Kõrts "Higistav Mäger"

Millega tegu ja kuidas käib kasutajaks saamine
Kasutaja avatar
MariHeleen
Seikleja
Kontakt:

PostitusPostitas MariHeleen » 20 Okt 2005, 20:49

Ygele selline asi ei meeldi. Ja Hingekütt on ka kummaliseks muutunud. Ta lükkab Nele eemale ja haarab lamaval naisel õlgadest, teda raputades karjub: Isanda nimel, ärka üles!
"Olen nende jaoks,
kelle jaoks olen olemas!"
-Anastasia- J. Megre

Spirit
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Spirit » 21 Okt 2005, 10:59

Spiriti silmad kohtusid Yge silmadega hetkel, kui ta oli kuulnud sõna "Isand". Kuidas ja MIKS tema pidi Temast teadma? Sel hetkel haaras Spiritit tohutu jõud, ning ta paiskas Yge selili, haarates oma vöölt noa, mille ta köögist oli leidnud ja pihta pannud, ning surus selle Yge kõrile... Mida sa tead? küsis ta üsna nõudval ja tigedal toonil. See meenutas peaaegu et näkku karjumist (mis ta tõenäoliselt ka oli), ja vastusest keeldumine ei oleks just tark tegu ... hetkel.

Kasutaja avatar
MariHeleen
Seikleja
Kontakt:

PostitusPostitas MariHeleen » 21 Okt 2005, 20:36

Järgmist hetke, mida Yge mäletas, oli see kuidas Spirit kummardus TEMA kohale ja surus nuga TEMA kõrile.
Ma saan aru, et sõna "Isand" äratas sind... Ja mida ma tean?
Yge neelatab. Siit see nüüd siis tulebki. Tõde.
Kui sa mäletad minevikku, siis mäletad mindki... teises kehas, Hingekütt... me armastasime mõlemad TEDA, kuid TEMA valis SINU... me olime õed, minevikus.... minu eelmises elus ja sinu... olevikus? me olime partnerid. kas mäletad?...

Yge lasi vaikusel kanda, kuid vaid veidike aega. enne kui Hingekütt jõudis midagi küsida, vastata, ütleb Yge rahulikult: See olen ju mina, Ingra...
"Olen nende jaoks,

-Anastasia- J. Megre

DeiraNeia

PostitusPostitas DeiraNeia » 23 Okt 2005, 19:40

Nelel oleks nii mõndagi Ygele öelda. Teda ei lükata niisama teelt eest ära. Aga ta jääb Yget kuulama. Ehkki ta ei saa eriti aru, mis toimub, pakub see talle huvi.

Spirit
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Spirit » 25 Okt 2005, 18:13

EI! Ma ei mäleta! sisiseb ta ning surub noa veel tugevamalt Yge kõrile... ja mida ma ei mäleta, seda pole olnud! ON SELGE?ta vaatab mõrtsukliku pilguga Ygele otsa ON SELGE!?

DeiraNeia

PostitusPostitas DeiraNeia » 25 Okt 2005, 18:21

Heiheihei... Nele läheneb jälle kahele tülitsejale. Kas te ilmtingimata peate üksteist tapma hakkama?

Tegelikult pole toimuv üldse tema asi ja ta ei peaks end sellesse segama, aga näed, ta kohe ei saa oma suud kinni hoida.

Spirit
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Spirit » 25 Okt 2005, 22:03

Spirit lõdvendab nuga Yge kõril, ning tõuseb üles, vabastades maaslamaja. Ära mõtle asju välja Yge... mul ei ole kunagi õde olnud... ma tean väga hästi KES ma olen ja KES mind lõi... ja sinul ei ole sellega mingit pistmist. Ta asetab noa vöövahele, ning võtab suuna taas sinnapoole kust ta ennist tuli.

DeiraNeia

PostitusPostitas DeiraNeia » 26 Okt 2005, 00:30

Nele jalutab Spiritist mööda ja astub talle tee peale ette, Spiritit käega peatades.

Mitu korda pean ma sult ühte ja sama asja küsima? Mis. Siin. Toimus. Ja mida kuradit sina siin üldse teed.

Kasutaja avatar
MariHeleen
Seikleja
Kontakt:

PostitusPostitas MariHeleen » 26 Okt 2005, 20:31

Yge ohkab... Niipalju siis töest... Isand on temaga ka midagi korda saatnud. Mälu kustutanud vöi midagi muud hullematki.
Ta töuseb püsti ja jääb seisma, jalad all värisemas. Siis ta aga tunneb, kuidas midagi sooja mööda köri alla voolab. See on veri. Ja niriseb tema krae vahelt sisse.
Suur tänu! pobiseb ta valjult. Ta proovib verd ära pühkida, kuid see ei jää ega jää seisma.
Yge tunneb kuidas tal halb hakkab. Kas sel noal on mingi needus küljes? Kui ei, siis miks ta talle nönna halvasti möjus?
Mida kuradit sa tegid mulle, Isanda hoor? nähvab Yge Spiritile ja ei tee Nele etteheidetest välja.
Ja veri ei taha seisma jääda, surugu ta haavale palju tahes...
"Olen nende jaoks,

-Anastasia- J. Megre

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 26 Okt 2005, 21:25

Aga keegi ei saa seda kunagi teada. Ja ilmselt ei saa keegi ka kunagi teada, kes või mis täpselt oli Yge.

Ükskõik kui kaua ka Spirit oma nuga ei jõllitaks, see ei hakka rääkima ega reeda oma saladust.

Yge surma saladus haihtub koos tema kehaga ja kaob (pateetiliselt kõneldes) igavikku.
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Mine “Külalistele ja uutele liitujatele”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline