Kõrts "Higistav Mäger"

Millega tegu ja kuidas käib kasutajaks saamine
Spirit
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Spirit » 04 Okt 2005, 20:04

Spirit kuulatab, püüdes tajuda, mis üleval toimuda võib. Ta kõnnib kambri ukse juurde ning kiikab sealt välja...mõlemale poole. Keda ei ole. Mingit liikumist koridoris ei toimunud. Aeglaste ja ettevaatlike (kikivarvukil peaaegu) sammudega asus ta otsima ust, mis viiks (oletetavalt) pööningule...

Kasutaja avatar
MariHeleen
Seikleja
Kontakt:

PostitusPostitas MariHeleen » 06 Okt 2005, 12:01

Yge tõuseb ja otsib voodi alt kaltsu. Tagasi turvise juurde minnes, pühib selle puhtaks. Võeh, milline hais! mõtleb naine.
Seejärel hakkab ta kiirelt riietuma, ise samal ajal kuulatades mis toimub ülakorrusel. Keegi hiilib koridoris, vaikselt, kuid sammud on siiski rasked.

Pakkinud asjad hooletult, lippab ta välja ja järgneb Spiritile, möök käes. Neetud, see loheneiu on ilusake... tabab ta end möttelt.
Jälgides, kuidas kogu tema ees kobab seinu ja uurib kõikvõimalikke pragusid, mõistab et otsitakse pööninguust.
Yge seisatab keset koridori, paneb mööga tuppe ja küsib poolhääli:Oletatavasti vajuta see küünlajalg alla, mis jääb sinust vasemat kätt. See avab otsitava värava.
"Olen nende jaoks,
kelle jaoks olen olemas!"
-Anastasia- J. Megre

Spirit
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Spirit » 07 Okt 2005, 16:44

Spirit kangutab ja kangutab, kuid ei midagi. Seejärel saadab Ygele veidi ülbe pilgu, eksole ning kõnnib mööda koridori edasi. Ta peatub korra, et kuulatada kas mingit liikumist või hääli kostub kusagilt...

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 08 Okt 2005, 02:36

Endiselt on aeg-ajalt kuulda peakohalt läbi peente palgivahede sahinat, saputamist ja lapse haledat kisa.

Spirit aga lööb äkitsi valusalt õla ära, ja talle sajab peaaegu kaela pisike kokkukäiv redel, mis on siiani seina najale toetunud ja lakke kinnitunud - lakke pisikese luugi ühe serva külge.
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Spirit
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Spirit » 08 Okt 2005, 11:18

Neetud kola! ta haarab valusast õlast, ning koondab esiti kõik tähelepanu sellele ja selle silmitsemisele, panemata redelit tähele. Seejärel tõstab ta taas pilgu. Ta silmitseb redelit alt üles ja ülevalt alla tundub, et leidsime pääsu üles, ning ta asub redelist üles ronima, hoides redelist ühe käega kinni, sest teine teeb ikka veel valu...Ta jõuab luugini ...

Kasutaja avatar
MariHeleen
Seikleja
Kontakt:

PostitusPostitas MariHeleen » 11 Okt 2005, 12:03

Yge väldib Spiriti pilku. Minu mälu on vananenud. Vabandust. Kuigi... vaevalt et teda minu vabandused huvitavad... mõtleb ta kibedalt.

Ta liigub redeli juurde, vinnab end sellele ja alustab ronimist, kohe Spirithunteri järel. Märgates, et teine hoiab üht kätt, küsib: Teinekord on targem nina ette vaadata... Ma oleks pidanud sulle ütlema, Mammi maja on suhtkoht.... jamh... kriipi... Yge raputab pead ja ootab Spiriti reageeringut.
"Olen nende jaoks,

-Anastasia- J. Megre

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 11 Okt 2005, 22:34

Luuk avaneb ülespoole pisike nunnult võika kääksatusega. Pimedusest paiskub ronijate peale hunnik tolmu ja saepuru, mis valguses sätendab - ja aevastama paneb. Lapse nutt ja kräunumine vaikib, kuulda on vaikset sabinat. Ruum ise on aga pime.
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Spirit
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Spirit » 12 Okt 2005, 10:25

Olgu see maja mis ta on, kindel on aga see, et ma liiga kauaks siia jäänud olen. Ta avab luugi mis kriiksatusega avaneb ning saab suure tolmu ja saepuruhunniku, mis nähtavasti seal sajandeid vedelenud oli, osaliseks. Spirit hakkab köhima ja aevastama, ning püüab käega seda prahti minema lehvitada (nagu see aitaks). Ta silmitseb pööningut, kuid see on üsna tulutu - liiga pime on, et midagi eristada. Oled ehk nii lahke ja tood mõne valgusallika? Sa siin majas nagu vana kala ma vaatan... ta jutt katkeb kui ta ruumis vaikset sabinat kuuleb. Ta veab end redelist üles, toetades viga saandu kätt õrnalt teise käega. Pööning oli veel tolmusem kui algul tundus: vähemalt niipalju silm seletas. Seal tundus olevat kila-kola nõndapalju, et kui see kõik maha oleks parseldatud, oleks päris hea kopika saanud. Kuid seda, mis häält tegi, ei näinud ta esialgu kusagil...

Kasutaja avatar
MariHeleen
Seikleja
Kontakt:

PostitusPostitas MariHeleen » 12 Okt 2005, 12:17

Yge tõmbab taskust väikese kuulikese. Näe, võta ja hõõru seda sõrmedega. Küll ta piisavalt valgust annab. Ulatades selle Spiritile, kaotab tasakaali, köhatab, vehib kätega ja kukub külili koridori põrandale. Ta ajab end istuli ja hõõrub selga. Neetud maja! Ma ütlen ausalt kui mina siit majast minema saan siis enam ma tagasi ei tule! Alati saan ma haiget! pobiseb ta poolhääli ninaette
"Olen nende jaoks,

-Anastasia- J. Megre

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 12 Okt 2005, 22:13

Pisike kitsas valgusriba langeb läbi pisikese pööninguakna sisse, valgustades riidekirstu, ja selle kohal peenikest õrt.

Miski hele kogu laperdab sabinal läbi õhu ja maandub Spiriti õlal.

Mine “Külalistele ja uutele liitujatele”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline