1. leht 1-st

Eriti tähtis info

Postitatud: 20 Sept 2010, 16:27
Postitas Die
Nimekiri asjadest, mille kaasa võtmine on kriitiliselt vajalik:

* taskulamp (OG ringiliikumiseks)

* LATERN (igaühel peab olema oma latern. Kui tavalises metsas juhtub ilma valguseta käimise peale teiega lihtsalt see, et te ekslete ja põrkate korduvalt vastu puid, siis soisel alal juhtub teiega pimedas ilma laternata see, et te astute laudteelt mööda ja kukute mülkasse) Ning ka majas pole elektrit, nii et - laternad!!!

* magamisasjad (Lisaks magamiskotile võiks tegelikult olla ka tekk. See on tore ja IG asi, sest magamine on absoluutselt täiesti IG)

* hunnik kuivi sokke (märjad jalad on väga väga pahad)

* miski kott/pamp/märss, millega tegelane oma kraami kaasas kannab. Muidu lõpetate nii, et üks vidin on ühes käes, teine teises, latern hambus, ja ühel hetkel on need kõik kuskil mätaste vahel.

* sööginõud! K.A anum, millega kaasa võtta vett! Muidu tuleb hakata testima rabajärve joodavust.

* tikud! (laterna ja lõkke tarbeks)

* Vettpidavad jalanõud!

* Natuke lisatoitu (meilt saab kartulit, soolaga Delmat, leiba, teed).

* Ja palun laadige ära oma mobiiltelefonid, võtke need kaasa ja hoidke neid mängu ajal enda ligi. Vibra peal, näiteks, sest meil võib väga olla vaja teid kätte saada!

* VESI. Kohapeal puudub joogivesi ja rabajärv ei ole joodav. Meie võtame ka, võtke teie ka.

Postitatud: 22 Sept 2010, 11:49
Postitas Die
Ootame teid mängupaika alates 17.00-18.00. (Kui jõuate varem, võtke parklas posti seest võti ja minge tehke midagi lahedat - kütke maja, näiteks ;))


Kohalesaamise info (võetud RMK kodulehelt):

Meenikunno soo ääres, Veriora vallas, Põlvamaal. Räpina-Võru ja Põlva-Värska teede ristmikul Vinsost sõita Värska poole 3 km, suunaviit näitab paremale Meenikunno maastikukaitseala. Edasi 4 km pärast näitab viit paremale Päikseloojangu metsamaja. Regio atlas lk 93 G2, puhkeala kaardil objekt nr 21.

Koordinaadid Long-Lat WGS 84 x:27.330572 y:57.946136
L-EST 97 x:697163 y:6427631
Parkimisvõimalused Autoga maja juurde sõita ei ole lubatud, parkla asub 300 m kaugusel majast.

Kaarti näeb siit - http://www.rmk.ee/teemad/looduses-liiku ... keala/1387


MÄNGUKOHAS EI OLE ELEKTRIT EGA JOOGIVETT! (valgus ja vesi tuleb endal kaasa võtta. Ka OG on taskulambid meie kõigi suured sõbrad.)