Väga Tähtis Info e. Loe mind, muidu hammustab sind plotiloom

V mäng

Moderaator: stuart

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk
Postitusi: 28014
Liitunud: 18 Aug 2004, 16:19
Asukoht: Ilmaplats

Väga Tähtis Info e. Loe mind, muidu hammustab sind plotiloom

PostitusPostitas Die » 09 Veebr 2010, 15:29

Heiaheia!

Et mänguni on jäänud 3 päeva, siis nüüd see viimase hetke meeldetuletuste post, et mis kaasa võtta, mis maha jätta ja KUNAS KOHALE MAABUDA.

Ootame teid Kooraste metsamaja manu reedel kella 18.00. Natuke varem võib jõuda, hiljaks jääda ei ole soovitav, sest muidu hakkab mäng liiga hilja pihta ja siis on natuke jama.

Kallid autojuhid, hoolitsege, et te leiaksite linna pealt oma rahva üles, olge teel ettevaatlikud ja pidage meiega sidet, kui on mingeid muutusi teie kohalejõudmise graafikus.

Meie teada on olemas 2 autotäit inimesi:

KAURI AUTO:

Kaur
Dru
Iti-Liis
Kaire
Magnus

KADIKA AUTO:

Kadikas
Ivellios
Barbar
Curunir

Kui keegi tuleb äkitselt mingil muul moel, palun andke meile sellest ASAP teada. Me ei taha ühtki teist kuhugi linna või mõtsa vahele ära kaotada :)


MIDA KAASA:

* kõigepealt pakkige kaasa iseennast ;) Seejärel pakkige kaasa oma kaasseiklejad.

* palju valgusallikaid, nii ig (igasugu küünlad ja laternad, mida rohkem, seda parem - ühesõnaga võtke nii palju kui teil on ja natuke rohkemgi veel. Kohapeal EI ole elektrit, ja plotiloom kardab pimedust.) kui OG (üks taskulamp on tore, 2 taskulampi on veel toredamad.)

* miskit lisatoidust. Põhitoidu komponendid saab meilt, aga leivakõrvaseks võiksite küll ka ise miskit üten võtta (suitsuvorsti, juustu, kala vms. IG välimuse eest saab karismapunkte.)

* sooje asju, mida kostüümi alla pista. Arvestage, kullakesed, et väljas on külm ja nädalavahetuseks lubatakse veel külmemat ilma, eriti öösel. Kihiline riietus, mis sisaldab palju villast, on teie sõber. Matkasaapad ja alpid jms on vabalt lubatud, õlitage nad vettpidavaks ja pistke sisse soojad sisetallad koos villaste sokkidega (VILLASEID SOKKE EI OLE KUNAGI LIIGA PALJU)

* kuna teie tegelased kannavad kaasas KÕIKE, mis te tahate, et teil ig olemas oleks (K.a magamisasjad), siis varustage end ka kandmisvahenditega. (Soovitavalt sellistega, mille puhul teil ei ole kõik käed kinni ja mõõk hambus.)

*aftekaks mida iganes, et meel oleks lõbus ja kõht täis.

* Igasugu valgusallikaid, juhul kui teil jäi ülemine jutt kahe silma vahele. VALGUS VALGUS SAAGU VALGUS!

* Ja palun laadige ära oma mobiiltelefonid, võtke need kaasa ja hoidke neid mängu ajal enda ligi. Vibra peal, näiteks, sest meil võib väga olla vaja teid kätte saada.
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Mine “Hingeväljad”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline