Kes on kes

IV mäng

Moderaator: stuart

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk
Postitusi: 28014
Liitunud: 18 Aug 2004, 16:19
Asukoht: Ilmaplats

Kes on kes

PostitusPostitas Die » 18 Veebr 2009, 00:08

Väga lühikesed tegelaste tutvustused:

RHAURIA ISHERI, Kadikas

Rass: inimene
Pärit: Arcalon, Grothen

"Galalirithi" kapten, vanast laevameistrite ja seilajate suguvõsast. Mitte enam päris esimeses nooruses naisterahvas. Vapper, tark, kangekaelne, üks hing ja ihu oma laevaga, sihuke tegelane, kes on tulest ja veest oma meeskonna eest läbi läinud. Karmikäeline, nõuab kõigilt nende parimat ja kõige rohkem eneselt. Austatud ja armastatud oma meeskonna seas.

TREILOTH SHERONSETH, Ghostwizard

Rass: merehaldjas
Pärit: Arcalon, Elennin

"Galalirithi" esimene tüürimees ja kapteni abi. Vaikne ja mõtlik tegelane, üpriski antisotsiaalne, kui just vajadus karjuv pole. Kõige paremini saab läbi mere ja üldse loodusega. Mõistab teataval määral ka ravida, aga seegi kukuks tal ilmselt paremini välja, kui ta teistest kahejalgsetest pisut rohkem hooliks või neid tähele paneks.

CAIUS ATHAS IENITH, Daleios

Rass: merehaldjas
Pärit: Arcalon, Elennin

Vabakutseline tüürimees ja kaardistaja ning kaardilugeja. Vähe on neid paiku merel, kuhu tema mõne alusega end satutanud ei oleks. Vähe on neid sadamaid, kus ta randunud poleks ja eriti vähe on neid kõrtse, kust ta hansat poleks joonud. Paljud merekaardid on tema koostatud ja tema seiklustest räägitakse sagedasti lugusid. Caiuse näol on tegu kohaliku kuulsusega. Üks paigalpüsimatu, rahutu rändav hing ta igastahes on.
Ajutiselt täidab "Galalirithi" teise tüürimehe kohuseid.
Viimati nähtud enne Kümnendasse Ilma minekut, kui mustad lohed tulid ja ta minema viisid. Sellest peale kadunud ja saatus teadmata.

HERAN HARIAS, Dru

Rass: inimene
Pärit: Arcalon, Grothen

Vana merekaru Berinn Harias tõi tütre juba 10 aastasena laevale, ja seal tüdruk kasvaski. Heran on sõbralik, uudishimulik ja seiklusjanuline parajalt kõva sõnaga naisterahvas. Pisikesest peale on ta olnud osav ja hea organiseerija, ning nüüdseks peab ta pootsmani austustväärivat ametit. Kokaga olid nad nagu püks ja särk. Võtab harilikult oma hoole alla noored jungad, või need, kes lihtsalt kaitset vajavad. Kapteni suhtes üüratult kaitsev. Mõistab hästi sidumismänge mängida.

RASEC ARANICIPOEG, Requel

Rass: metshaldjas
Pärit: Ethilia, Denhalia

Mitte enam esimeses nooruses metshaldjas. Hõbevari, auastmelt kapten. Argeili hea sõber. Oli alul üpriski hullumeelne, aga peale uue kaitsevaimu saamist on rohkem mõistuse pähe võtnud. Humoorikas tüüp. Armastab ka napsutada.

VERETH, Kärts

Rass: vaim
Pärit: Teine Ilm

Tõsiselt auväärses eas vaim, endine Nõukogu liige, kes aga Rasecile uueks kaitsevaimuks määrati. Õpetab ja suunab, vajadusel juhatab käpalöökidega. Väga tugev! Kuldsilmaga suguluses. Kuju: tiiger

ARGEIL, Ivellios

Rass: metshaldjas
Pärit: Ethilia, Denhalia

Rasecist igastahes noorem. Hõbevarjude seersant, oma kapteni otseses alluvuses. Tema kaitsevaim on Kuldsilm. Üpris äkiline tegelane, ja vägagi tasakaalu kaitses. Raseci hea sõber.

KULDSILM, Stuart

Rass: vaim
Pärit: Teine Ilm

Üpris auväärses vanuses vaim. Argeili kaitsevaim. Tegelik nimi: Mordaunt
Emotsionaalne ja Argeili suhtes ülikaitsev. Kuju: Kaaren

SIRRA QUMA, Merle

Rass: inimene, mägilane
Pärit: Rhondoni mäed, Ethilia

Nõid mägedest, kes üpris kahtlastel asjaoludel laeva sattus. Praeguseks enamvähem kõigiga sõbrunenud. Hoiab enamjaolt siiski omaette. Vaikne ja viimasel ajal eriti väga vaevatud.

VAIRA (ka AVIRA ESSEN), Kaire

Rass: õhuvaim (inimese kehaga)
Pärit: Esimene (nimetatud ka Kümnes) Ilm

Tegelane, kes on ülepeakaela nagu inimene, aga kelle kohta nüüdseks teatakse, et tegu on tegelikult Alguse Lapse ja Võtmega. Ääretult empaatiline, ja parajalt vägivaldne. Mäluga endiselt väga suured probleemid.

GLAODON SIMARIE, Magnus

Rass: inimene
Pärit: Ethilia, Thania

Sepp, kes eepilistel asjaoludel kõrgkooljate käsilaseks sai, ja alles seiklejate abiga nende võimu alt pääses ning nüüd hirmsat kättemaksu on vandunud.
Viimati muutis Die, 10 Sept 2009, 15:08, muudetud 8 korda kokku.
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk
Postitusi: 28014
Liitunud: 18 Aug 2004, 16:19
Asukoht: Ilmaplats

PostitusPostitas Die » 11 Mär 2009, 19:50

LAEVA MEESKOND: (ehk siis need, kelle taga pole küll mängijat, aga keda Põhjatuule omad peaksid siiski hästi teadma.)

RHAN SARYRAS, (mängis Kärts)
Laeva kokk. Rõõmus noor neiu, kelle vanemad laevale kapten Isheri käe alla andsid, et meri ja töö ehk võõrutaksid neidise kõrtsidest, laulust-tantsust, ringiaelemisest mööda niite ja metsa ja muust ebaväärikast. Mõistis väga hästi süüa teha ning ravimtaimedest nii pohmakarohtu kui ka muid kasulikke segusid kokku miksida.

Pussitati Kalmusaarel surnuks. Mõrvar seni teadmata, asjasse segatud vaimud (vähemasti nii väidetakse).

Thiedon Sarisen - kolmas tüürimees. Vaikne sõbralik tegelane. Tal on kodus naine ja pisike tütar.

Berinn Harias - roolimadrus, pootsman Herani isa. Vana kogenud merekaru. Tõi tütre laeva, kui too alles pisipisi oli, ja kasvatas Põhjatuule pardal üles.

Etherrag Shansir - puusepp, tegeleb igasugu karmimat sorti ehitus ja parandustöödega, abiks madrused ja jungad. Noor ja ilus. Kardetavalt pageski merele, et järeljooksvatest neidudest pääseda.

Erarewen

Vanus: 29
Amet: koka abi ja koristaja

Pärit vaesest Grotheni perest, enne Wicawethile tulekut oli tema saatuseks sadamahoor olla. Loomult elav, aga arglik nagu mõni pisike loomake. Pootsmani hoolealune.

Thelama

Vanus: 35
Amet: madrus
Välimus: väga hele linalakk, hallid silmad, hele nahk, pisike ja õbluke, suurte tisside, peene piha ja sobivalt prinkide ülejäänud juppidega.

Thelama korjati pardale kuskilt Ethilia inimeste linnast, kus ta sadamahoorana elatist teenis. Madrusena on ta üpris andekas, ja voodis veelgi andekam, ning vanu kombeid pole ta maha jätnud. Nii et kui kellelgi laeval on probleem, siis pöördutakse sellega ikka tema poole.

Kedede

Vanus: 44
Amet: madrus
Välimus: sinakasmustad juuksed, hele nahk, kitsad hallid silmad, lüheldane ja lihaseline.

Naiste seltskonnas tunneb end veidralt, eelistab mehi, ja huvitaval kombel mitte romantilistel kaalutlustel - ei, ta on neile lihtsalt kambajõmmiks

Astoiwyn

Vanus: 48
Amet: pootsman
Välimus: lühikesed lokkis blondid juuksed, päikesepruun, pikk, lihaseline, nõtke nagu kass.

Irooniline kõigi ja kõige suhtes, ka enese - see on põhjus, miks teda välja kannatatakse. Päris austusväärsest perest pärit, nii et alamate klasside suhtes kipub ülbe olema. Nõrkuseks ilusad naised.

Ceraldan

Vanus: 39
Amet: madrus
Välimus: lühikesed mustad turris juuksed, sale, nõtke, pikemat kasvu.

Hoiab enese ette, kellegagi väga ei räägi, teeb vaid oma tööd, ja vabal ajal istub kois või kuskil üksi nurgas.

Onyrd

Vanus: 60 ringis
Amet: Roolimadrus
Välimus: Hallid õlgadeni juuksed, tõmmu nahk, hallid torkivad silmad. Näeb välja sünge ja eemaletõukav.

Põhimõtteliselt tumm, sest ei räägi peaaegu kunagi. Teeb oma tööd, kuuletub, tuleb, läheb. Tema lähedusse ei taha keegi väga sattuda, miskit temas lihtsalt tõukab eemale. Räägitakse, et miskis kakluses või muus sarnases situatsioonis on ta tõsiselt hirmuäratav - ja efektiivne.

Recan

Vanus: 40 ringis
Amet: madrus
Välimus: laiaõlgne keskmist kasvu kapp, pruunid lühikesed sagris juuksed ja kitsad tumedad silmad.

Iseloom on lõbus ja tore, aga mehel on viinaviga küljes. Muidu igati tore semu.

Sysh

Vanus: 40 ringis
Amet: junga
Välimus: kuldblond, lühikesed turris juuksed, hele nahk, rohelised silmad, sale ja sihvakas.

Laevale põgenes Mueronist, kus teda sadamas hoorana peeti.
Nüüd õpib meremeheametit. Arglik ja omaettehoidev, enim suhtleb pootsmaniga.

Berinn ja Aemond - kaksikud, noored jungad
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk
Postitusi: 28014
Liitunud: 18 Aug 2004, 16:19
Asukoht: Ilmaplats

PostitusPostitas Die » 10 Sept 2009, 15:09

Uuendatud.
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.


Mine “Mere lapsed”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline