Põhjatuulest tulnud VII: Käib salapidi öö

VII mäng

Moderaator: stuart

Kasutaja avatar
stuart
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas stuart » 09 Sept 2010, 22:24

Nagu ikka, paar nädalat enne mängu...

Altonil on töö, seega on GMid ilma nii heast NPC'st kui ka oma transpordist. Plotti saame pügada ja mudida, nii et mängijad ei kannata, aga ühe suure auto puudumine on kole miinus. Seega, Kadikas, anna teada, kas sul oleks võimalik GMid ja vähemasti osa nende kraami oma massina peale paigutada ja millal sa saaks Tartust liikuma hakata. Kaur tuleb Tallinnast lihtsalt nii hilja, et eelistaks võimalusel sinu autoga reisimist.
Macchiavelli on poisike. (TM Panic Productions)
---
“There comes a time when you must stop running, when you turn and face the tiger.”
- Fenris, Dragon Age 2

Kadikas
Rollimängumaniakk
Kontakt:

PostitusPostitas Kadikas » 10 Sept 2010, 12:03

Kuna keegi minuga senini ühendust pole võtnud, siis ilmselt saab ka. Ja ilmselt saab ka mõningad asjad paigutata. Ise olen stardivalmis ilmselt alles neljast-poole viiest.
- Parim kättemaks on täielik andestus.
- Me ei palunud elu, ära palu ka elu pärast.
- Elu garanteerib surma.

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 10 Sept 2010, 13:41

Nii, aga minu poolt sihuke info, et Mari-Liis saaks laevadest ja kõigest muust vahvast huvilistele kõneleda uue nädala esmaspäeval, teisipäeval või kolmapäeval.

Andke teada, kes tuleb ja mis päeval teha võiks?
Ahjaa - ja kui keegi suudaks pisikese kamba enda juurde teed jooma kutsuda, siis oleks eriti mõnus, sest siis saaks ka merelaule laulda/kuulata jms lahedat teha, mida kuskil pubis väga ei tee.
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 10 Sept 2010, 13:48

Ja Barbarile, kes soovis transpordi koordineerimiseks mängijate listi:

Dru (Tln)
Kaur (Tln, autojuht)
Mari-Liis (Tartu)
Kadikas (Tartu, autojuht)
Ülo (Tartu)
Magnus (Tln)
Barbar (Tartu)

ja teie GMid:

Kärts (Tartu)
Die (Tartu)
Stuart (Tartu)

Plaan siis selline, et GMid röövivad ära Kadika (tema lahkel loal). Ülejäänute kohalesaamine tuleb sättida.

Barbar, kui sul on kellegi telefoninumbreid vms vaja, saada mulle priva ja küsi.
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

barbar
Operatiivnuffik

PostitusPostitas barbar » 10 Sept 2010, 14:44

Ühesõnaga on tallina autol olemas 2 vaba kohta. Et Tartust peaks ainult üks inimene bussiga sõitma. Nüüd tuleks teada saada, kes on see õilis inimene, kes bussiga läheb.

Kasutaja avatar
Dru
Operatiivnuffik
Kontakt:

PostitusPostitas Dru » 12 Sept 2010, 21:41

Kas te teate, mida teie larp minu jaoks tähendab?

See kursuse vanem otsustas, et ta ei lähe end ja oma teisi pisikesi rebaseid rebaste õhtul esindama ja kaitsma.

Ja EKA üliõpilasesindus on jobu. Alguses öeldi, et rebaste õhtu on 17. Nüüd on 24. J-O-B-U-D.

Aga vähemalt ma saan (tõenäoliselt märjas) metsas ringi joosta :D
We haven't got a plank. Just fucking jump.

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 12 Sept 2010, 22:52

2 GMi tegid kooris: AWWWWwwwww....

Kadikas
Rollimängumaniakk
Kontakt:

PostitusPostitas Kadikas » 14 Sept 2010, 20:17

Kallid kaasmaniakid!

Teen teie poole tõsise pöördumise. Meil on olnud väga vahvad ja põhjalikud GM-id, kes on alati tulnud vastu meie kaunitele fantaasiasoovidele, nüüd on nad hädas. Tegemist on eelarveauguga mis haigutab kurja suuga nende rahakoti peale. Mis te arvate sellisest ettepanekust, kui me juba niikuinii sinna larbile oleme minemas, teeks veel väikese lisakorjanduse mängu eelarvele, et lõpp tuleks sõbralik ja neile kolmele rahaliselt mitte väga koormav.
Ettepanek seisneks selles, et igaüks, kellel võimalik, lisaks omalt poolt täiendavad 25 krooni mängumaksule. Lõppude-lõpuks see ju ikka natuke leevendaks.

NB! Tegemist ei ole poliitilise reklaamiga.

Mis te arvate?
- Parim kättemaks on täielik andestus.

- Me ei palunud elu, ära palu ka elu pärast.

- Elu garanteerib surma.

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 14 Sept 2010, 21:46

Kallid tallinlased - olge paid ja tooge keegi Kaire käest ära tema lohetiivad ning võtke need mängule kaasa. See on väga oluline!

Lisaks - meil on nüüd ka lahe fotograaf Silja, kes kõiki pildimasinasse püüdma hakkab. Transpordi osas nii, et ka tema tuleb Tallinnast ja tahaks seega väga Kauri auto peale saada.

GMide mängueelne paanika jätkub, juhhuu!

PS. Aitäh, Kadikas.

Kasutaja avatar
Kaur
Pisike püromaan
Kontakt:

PostitusPostitas Kaur » 14 Sept 2010, 23:06

Tervitused kadunud püromaan jõudis jälle siia.
Larbile ma tulen ja sain ka tööl ära räägitud nii et jõuan enamvähem õige aegselt aga olen võibolla sunnitud võru ringiga tulema.

nii palju kui ma aru saan siis mul autos Dru, Magnus, Silja ja See lollakas kes rooli taga istub.

Keegi võiks inimeste kontaktid kas mulle või Drule edastada kes tallinnast tulevad. :arrow: :idea: :?: :badgrin: \:D/
Kui asja ei saa põlema panna siis sa kasutasid liiga vähe bensiini.

Mine “Käib salapidi öö”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline