OG info: Reegeldusest

IV mäng

Moderaator: stuart

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk
Postitusi: 28014
Liitunud: 18 Aug 2004, 16:19
Asukoht: Ilmaplats

OG info: Reegeldusest

PostitusPostitas Die » 17 Sept 2008, 13:46

Hei

Sedakorda mõtlesime reegelduse väga lihtsa hoida.
Põhimõtteliselt - kui kellelgi on mingi oskus, olgu see siis väeoskus vms, siis teda teavitatakse sellest (või kui keegi väga midagi erilist tahab, siis palun rääkige minuga varakult läbi.) Kui midagi juhtub, siis käituge rolliloogiliselt.

Kui GM (või ka NPC, kellele on selline õigus antud) midagi ütleb, siis nii on. Meil on kõigeks head või paremad põhjused, ausalt ;)

Tohterdamine käib üldiselt samamoodi nagu mänguväliselt, kui keegi mõistab miskil muul moel ravida, siis ta järelikult mõistab. (vt. ülespoole)
Haavata saamine ja suremine käib sedamoodi, et oleneb, kes lõi millega keda kuhu. See ei ole vägivaldne maailm (veel), üritage mitte liiga palju lüüa ;)
Füüsiline kontakt lubatud kui mõlemad osapooled sellega nõus on, ja ei ohusta teineteist ega teisi mängijaid (või mängujuhti :p )

Mis puutub mänguvälise jutu ajamisse ehk OG mölasse, siis me oleme teada-tuntult selle karmid vastased. Te ei taha teada, mis teiega selle eest juhtub. (Aga see võib teistele lõbus olla. Teistele.) Ja kui keegi ajab imelikku juttu, siis soovitan kõigil käituda rolliloogiliselt - tegelane on ilmselt peast segi läinud, teda tuleb kas ravida või siis ta paigutada kuhugi, kus ta ennast ja teisi ohustada ei saa.

Ahjaa - Mängujuhte on küll 3, aga mängu ajal on vaid 1 Field GM. NPCsid on mõned. Palun ärge karjuge "Gm! Gm!" Tehke seda vaikselt, nii et see kedagi ei sega. Ja kui GMi parajasti ei ole ja situatsioon on niisama lahendatav, siis kõigi pühade nimel, lahendage see :) (Informeerige GMe hiljem.)

Jah, öö on mängu SEES, aga natuke uneaega saab ikka. Meie tahame kaa magada.

Ongi vist kõik.
Kui küsimusi on, siis küsija suu pihta ei lüüa. (Liiga kõvasti.)

Lugupidamisega,

Kuri Kolmik
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Mine “Mere lapsed”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline