Kõrts "Higistav Mäger"

Millega tegu ja kuidas käib kasutajaks saamine
Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 13 Nov 2005, 03:24

Ma olen päris, dragoleb, ütleb Michael. Päris päris.

Ning ta keerab piiga kergelt ümber, ja ta helevalged tiivad katavad Spiriti kogu ilma eest, sadagu sealt tõesti või pussnuge - või roosasid südamekesi, ja suudleb teda huultele.
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Spirit
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Spirit » 13 Nov 2005, 03:39

Mida sa...? ... siin teed? kõlaks küsimuse lõpp, kuid suudlus summutab viimased sõnad.

Spirit väriseb kui haavaleht. Ta ei suuda suudlusele vastu panna. Nüüd on tema see, kes tunneb justkui endast hinge välja kisutavat. See on ühtaegu valus, aga samas vastupandmatu ja valusalt mõnus. Valus, sest haiget teeb teadmine, et mees lahkub ta juurest taas. Samas vastupandmatu, sest Michael on hetkel siin, hoidmas teda, huuled surutud vastu tema omi.

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 13 Nov 2005, 03:45

Ma ei saa igavesti siia jääda, dragoleb, aga praegu olen ma siin. Ja ma kavatsen olla siin veel tükk aega, räägib Michael, huuled vastu Spiriti huuli, põski ja otsmikku.

Ole ometi natuke õnnelik, meldanya.
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Spirit
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Spirit » 13 Nov 2005, 03:50

Kuidas? suudab ta vaid sosinal piuksatada.

Ma olen õnnelik vaid... kuidas ma saan tunda midagi, mida ma saan tunda vaid sinu juuresolekul. Ma ei tea mis on õnn kui sind läheduses ei olesõnab ta mornilt, samas sulades mehe käte vahel.

Kuidas?

DeiraNeia

PostitusPostitas DeiraNeia » 13 Nov 2005, 22:48

Nele vaatab. Teda ei huvita vihm, välk ega müristamine. Ta lihtsalt vaatab Spiritit ja seda kedagi teist. Mingi valu, sügavalt, nii sügavalt, et ta ei tea, kust täpselt, pärinev valu torgib teda. Igatsus kellegi puudutuste, kellegi silmade järele...

Mustad silmad. Üleni süsimustad ja nii väjendusrikkad. Ja täis armastust, igavest armastust. Nele slme ette kerkib hetkeks see must, aga nii ilus pilk, mille omanikku ta ei tea või ei mäleta.

Ta pöörab pilgu Spiritist ja tema kaaslasest eemale.

Mis ikkagi juhtus? Kus ta on? KES ta on? Kümme aastat ja ta pole ikka suutnud aru saada. Kaua veel?

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 13 Nov 2005, 23:01

Ilm vihjab* sellele, et oleks hea varjualune leida.

===================================
* Kui vihjamiseks nimetada tegevust, mille juures teist sõidetakse üle, siis tagurdatakse, sõidetakse uuesti üle, ja siis tullakse veel kord tagasi ja trambitakse otsas.

Spirit
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Spirit » 17 Nov 2005, 23:43

Spirit juustest niriseb vett kui kraanist, ning see vesi leiab tee üle ta kaela pluusi vahele, ning teeb selle täiesti märjaks... ja mõneti ka läbipaistvaks

Vaata nüüd... me mõlemad oleme märjad kui koerapojad... naerab ta kohmakalt, ning heidab pilgu oma rinnaesisele mis märjast pluusist õrnalt läbi kumab. Ta varjab kätega rinnaesise. Ja jääb tõsiseks.

Sa ... lähed minema? Eks?

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 17 Nov 2005, 23:54

Ei, vastab Michael. Ma tuleks hea meelega sisse ja kuivataks end alul ühe hea tule ääres ja siis sinu kaisus, dragoleb.

Spirit
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Spirit » 17 Nov 2005, 23:57

... ja dragoleb punastab... või imestab... või üllatub. Igastahes, ta silmad lähevad suureks kui tõllarattad. Sellist vastust ta ei oodanud.

Eee... mmaja on seal pool... viipab ta käega mammi maja poole.

Tuld saab seal teha... aaga ...seal on väike probleem... üks mutt ... ee...ripub ... lae all.. ja kõik kohad on verd täis. Ja ära küsi. Ma ei tea MIKS, KUIDAS ... veel vähem KES.

Ta hakkab Mike varjus maja poole kõndima.

Kuidas sina saad märjaks saad? Ma arvasin, et sa oled nii võimas, et isegi vihm sajab sinust kauge kaarega mööda muigab ta.

Kuidas sa üldse siia kanti sattusid? Ei tahaks hästi usukuda, et vaid minu pärast...? Miks sa siin oled?

Nad jõuavad majani, ning Spirit astub vihma käest sisse. Ta juuksed ja jalad tilguvad endiselt, ning mööda ihu veerevad ojadena alla veenired, joomistades ihule väikesi ojakesi, mis lõppevad vihmapiisapärlitenad. Ta pluus paistab läbi, kuid ta otsib kiirelt mingi räbala, et seda varjata.

Noh... siin me siis oleme. TAAS.

Nign ta asub pliidi alla tuld tegema.

Kasutaja avatar
MariHeleen
Seikleja
Kontakt:

PostitusPostitas MariHeleen » 25 Nov 2005, 11:46

Yge põrnitseb tuttavlikku kogu. Ta lihtsalt vaatab ja vaatab. Yge käed hakkavad värisema; tunneb, kuis pölved nõtkuvad ja ta maha kukub, haarates Nele käsivarrest kinni.
Kogu Yge keha katavad värinad, tal on meeletu hirm. Hirm tuttava kogu ees.
Kuid siis saab ta aru, et pole mõtet karta-peale Yge ei tea mitte keegi, et tema oli Indra. Isegi mitte Hingekütt ei uskunud teda. Võibolla see kogu näeb teda, näeb Yget-pagendatut. Ei! Ta siiski kardab...

Nähes Spiritit ja meest (?) majja sisenemas, ta püüab end püsti ajada. Kõike kokku võttes, haarates tugevalt Nele käsivarrest ja otsides silmadega meeleheites Ruun'i (keda ta aga ei leia-Kuhu ta kadunud on? mõtleb veel Yge).
"Olen nende jaoks,
kelle jaoks olen olemas!"
-Anastasia- J. Megre

Mine “Külalistele ja uutele liitujatele”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline