Klaasist kamin ehk Mängumuljed

VI mäng

Moderaator: stuart

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

Klaasist kamin ehk Mängumuljed

PostitusPostitas Die » 06 Juun 2010, 22:06

Heia, nuffikud!

Mina sain just korraks silma lahti, Stu kustub teises toas, Kärtsi andsime Jaanuse hoole alla.

Igastahes, minu muljed on segased ja väga lahedad, kogu selle vinge rollimängu ja üllatuste peale, mis te meile taas valmistasite. See, kuidas te piffid viitsite mängida, on tegelikult fantast.

Okei, ma peksan liiga segast. Ma nüüd lõin teema ära ja jätan selle siia, et kõik saaks muljuda.

Me muljume ka, siis kui me suudame kaks sõna järjest ritta aada.

*lahkub pürotehnikat Barbari suunas heites vasakule*
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Kasutaja avatar
Dru
Operatiivnuffik
Kontakt:

PostitusPostitas Dru » 06 Juun 2010, 22:58

*ehmub Barbari kiljumise peale*

Muljetan pärast seda, kui olen magada saanud.

Aga.

ÜLIKÕVV!
We haven't got a plank. Just fucking jump.

barbar
Operatiivnuffik

PostitusPostitas barbar » 06 Juun 2010, 23:17

See, et ma pürotehnika eest ära hüppasin on igati normaalne nähtus, või õigemini reageering antud olukorrale.

Aga tore oli. Loodame, et keegi viimasest nelikust ei puutu teatud sõrmust teatud naise käes. :badgrin:

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 06 Juun 2010, 23:40

Jajah, (inim)kaotused on seekord suured, aplaus kõigile, kes jäid ellu/ühtseks.

Sest hetkeline seltskonna suurus on -

kapten Rhauria
pootsman Heran
nüüdseks juba täiesti õhuline vaim Vaira
tundmatu päritolu vana vetevaim Rakkinden
Swey/Izlin (nunnu kombinatsioon inimesest ja nah'nu'st)
ja nooruke tulevane Hõbevari Inger
ning sepp Glaodon, kes on loodetavalt haavapalavikust toibunud.
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Kasutaja avatar
stuart
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas stuart » 07 Juun 2010, 13:36

*pilutab silma lahti ja kommenteerib, et see laiskuse glüüf on ikka äärmiselt tugev asi*

Ok, natuke kommin. Poole mängu pealt oli igastahes nii IG kui OG tunne, et kõik on sealsamuseski, noh, IG oli täiesti loogiline, et Mordauntil selline tunne oli ja GMina oli tunne, et mängijatel on äkki igav jne, nii et vabandage mind, kui ma käisin ja küsisin, et kas kõigil ikka huvitav on. Vat nii. Ilmselt oli asi selles, et oli lihtsalt liiga palju tegevust :?
Üllatada suutsite jah, igakord suudate, tehes selliseid asju, mida GMid pole uneski ette näinud või siis on ette näinud nt järgmisse v ülejärgmisse mängu :D

Igastahes miski hetk hakkasid asjad liikuma ja tunne läks üle, ilmselt tänu sellele, et masenduses õhuvaimu asemel sain teise tegelasega tulla. Oi Swey, oleks mul veel paar tundi aega olnud...

Muide, üks tegelane vähemasti teab, et Mordaunt lubas tagasi tulla ja Rakkinden mo teada vist laeva peale ei läinud?

Aga jah, Barbar, sina oled nüüd küll tiitliga Ilmaplatsi operatiivnuffik :D Põhjenduseks siis antud noormehe äärmiselt operatiivne tegutsemine transpordi teemadel, tänu millele said inimesed ikkagi ilusti mängukohta kohale.

Segane pekstud, jätkan, kui keegi põhjust annab.

*mõtiskleb veel hetke ja muigab laialt, sest Swey ja Inger pole ju enne selle laevaga läbi ilmade liikunud ja me kõik ju teame, KUI huvitavad tegelased on mererahvas... Swey muidugi teab, Pendarweni jutu järgi :badgrin: *
Macchiavelli on poisike. (TM Panic Productions)
---
“There comes a time when you must stop running, when you turn and face the tiger.”
- Fenris, Dragon Age 2

Kasutaja avatar
Kaur
Pisike püromaan
Kontakt:

PostitusPostitas Kaur » 07 Juun 2010, 14:52

kõik oli tore ahvi bandee oli lõbus
sääsed rikkusid tuju natuke kõik kes käe alla jäid said tagumiku tuliseks.

põlemine oli tore loodan et teistel oli ka lõbus.

:D :) :D :) :lol: :D :lol: :) :D :) :D
Kui asja ei saa põlema panna siis sa kasutasid liiga vähe bensiini.

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 07 Juun 2010, 14:57

Pildid tiksuvad üles siia -

http://nagi.ee/photos/Mithgariel/sets/268825/

Ja suured, suured tänud meie NPCdele, ehk siis Altonile ja Kaurile. Te olete lihtsalt liiga tiblud ja nuffikud, poisid.

Elaviel
Lumelohe

PostitusPostitas Elaviel » 09 Juun 2010, 14:54

Väääga lahe mäng oli!!! Suured austusavaldused Kõmmidele.

Sääsed mind nii väga ei häirinudki, et see üldist tuju oleks rikkunud.
Ei saaks küll öelda, et mul kordagi igav oleks olnud. Pigem oli mul 100 miljon asja kogu aeg peas. 100 kohta, kus olla ja 100 asja, mis teha.
Lõpuks jäigi ju osa asju tegemata.
Kostüümid olid jätkuvalt npc-del suurepärased ja tulevaim ning Muki jätsid kustumatu mulje ning ei saa mainimata jätta Ülilahedat sisaliku kaptenit oma supper vägeva kostüümiga!
Vaira kohapealt on mul väga hea meel, et lõpuks ma mäletan...kuigi see asjadest läbi vajumine oli suht kahtlane ja kirmutav algul mu tegelase jaoks. Ja väga üllatavaks sai mu võimete ulatus: ei peagi segane ja tardunud väga pikalt olema. Õnneks piisavalt lühikest aega, et teistele appi jõuda.
Aaretekaardid olid vahvad, kuigi kui nii palju neid tuli, mis juhatasid kivide, metsa, vetsu ja kaevuni kadus Vairal niigi vähene huvi nende vastu sootuks.
Veelkord suur TÄH Kõmmidele ja NPC-dele ning muidugi kummardused kaaskannatajatele ülilaheda mängu eest!

barbar
Operatiivnuffik

PostitusPostitas barbar » 09 Juun 2010, 22:09

Kas Vairast sai vahepeal vaim :?:

Kasutaja avatar
stuart
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas stuart » 10 Juun 2010, 11:14

Sai küll jah. Päääris korralik õhuvaim.
Macchiavelli on poisike. (TM Panic Productions)
---
“There comes a time when you must stop running, when you turn and face the tiger.”
- Fenris, Dragon Age 2

Mine “Pimeduse pahem pool”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline