Mängumaksu saab nüüd tasuda!

IV mäng

Moderaator: stuart

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

Mängumaksu saab nüüd tasuda!

PostitusPostitas Die » 22 Juul 2009, 18:06

Lugege viimast st. Stuarti posti!
Viimati muutis Die, 04 Okt 2009, 21:14, muudetud 1 kord kokku.
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 10 Sept 2009, 03:28

MAKSNUD:

Kaire
Magnus
Barbar
Iardacil
Viimati muutis Die, 28 Sept 2009, 16:27, muudetud 2 korda kokku.
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 22 Sept 2009, 21:34

Tuletame tungivalt meelde, et mängumaks tuleb tasuda enne 1. oktoobrit. Meil on vaja RMKle ära maksta. Muidu ei ole meil, kus mängida. Simple as that.

Kasutaja avatar
stuart
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas stuart » 04 Okt 2009, 21:02

Nüüd on olukord nii, et kuna kella kukkumise ajaks oli maksnud käputäis mängijaid, aga mängukohta ja mängu me ikkagi kõik tahame (eks?), siis maksin ma mängukoha maksu ära oma isiklikust rahakotist,
Seega paluks mängumaks maksta ära nii kiiresti kui võimalik, sest ausalt, ma tahan ka süüa ja arveid maksta ja niiväga kui ma teid ja LARPi armastan, et toida see mind mitte.
Seega, edaspidi saata mängumaks

SEB - 10102060786003 Miina Liias
Swedbank - 1100202383, nimi on sama

Nagu eelnevalt kirjas, on summa peale 1. okt. 250 kr.
Olen juba inimestele helistanud ka, aga kordan üle - KUI teil on mingeid probleeme, põhjuseid jne, miks te ei saa mängumaksu kohe tasuda, siis PALUN võtke GMidega ühendust. Me oleme teiega arvestanud, nii mänguploti tegemisel kui ka koha/toidu/NPCkostüümide jne tegemisel, arvestage meiega ka, eks O:)
Lisan veel seda, et kui te ei saa kogu summat korraga maksta, ei ole hullu, makske osadena. Aga andke meile teada, pliiz.

Stuart,
teie mitte-üldse-nii-kuri-GM
Macchiavelli on poisike. (TM Panic Productions)
---
“There comes a time when you must stop running, when you turn and face the tiger.”
- Fenris, Dragon Age 2

Mine “Mere lapsed”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline