Mängumuljed

IV mäng

Moderaator: stuart

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

Mängumuljed

PostitusPostitas Die » 18 Okt 2009, 16:35

Kartulimedalid kõigile. For teh mighty epic.

Pikemad kommentaarid siis, kui mu aju ei ole enam ühtlane homogeenne mass aka mannapuder.

U rock!

NB! Te teate, kes peab mida tegema, et järgmine mäng tehtaks ;)
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Kadikas
Rollimängumaniakk
Kontakt:

PostitusPostitas Kadikas » 19 Okt 2009, 15:22

See mäng oli eriline. Mitte ainult selle pärast, et meid oli vähe, vaid ka selle pärast, et kõik olid tõsiselt südamega asja juures, st siis mängu juures. maru vahva, et gm-idel vaatamata sellele, et kõik alt kukuvad/hüppavad jätkub veel inspiratsiooni korraldada ja ma loodan, et ka järgmine tuleb. ( ma kindlasti saadan teile ka tagasivaate :) )

Ma ei mäleta, et me oleks kunagi kella viie-kuueni hommikul larpi veel mänginud. Uskumatu. Ja ma sugugi ei tahtnud, et mäng järgmisel õhtul veel lõppeks.
Te, kes te ei tulnud, kahetsege, sügavalt :D ja vedage ennast järgmine kord kohale, muidu kapten ei anna hansat ja kapteni emalt saate harjaga üle küüru.

Kõige rohkem ma nautisin mängus seda osa, kus me olime kuskil metsas ajasime midagi taga või otsisime midagi/kedagi. Kindlasti NPC-d, eriti kutsumatud muljed muidugi jättis mistaniminüüdoligi no viisakalt öeldes ennast müüv naine siis :D See lihtsalt tõi nii teistsuguse meeleolu - järsku olid kõik suured probleemid läinud ja meelde tuli linnaelu. Huvitav oli näha inimest, kes ei olnud meie probleemidega seotud ega üritanudki ennast sinna toppida. Väga hästi välja mängitud ja väga humoorikas tegelaskuju.
Hoopis teistsorti lemmik oli eepiline ja suursugune Nara. Ma ei tea kuidas Diel on Ilmataadiga kokku lepitud aga sa ikka suudad alati enda larbile õigel ajal õiget ilma saada. Lõke, lõkkesuits ja paks lai lumi andsid sellele külmale valge näole viimase lihvi. Ja lõpp oli armas ja eepiline ja eriti julge tükk Jaanuse tegelasel võtta kogu see koorem ja lihtsalt surra. Muidugi Rasecist on sitaks kahju, kapten mõistab, sest temagi on korra oma venna kaotanud kellegi/millegi ohverdamise tõttu.
Üleüldse, kõik olid koguaeg valmis aitama ja midagi tegema, passiti vähem kui tavaliselt ja eriti mõnusad olid omavahelised vestlused. Mul on väga hea meel, et ma sain teie tegelastega põhjalikumalt tutvuda, kindlasti on meeskond võitnud oma usalduse ja sõpruse poolest.

Mänguväliselt öeldes, ma juba suutsin kiire elutempo juures unustada kui erilised tegelikult on larparid ja kui erilised inimesed on tegelikult kõik, kes Ilmaplatsil mänginud on. Rollis olles on kõik hoopis teistsugune (te kindlasti saate aru, mida ma mõtlen) ja reaalsus-ja ajataju kipuvad kaduma ja see on väga hea tunne.
Ma väga loodan, et järgmiseks korraks kõik saavad oma olmelised probleemid korraks eemale heita ja tulla ning olla kõik koos Mängus, kogeda seda Midagi.

Eriti suured tänud GM-idele, kes kõik on korraldanud ja loonud ja jätkuvalt ei anna alla.
- Parim kättemaks on täielik andestus.
- Me ei palunud elu, ära palu ka elu pärast.
- Elu garanteerib surma.

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 20 Okt 2009, 22:13

Nii. Käesolevaga teatan, et Kadikas on tagasivaate saatnud, seega ei ole vaja, et Kaire ta maha lööks või muud koledat temaga teeks ja järgmine mäng tuleb küll.

Long live blackmail!
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Kasutaja avatar
stuart
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas stuart » 21 Okt 2009, 01:08

Kadikas, väga hää tagasivaade on muideks, täpselt sihukse formaadiga nagu me tahame. Ehk siis, inimesed, ei pea kirjutama 5 meetri pikkusi mängukroonikaid, kui te endas muusat tärkamas ei tunne, võtke lihtsalt mängul olnud tegelased nimekirjana ette ja kirjutage, mida te igaühe kohta arvate. Lisaks siis lõppu veel pisike list sellest, millised on teie tegelaste tulevikuplaanid.

Kuna ma pole siiani toru võtt siin teemas, siis ütlen nüüd, et oli jah kuramuse hea mäng. Ma kartsin ausaltöelda kuni kuskil mängu alguseni, et asi läheb erinevatel põhjustel ikka totaalselt sinnasammusessegi, aga näedsa, selle asemel oli üks elu parimaid mänge.

Muide, töötava naisterahva nimi oli Lliira ja ma tõsiselt nautisin selle mängimist, eriti peale depressiivset kaarnat. Kahju oli ainult sellest, et inimesed, keda ta üritas ära meelitada (OG siis shokolaadile ja kaelamassaazhile) ei olnud sellest erinevatel põhjustel huvitatud. Noh, ega kõik ei saagi korda minna, oleks kuldkalake kohal olnud, eks... :lol:

Stuart,
teie juhet kokkuajav GM (sest ka NPC'del on taust olemas)
Macchiavelli on poisike. (TM Panic Productions)
---
“There comes a time when you must stop running, when you turn and face the tiger.”
- Fenris, Dragon Age 2

barbar
Operatiivnuffik

PostitusPostitas barbar » 21 Okt 2009, 20:50

Esiteks.
Palju kiidusõnu GMidele ja teistele mängijatele, mäng oli lihtsalt sitaks lahe.

Teiseks.
Kust nüüd alata... Mäng oli lahe. Roll mida ma mängisin, meeldis mulle väga ja ma olin oodanud pikka aega, et ma saaksin seda rolli mängida. Mängiaid oli tõesti vähe, aga see muutis asja kuidagi huvitavamaks, alati tekkis küsimus, kus teised on, kui kõik pc jäid üksinda majja. Lisaks tundele, et keegi peaks veel olema, oli ka püsiv paranoia, mis püsis veel natukene peale mängu lõppu kaa :D . Ja see koht oli lihtsalt lahe. Mõnus oli istuda maja ees pingil, hoolimata, kas oli valge ja sai vaadelda, kuidas sepp tööd teeb või oli pime ja sai lõkkevalgust imetleda. Aga siiski, mind huvitab see, et kui kaua suudab mu tegelane vastu pidada laevas?

Kolmandaks ja lõpetuseks.
Ootan järge ja tahaks ka piraate, keda saaks mättase lüüa. Ja pilte ootan ka.

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 23 Okt 2009, 16:09

Fotod (nii vähe kui neid ka on - sorry, ilm oli enamjaolt liiga pime või märg, et kaamerat väljagi võtta) tiksuvad üles siia:

http://nagi.ee/photos/Mithgariel/sets/233631/

Meil on igastahes olemas järgmise mängu paik -

Pilt

Kooraste metsamaja.

Pilt

ja nii mõnedki npcde ja ploti ideed.

Lalaeth
Rollimängumaniakk
Kontakt:

PostitusPostitas Lalaeth » 25 Okt 2009, 20:33

Pisike kahetsus küll. Tahaks osata ennast pooleks teha või siis korraldada asi nii et minu Teine Pool oleks aegasasti mängust (ja sellest, kas ta saab sõjast koju) üht-teist teadnud ja minuga koos osalenud.

Järgmine kord? Millal?

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 25 Okt 2009, 22:07

Meil on ka kahju, et sind ei olnud. Meil olid sinuga igasugused Kurjad Plaanid. Osa neist sai su õeraas kaela, aga enamus jääb sulle, mustadeks päevadeks.

Uus mäng on hetkel kaalumisel kas jaanuari lõpus või veebruari alguses, oleneb, kunas inimestele kõige rohkem sobib. Sest rahaliselt me ei saa rohkem sellist mängu endale lubada...

Igastahes peame veel natuke aru ja siis paneme eelkuulutuse koos aja variantidega üles ning pommitame ka listi.

Praegu aga ootame Rasmuse, Magnuse ja Kaire kommentaare ja tagasivaateid (nii neilt kui Barbarilt - Kadikas juba tegi :))

Magnus
Ilmaplatsi jedi
Kontakt:

PostitusPostitas Magnus » 29 Okt 2009, 16:36

Tegemist on kindlasti ühe sügavaima sarjaga, mida ma tean. Sügav selle koha pealt, kui tugevasti tõmbab lugu ennast sisse. Tegemist on sarjaga, kus on võimalik olla ja mõelda tõesti nagu tegelane, kus sündmused avaldavad tegelasele reaalset mõju, kus ümbritseb elav maailm ja elavad inimesed(ja haldjad ja muud olevused).

Üks põhjus on see, et mäng on pikk ja vahelduva tempoga. See tähendab, et on võimalik maha istuda, mõelda ja olla. Kui tegelane või mängija on väsinud, siis puhata, kui vaja tegutseda, siis tegutseda. Mulle meeldib väga, et saab teiste tegelastega rahulikult rääkida- enda mõtetest, edasistest plaanidest aga ka niisama maast ja ilmast. See on oluline, kuna just see tekitab elava maailma. See tekitab teadmise, et iga tegelane on reaalne isik, oma iseloomu ja oma minevikuga, soovide ja muredega. Tulemus on see, et tegelased õpivad üksteist tundma ja see protsess läbitakse tegelikult, mängu jooksul. Mängu pikkus ja tempo on olulised seetõttu, kuna mõnel teisel mängul võib tekkida selline "kõik tormavad ja lahendavad plotti, sest kohe-kohe saab mäng läbi" olukord, kus aega sügavamalt tegelane olla ei olegi. Mis ei tähenda, et siin plotti vähem oleks. Lusikaid on supis nii palju, et lõppu ei näe. Rõhukoht on aga sellel, et siin ei lahenda mitte lihtsalt mingit ülesannet, mille otsa sattusin, vaid saan mõelda tegelasena.

Lisaks muidugi, korraldus oli hea ja põhjalik ning npc'd olid hästi tehtud- laamiad olid hirmuäratavad, Liira pakkus palju huumorit.

Mängu lõpp oli võimas. Kohtumine Naraga ja matused, keset külma lund seistes ja lihtsalt vaikides, olid ilusad. Loo pööre lõpus oli ootamatu ja üllatas positiivselt (mängusiseselt muidugi mitte nii positiivselt).

Kõigile kaasmängijatele kah kiitus tegelaste hea mängimise eest, igati ehtsad on.

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 29 Okt 2009, 20:02

Krõpsik ka Magnusele ilusa põhjaliku tagasivaate eest :)
Ja me tänabe südabest kommentaari eest.

Mine “Mere lapsed”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline