Kõrts "Higistav Mäger"

Millega tegu ja kuidas käib kasutajaks saamine
Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 15 Okt 2005, 22:46

Eween keerutab pead ja näpsab mänglevalt Nelet juustest.

See maja peidab vastuseid paljudele küsimustele. Siit niisama minema tormata ei ole üldse tark, ohjaa, ei ole üldse tark. Aga kes mind kuulab, mina olen vaid loll lind, eksole?
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

DeiraNeia

PostitusPostitas DeiraNeia » 15 Okt 2005, 22:56

Minul pole isegi küsimusi, millele vastust vaja oleks, aga nagu näha, on mõni teine siin päris segaduses. Aga mind hakkas täitsa huvitama, mis siin toimub. Ja ma tahan teada, mis selle majaga siis lahti on. Oled nõus mind valgustama?

Nele ei tee väljagi linnu iroonilistest märkustest.

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 15 Okt 2005, 23:07

Pinni seda hingekütti - kui tema ükskord suu lahti teeb ja natuke tõtt räägib, saame kõik targemaks.

Aga eks Elfriidel oli paar oma asja ka ajada. Selle keha endist omanikku igatahes kasutas ta vahel sidepidamiseks maagidega. Nagu Maagidega. Mõni kirjake valgustaks sind ehk lähemalt. Või tahaksid kaevu käest küsida?

Ja kõik see võib sind oi kui palju puudutada, oi kui palju.
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

DeiraNeia

PostitusPostitas DeiraNeia » 16 Okt 2005, 00:41

Nele paneb kirja tagasi peitu ja järgneb Spiritile. Maja juurde jõudes küsib ta uuesti:

Kas sa räägid siis mulle või mitte?

Spirit
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Spirit » 16 Okt 2005, 12:03

Vahetult ennem maja juurde jõudmist langeb Spirit oimetult maha. Just nii, nagu TEMA hing oleks ta kehast lihtsalt välja ASTUNUD, jättes keha lihtsalt maha vedelema. Ta lebab täiesti teadvusetult maja ees... näoli murusees.

DeiraNeia

PostitusPostitas DeiraNeia » 17 Okt 2005, 22:36

Neliquele kiirustab Spiriti juurde ja keerab ta selili. Pulss on, aga nõrk.

Tema hing pole seal, kus ta olema peab, ütleb miski Nelele.

Mis siis nüüd... pobiseb ta omaette.

Spirit
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Spirit » 19 Okt 2005, 20:43

Spirit avab äkitsi taas silmad. Talle oleks justkui hing tagasi sisse tulnud, ent ta ei tõuse. Ta pöörab end selili, ning jääb üksisilmi sinist taevast vahtima... see oleks ta justkui lummanud - hüpnotiseerinud...

Kasutaja avatar
MariHeleen
Seikleja
Kontakt:

PostitusPostitas MariHeleen » 19 Okt 2005, 21:06

Yge ajab end püsti ja jookseb välja, kuid meenudes et on unustanud mõõga, töstab selle üles, torkab vöö vahele ja jookseb välja. Ta lippab hundi juurde, kes peesitab mönusalt kaevu vastas.
Ma ei tea, mis ma enam üldse teen. Ma tahaks minema minna, aga kurat, m-a e-i s-a-a! Kohtusin Spiritiga... Neetud! Mulle anti teine võimalus, teises kehas ja ikka põrkan temaga kokku...Nii palju siis kenast 19 elatud aastast...
Ruun ainult urhatab selle peale.
Ehk on aeg talle märku anda?
Ruun! Mis kuradi märku!?
Sa oled ju siin. Sa tunnetasid...
Mind ei huvita kas ma tunnetasin vöi mitte. Tõsiselt! Ma tahan ä-r-a minna...
Aga sa ei saa... Ruun tõstab oma hiiglasliku hundipea käppadelt ja lükkab ninaga õrnalt perenaist.

Yge kuuleb mütsatust. Ta pöörab ümber ja vaatab, et Spirit on maha kukkunud. Tema kohale kummardub keegi noor näitsik. Keegi uus? küsib ta hundilt. Ruun ainult põrnitseb ja uriseb õrnalt. Rahune, kurat võtaks! nähvab Yge kaaslasele.
Yge jookseb Nele ja Spiriti juurde. Mis lahti on?[/i]
"Olen nende jaoks,
kelle jaoks olen olemas!"
-Anastasia- J. Megre

DeiraNeia

PostitusPostitas DeiraNeia » 20 Okt 2005, 07:18

Nele vaatab äsja jõudnud Ygest esialgu välja tegemata Spiritile otsa.

On kõik korras? Mis juhtus?

Spirit
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Spirit » 20 Okt 2005, 10:26

Spirit ei vasta. Ta vahib endiselt taevasse... Mõnda aega vaikunud, vastab ta viimaks väga tasasel häälel. Nõnda tasasel, et isegi kõige teravamate kõrvadega haldjanäss pidsanuks hoolega kõrvu teritama (midaiganes see ka ei tähenda :-k ), et seda kuulda. Ja sinna ta läks...

Mine “Külalistele ja uutele liitujatele”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline