Põhjatuulest tulnud VII: Käib salapidi öö

VII mäng

Moderaator: stuart

Mahagon
Rändur

PostitusPostitas Mahagon » 23 Aug 2010, 15:05

Ma ei saa siiski tulla. Teavitati just, et see nädalavahetus on perekondlik üritus, kus oleks kena, et ma oma näo ette näitaks.

Ma siiralt loodan, et te saate ilma ainukese terve mõistusega olendita hakkama!

Kasutaja avatar
stuart
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas stuart » 24 Aug 2010, 00:05

Eks me ürita... nutt ja hala, igastahes.

Igastahes, seoses sellega, et mängijate arv on vähenenud kriitilise piirini, on nüüd veel olulisem, et veel maksmata mängijad oma mängumaksu maksmisega kindlasti enne tähtaega tegeleks. Ma tean, et selleni on aega, aga üks väike meeldetuletus pole ju liiast :)
Macchiavelli on poisike. (TM Panic Productions)
---
“There comes a time when you must stop running, when you turn and face the tiger.”
- Fenris, Dragon Age 2

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 24 Aug 2010, 00:45

*liitub nutu ja halaga*

Ja seda kriitilisem on see, et viimased mittekirjutajad meile oma tagasivaated teeksid ja teised kirjutaksid, et mis on nende plaanid ja kavatsused ning muidu mõtted.

Üritame üheskoos sarjale vägeva punkti panna.

Muuseas on kõigil sarjal osalenutel õigus ja kohustus aftekale tulla, isegi kui mängule ei jõua. Äkki aftekale jõuab. (Daleios, näiteks, kes on peasüüdlane, et see sari üldse alguse sai.)
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Kasutaja avatar
Dru
Operatiivnuffik
Kontakt:

PostitusPostitas Dru » 26 Aug 2010, 20:11

Dru tuleb Tallinnast Kauriga koos.
Kaire võtame ka omale peale. Ja siis võtame autosse veel ühe.
Et me tuleme neljakesi. Mõeldes sellele, kuidas eelmised korrad ruumi oli, ning et Karet ei taha me teps mitte pigistada, siis viiendat seekord peale ei võta.
We haven't got a plank. Just fucking jump.

Kasutaja avatar
stuart
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas stuart » 27 Aug 2010, 08:16

Võtsin kokku seni teemas olnud transpordiinfo. Kedagi neljandat Tallinnast ei tule, nii et esialgu saate igastahes laiutada. Pärast on ehk võimalik Kaire Altoni auto esiistmele paigutada ja tagumine iste korralikult rahvastada?

barbar kirjutas:Kuna GM plaanisid nii, et Kaur tuleb Tallinast autoga ja paneb maha tallinnlased ja võtab peale GM ja nende stuffi. Põhjuseks autode vähesus.
Kui kellelgi leidub auto, PALUN KASUTAGE SEDA. Aga nendel kellel ei ole autot on transpordi viisiks buss või pöidlaküüt(hääletamine). Autoga tullakse järgi bussipeatusesse jõudnutele.

Die kirjutas:Vähemasti on kindlalt teada, et lähim koht, kuhu buss käib, on Põlva, ja sinna on 27 km mängupaigast. Ehk siis, kui kohapeal on autod, saame inimesed bussijaamast ära tuua ja sinna ka viia. Peaasi on moodustada kambad.

Curunirile, kes pidi reedel tööl olema -
Die kirjutas:Vähemasti hetkel on olemas säärane asi nagu 6.45 Tartu-Põlva buss. Põlvast on Meenikunnosse 27 km. Sinna saab autoga kohapealt vastu tulla.
Bussiajad võivad sügisel veel muutuda, aga vaevalt, et eriti.

Kui hetkel tulevad kõik inimesed ja NPC'd, kes lubanud on, siis koos GMidega on rahvast kokku 13. Väike matemaatika ütleb, et kui GMid koos ühe NPC'ga on Kauri auto peal ja kui Curunir tuleb laupäeva hommikul, peab bussiga tulema kaks inimest.

Die tuleb täna Rootsist tagasi, saan siis temaga asja arutada, annab teada
---
“There comes a time when you must stop running, when you turn and face the tiger.”
- Fenris, Dragon Age 2

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 27 Aug 2010, 12:17

Ainult et Die on arutamisv6imeline alates laup2evasst, sest Rootsist j6uame tagasi öösel.
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 29 Aug 2010, 00:27

Rootsist tagasi.

Hea uudis kõigile - Magnus saab ikkagi mängule tulla, nii et kõik, kes on puudust tundnud hobuntidest, lõbusatest juttudest, kilbiga kelgutamisest jms - rõemustage ;)

Kasutaja avatar
stuart
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas stuart » 29 Aug 2010, 00:32

Halleluuja. Nagu ma aru saan, saab Magnus olema nüüd see neljas inimene, kes Kauri autoga Tallinnast Tartu saab.
Aga nüüd ülesanne mängijatele - mängige omavahel see välja, kes bussiga Põlvasse sõidab.
---
- Fenris, Dragon Age 2

Kasutaja avatar
Kaur
Pisike püromaan
Kontakt:

PostitusPostitas Kaur » 29 Aug 2010, 23:08

Tallinnast on mul tulek õhtu poole alles viie aeg umbes kui just töölt varem ära ei saa.
Kui asja ei saa põlema panna siis sa kasutasid liiga vähe bensiini.

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 30 Aug 2010, 00:39

Ma helisen homme Kairele. Kuna ta tuleb koos oma kaitsva kaasaga, siis ma eeldan, et ka oma autoga, seega sinna annaks ka inimesi toppida.

Täpsustan logistikat niipea, kui saab.

Seniks aga suur palve kõigile, kes pole veel ära maksnud - tehke seda kindlasti lähimate tööpäevade jooksul. Tähtaeg on juba 5. sept, nädalavahetusel ei kipu pangad ülekandeid teostama ja seekord on asjalood nii, et selleks, et me saaks üldse koharendi ära maksta, peavad kõik mängijad õigeaegselt ära maksma. NPCde tasudest muretseme siis söögi ja muu.

Mine “Käib salapidi öö”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline