Põhjatuulest tulnud VII: Käib salapidi öö

VII mäng

Moderaator: stuart

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 15 Sept 2010, 16:41

Saatsin, nii sulle kui Dru'le, ja andsin Siljale ka teie mõlema kontaktid.
Kadikal on pisikesed autoprobleemid (talle aeti külge), loodame, et need laabuvad, aga kui mitte, siis Alton saab ilmselt oma autolooma talle laenata.

Barbar, ole hea ja ütle, kas sina oleksid võimeline ja valmis tulema bussiga Põlvasse (koos Üloga, ilmselt). Kui ei, siis loodame, et Mari-Liis on nõus ise bussiga tulema (tal natuke tundlik tervis). Kauri auto peale saab veel ühe tartlase igastahes pista, rohkem vist mitte.

Ahjaa, kellel on mõtteid ja ideid seoses oma rolliga, nüüd on tagumine aeg neist meile kirjutada/helistada.
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 16 Sept 2010, 17:52

Nii, nüüd on siis selge, et see tiblu, kes bussiga läheb (koos Üloga), on Barbar.

Kaur, Kaire peaks sulle helistama ja andma Vaira kostüümi ning lohetiivad. Ärge te neid maha jätke!

Dru - suur aitäh rahalise toetuse eest. Kui natuke kelleltki veel saame, siis on lõppmängu rahamured murtud.

Magnus - sinu tagasi-edasivaade oli kohutavalt asjalik, aitäh :) Sellest on palju abi.

Üritame selle nädala sees üles saada ka outro-intro ning NPCdele ära saata nende viimased rollid.

Täpsem logistika ja muu OG inff tuleb hiljemalt uue nädala esimestel päevadel, aga loodetavalt varem.
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Kasutaja avatar
Dru
Operatiivnuffik
Kontakt:

PostitusPostitas Dru » 16 Sept 2010, 21:39

*kraabib seina juba*

Mu mees on tõnaäoliselt väsinud kuulmast/lugemast kuidas ma mängu ootan ja räägin, kui eepiline see olema saab.
We haven't got a plank. Just fucking jump.

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 16 Sept 2010, 22:47

Anna oma meespoolele edasi meie siirad kaastundeavaldused. Naabritele ilmselt ka (nende seinast kukub krohvi ja varsti tungivad sealt läbi ka Dru küüned.)

Igastahes, logistika on lahendatud ja kui veel 3 NPC rolli kribatud saab, siis on ka need valmis. Jääb veel debugimine ja siis oleme mänguks valmis.

Varuge sokke, piffid!

*plotiloom sirutab end ja nurrub*

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 17 Sept 2010, 02:46

Barbar, mul läks täiesti meelest ära, et Kauri auto peale annab veel ühe mängija toppida. Seega - sinu.

Niisiis, autonimekirjad, niipalju kui ma olen suutnud neist sotti saada:

Tlnast - Kauri autoga -

Dru
Magnus
Silja
+ Barbar (Tartust)

Tartust - Kadikas roolis

Stuart
Die
Kärts
Mari-Liis

Bussiga Põlvasse:

Ülo

Ja võibolla on meil teile veel üks pisike merekaru ;) Pidage päkka!

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 17 Sept 2010, 03:34

Kell on 3.33.
Ma lõpetasin just Eriti Pika Intro kirjutamise. Lugege ja kommenteerige :)
Nüüd ma lähen küll magama.

Merehunt
Hulgus

PostitusPostitas Merehunt » 18 Sept 2010, 18:50

Tere!

Mina olen Mari-Liis, see uus tegelane merelt.

Leppisime Die'ga kokku, et see mereteemaline õhtu võiks toimuda kolmapäeva õhtul alates kella 19.00 ja ilmselt Kärtsu juures. Kuidas see aeg teile sobib?

Praeguse seisuga on teemadeks merelaulud, vanad laevad ja meremeeste elu-olu. Võite kirja panna, millistest merendusteemadest te veel huvitatud olete, mul võib põnevat materjali olla.

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 20 Sept 2010, 13:06

Hoirassaa ja pudel hansat!

Andke nüüd kiirelt teada, et kes siis kolmapäeval tuleb!

Mahagon
Rändur

PostitusPostitas Mahagon » 22 Sept 2010, 11:43

Mina tuleks :D
Kas toimub täna siis?

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 22 Sept 2010, 11:55

Toimub täna!

Kõik hinges merele kippujad, nii vanad merekarud kui täitsa maarotid - kell 19.00 Kärtsu juures pisike Öppetussõnade pealelugemine, laulmine, erinevate materjalidega tutvunemine ja muu vahva, mis Mari-Liis on meile välja mõelnud.

Kaasa on soovitav võtta miskit mõnusat näksimist ja jooki (Vähemalt 2 GMi on äraostetavad Coca-cola'ga ;))

Mine “Käib salapidi öö”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline