Uued tulijad, tutvustage end

Millega tegu ja kuidas käib kasutajaks saamine
Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

Uued tulijad, tutvustage end

PostitusPostitas Die » 27 Veebr 2012, 23:00

Kasvõi juba selleks, et me teaksime, kes end millise kasutajanime taga peidab, ja et meie community siin on pisike ja kõik üldiselt kõiki tunnevad, siis just - tutvusmisring! Esimene toop hansat poole hinnaga ;)

Rääkige endast natuke, kuidas ja miks te siia sattusite, kes selles süüdi on jne ;)
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Kasutaja avatar
Azurah
Operatiivtroll
Kontakt:

Re: Uued tulijad, tutvustage end

PostitusPostitas Azurah » 27 Veebr 2012, 23:46

Ma pole küll enam nii uus, aga ma tahan handsat! Ehk siis, nö reaalmaailmas olen ma Getter :).

tusalik
Hulgus

PostitusPostitas tusalik » 27 Veebr 2012, 23:55

olen ruth jh sattusin siia just sinu pärast Die sest tahtsit mind mängima ,olen rõõmsameelne vahel nbärviline kuid kui sa viitsit jh suudat mind tundma õpita ei kahetse sa seda iiial.armastan väga oma sõpru jh perekonda ,

tusalik
Hulgus

PostitusPostitas tusalik » 28 Veebr 2012, 00:02

palun rääki endast ka

Kasutaja avatar
Azurah
Operatiivtroll
Kontakt:

PostitusPostitas Azurah » 28 Veebr 2012, 01:42

Mina sattusin siia seetõttu, et Die korjas mu dragon.ee-st üles, kust ma LARPimaailma jala ukse vahele saamiseks tutvusi otsisin.

Iseloomult olen üks värdjas ja jobu ja väga tõsine inimene, kes üldse ei saa aru mingist mõttetust fantaasiast ja naljatamisest, sest mina tegelen enamasti ainult ASJALIKUGA.

Kasutaja avatar
Pyhak
Seikleja

PostitusPostitas Pyhak » 28 Veebr 2012, 22:23

Mind korjas Die pääle minu esimest larpi üles kui lootust andvat noort talenti. Olen hirmus tagasihoidlik, aga väga andekas, ilus ja nutikas. Ma arvan, et mulle rolli ei olegi vaja, sest ma olen ise nii karismaatiline, et iga roll jääks minu varju.

Paidevee, need ülelakirjutajad on viimane kui üks maruvahvad inimesed.
"Ei see sumin niisama tühja - tähja pärast käi," oli Puhhi esimene mõte. "Selle taga peab midagi olema. Egas ilmaaegu, asja eest, teist taga, keegi ikka sumisema hakka. Kus on suminat, seal peab sumiseja ka olema."

Kasutaja avatar
Randiel
Seikleja

PostitusPostitas Randiel » 02 Mär 2012, 21:07

*lehvitab* Ma olen Randiel. Poole kohaga rajaleidja ja haldjaneidiste päästja ja poole kohaga elukunstnik. Viimastel aastatel olen Raudmägede päkapike käe all saanud ka õpetust sepatöö vallas. :)
Kurjad GMid olid millegi pärast väga lahked ja kutsusid mind oma mänguseeriale ja nüüd ma olen sõltlane. :D
Unto the corners of the earth
Defiant to the last breath
Until there's none left standing
No surrender

AkaJete
Happy ghost

PostitusPostitas AkaJete » 07 Mär 2012, 20:30

Aka olen. igatepidi kohe. pole siiani päris kindel kuidas ma siia sattusin või miks. tean ainult, et üks päev helistati ja tehti nunnut häält ja siis ma sulasin ja panin end kirja... juusiis kuidagi õnnestus silma jääda, kuigi tavaliselt peidan ma end omaette urus.
I'm not shy. I just find it a bit difficult to talk about other things while I still hatch my plans that no one can know of..

Sermondo
Hulgus

PostitusPostitas Sermondo » 08 Sept 2012, 01:04

Ma olen siin küll tuliuus, aga ikkagi igavana. Veel tuleb öelda, et erinevalt teistest uustulnukatest, kes on siia lahkelt on kutsutud, käis minu tee siia saamiseks läbi vastikute intriigide, rämadate ähvarduste ja labase altkäemaksu. Oma igapäevast leiba teenin ma inimeste meeltes ja mälestustes sobrades, aga kuna ma olen laisk, siis enamasti ei tee ma midagi. Ma olen mees, lühikest kasvu, hõreda karvastikuga ja hea isuga. Te ei tunne mind veel, aga saate tundma.
Selles kõiges on süüdi kuri saatus (ja nagu aimate, mitte minu oma).

Mine “Külalistele ja uutele liitujatele”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline