaste vahel on viimastel kuudel märke olnud."
Mees sulgeb silmad ja keskendub. Ta vööl ripub mõõk ning ta asetab oma käe mõõgapidemele, samal ajal teise käega viibates, et ta ei kavatse seda tõmmata. Ta on mõne hetke liikumatult, silmad kinni ja käsi mõõgal, üritades tunnetada suunda, mis talle näidati.
Seejärel teatab ta: "Jah. Ta on seal. Ma tajun seda. Kellegi tigedust."
Seejärel seab ta sammud ukse poole. Baaripidaja küsib temalt, kuhu nii kiiresti minek. Mees vastab: "Töö ootab tegemist."
-----------------------------------------------------------
Esimest stseeni lugedes kujutleda 300-sarnast pilti, kus ma liigun lugematute vaenlaste vahel aegluubis edasi, taustaks mängimas raske metali-käik.
-----------------------------------------------------------
Ja mingi hetk ma taipasin:

Ma olen küllaltki lawful(-ish) good, vandunud kaitsta häid ja lüüa pahasid.
Ma olen üpris askeetlik, lükates tagasi naiste lähenemiskatsed ja hansa.
Ma olin 3. mängu lõpus ja 4. mängul väga vihane ja äkiline, kuid pärast kapteni röövimist otsustasin, et viha viib tumedale poolele ja ma pean asjale lähenema rahulikult ja otsustuskindlalt.
Ma arendan endas oskust tunnetada väe liikumist.
Mul on võimas helendav mõõk.
...
Minust on saanud ilma seda plaanimata äkitselt ilmaplatsi Jedi.

Kasutaja avatar
stuart
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas stuart » 28 Sept 2010, 22:39

*korjab peale viimase lause lugemist ja homeerilist naerupahvakat end põrandalt kokku ja loodab, et naabrid kiirabi vms ei kutsu*

Väga hea :D :D :D

Kooljatega on asjad siiski ilmselt kehvasti, kuna kõrgkooljate vägi on ainumas asi, mis neid püsti hoidis. Siiski, guule, zorodahhe ja muid halbu elukaid on persetäite kaupa ringi liikumas, nii et tegevust jätkub. Miks mitte, kogu jutt on väegadema loogiline. Ja kuna Ilmaplats on suur ja lai, aga ometi mitte nii suur ja lai, siis võib see punt kunagi veel kokku sattuda küll. Ui sealt tuleks huvitavaid asju...

*itsitab ja viskab pilgu Herani poole, kes suure valge kotka seljas elu eest kinni hoiab, sest lennatakse nii kurjavaimu kõrgelt*
Macchiavelli on poisike. (TM Panic Productions)
---
“There comes a time when you must stop running, when you turn and face the tiger.”
- Fenris, Dragon Age 2

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 28 Sept 2010, 22:48

Ilmaplatsi jedi = Maailmade Vardja.

Stu teab, millest jutt.

Nii et vaata ette, Magnus - Glaodon lausa norib kohtumist mõne lohega ;)
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Kasutaja avatar
stuart
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas stuart » 28 Sept 2010, 22:51

JAAAAAAA! He can haz dragon, yes he can!
---
“There comes a time when you must stop running, when you turn and face the tiger.”
- Fenris, Dragon Age 2

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 28 Sept 2010, 22:58

Aga SELLE jätame uude sarja ;) Siis on eepikat, mida oodata :P

Ma igastahes usun, et kõigi tegelaste saatus saab olema #huvitav ja intrigeeriv", nagu ütleks Vanem Dramos.
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Kasutaja avatar
stuart
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas stuart » 28 Sept 2010, 23:09

Oojaa :badgrin:
---
- Fenris, Dragon Age 2

Mine “Käib salapidi öö”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline