Muljed :)

III mäng

Moderaator: stuart

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 08 Juun 2009, 15:06

Nüüd on kõik 150 pilti üleval http://nagi.ee/photos/Mithgariel/sets/204769/

Nautige ja jätke kommentaare. Ning elagu Nagi.
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Elaviel
Lumelohe

PostitusPostitas Elaviel » 08 Juun 2009, 15:06

Üli lahe story ja selle kulgemine, Mega lahedad kaasmängijad ja Giga andekad Gõmmid! Mul pole veel nii huvitavat ja tegevuste rohket mängu olnud! Suured kummardused ja SUURED KIITUSED GÕMMIDELE! =D>
Supper mängukoht oli valitud, see oli hingematvalt ilus. v.a. kihulased-tüütud tegelased, isegi off ei mõjunud.
Uskumatult huvitavate tegelastega pidi kokkupuutuma: Hirmuäratav ussikuningas ja natuke rõve rukkimoor, imelikud peata olevused ja kiuslik tulevaim...
Metsahallist siilike ja tema toitmine oli ka omaette kogemus, tuletas lapsepõlve meelde!
Mulle oli ka au ja privileeg tiigri seljas ratsutada, mis oli pisut hirmutavalt kiire, aga nii uisapäisa noa tulevaimu kodusse viskamine maksis kätte jõhkra haava näol!
Naljakaid seiku tuli liiga palju ette, et rollikohaselt tõsiseks jääda, püüdsin küll, aga see oli pea võimatu. Liiga andekad naljad kaasmängijatelt ja lõbusaid juhtumisi porgandite ja kehavahetustega! :lol:
Sepa jälitamine metsas: oli ikka tegu, et meeles pidada umbkaudu kust me tulime. Hea, et ise ära ei eksinud, aga Magnusest oli suts küll kahju!
Kui ma veel ei teadnud, mida ma nüüd tean, oli mul suur tahtnine nii mõnigi maha lüüa ja raamat pihta panna, et sinna siis mõned nimekesed kirjutada :badgrin: , hea et ma seda enda kätte ei saanud kuigi peaaegu see minu kätte anti.
Juhtus niiii palju ja lahedaid seiku.....
Alati tahaks tagasi Ilmaplatsile!

Magnus
Ilmaplatsi jedi
Kontakt:

PostitusPostitas Magnus » 08 Juun 2009, 15:11

Aga mul on hetkel silme ees Ivell, kes nurga tagant välja tulles Rukkimoori ära nägi, tagasi tõmbus, natuke og viiksus ja pead vastu majaseina tagus ning vabandavalt mulle seletas, et ta kohe läheb ja vaatab, et mis uus värdjas see on, kui ta tibake toibunud on.

See hetk, kui ta nuga käes, kõigi nähes Rukkimoori selja taga klassikalisel ma-nüüd-hiilin sammul kõndis ja kuidas reageeris, kui alles Lumerebane viimasel hetkel hoiatas, oli kah päris hea vaatepilt.

Võimsad hetked:
Esiteks muidugi minu põgenemine. Kui ma sain ülemustelt korralduse põgeneda,
oli esimene mõte trepp, kuid seal oli Kaaren ees. Teise mõttena tuli kohe tegelik põgenemistee. Sellele järgnes kohe kolmas mõte: "Parkour!"

Pärast oli tore posti küljes olla. Üldiselt olid kõik tegelased vägagi sõbralikud,
arvestades, et ma alguses väga palju varjasin, majast infot (tahtmatult) välja saatsin ja üldse probleeme tekitasin.Järgmine kord, kui kellelegi vaja valetada, jätan meelde, et rõngassärgiga (mis ma tegelikult tahtsin varjata ega pannud üldse tähele, et katvad riided kohe lagunesid) ujuv puusepp ei ole hea mõte- järgmine kord proovin täisturvises, kilbi ja kiivriga ujuv pagar olla.

Lumerebase väekasutamine oli väga huvitav - porgandid, käbid, lumerebased, kehavahetused. Lisaks tänan Barbarit Tunnaldega Naerumehe legendi eest, mida ma pärast ise mitmel pool kasutada sain. Rassi jutud haldjatest lähevad kah muidugi sepa
legendiraamatusse.

See hetk oli kah huvitav, kui ma hakkasin lahti mõtestama uut legendi igavesest rändurist, mis oli mu raamatusse tekkinud siis, kui mind taga aeta. Ma mõtlesin, et siin on midagi (OG: GMid on vihjeid andud) aga siis kuulsin, et Merehaldjas oli vahepeal sinna kirjutanud.

NPC'd olid väga hästi mängitud, mängijad mängisid hästi, koht oli ilus - ehk siis, selle
mängu "nagu päris" reiting on kõrge. Koha kohta niipalju, et kuna meil levisid jutud, et õhtul võivad kooljad tulla, siis enne pimedust tekkitav udu oli väga stiilne. Põhiliselt seetõttu, kuna mulle meenus film "13. sõdalane"... "nad tulevad udus"

Naljakaid seiku tuli liiga palju ette, et rollikohaselt tõsiseks jääda, püüdsin küll, aga see oli pea võimatu.

Ühte pean tunnistama, pikka aega järjest tõsine ning mineviku ja oleviku käes vaevlev tegelane mina olla ei saa. Kui ikka kilbid kelkudeks muutuvad, siis pean ma minema vaatama, kas kelgutada saab ja kui keegi piraate mainib, "Kariibi mere piraatide" tunnuslugu ümisema, olgu muidu asjalood ükskõik kui traagilised.

Outro:
Kuulnud, et soolikas on eemaldatud (püsivalt, ma loodan) vabandas sepp probleemide eest, mis tekitanud, tänas hõbevarje abi eest ja kõiki lahke kohtlemise eest ning palus luba tulla laevale ja minna, kuhu selle tee viib. Ta läks Kapteni juurde ja ütles, et üks päev kutsuvad teda oma teed, üks päev saab ta ehk minna koju ning kui jõuab kätte see hetk, siis tahab ta minna, aga seni soovib ta aidata teid jõu, nõu ja oma oskustega. Veel lubas, et kui ükski kõrgkoolja peaks oma nägu kunagi näitama või üritama raamatut või võtit otsida, siis raiub sepp ta tükkideks ja topib tükid sulatusahju.

Kadikas
Rollimängumaniakk
Kontakt:

PostitusPostitas Kadikas » 09 Juun 2009, 16:47

Ma üldiselt annaks gõmmidele terve kringli, mis te ikka nende küpsiste ja pallidega hellitate.
Maru vahva, järjesti paremaks mängud lähevad, mängu korraldamisse paigutatud energia annab väga häid tulemusi, kui vähegi jaksate, jätkake ikka larbi vaimus. Kõige vahvam on see, et te kolm klapite nii paganama hästi ja rollimänguritena olete te ka väga tasemel ( teil kogemustepagasi ka väga suur) ja kõige selle juures olete te suutnud luua minu larbiaja kõige huvitavama seeria. Boonuseks on veel see, et hommikul kell viis viitsite gõmmata.
Mängukoht oli hingematvalt ilus, lahe oleks, kui me sinna veel tagasi pöörduks Põhjatuule seeria ajal. Tõesti, mu lemmik paik. Isegi Rakvere linnusele tegi silmad ette.

Kahju oli,et seekord Trägun ja Dalei ei jõudnud, oleks veelgi rohkem nalja saanud kuigi Rassi naljad olid ikka väga geniaalsed. Lageraie ajab mind siiamaani naerma :D
Ja, oli ka kurbe momente ja põnevaid ja vapraid ja kõike.
Kindlasti lemmikuks kujunes Bootsmaniga arutleda ilmaasjade üle, mis oli väga produktiivne, tema kaine mõistus ületas igasugused väeimed ja teda kuulates jääks me kõik rohkem ellu :)
Veel meeldis väga Sepa suhtumise muutumine orjusest tapamasinaks. Ma kindlasti ühineks sinuga kõrgkooljate vastu. Paneks nad põlema, samas ei tea nende süttivust :D
Ja Argeili kinnihoidmine oli tase omaette ja Ivelli jaksu tase on veel rohkem tase.

pildid on väga lahedad ja ilusad. Vahva, et gõmm jaksab oma põhitegevuse kõrvalt veel pildistada.

Lõpetakse üleskutsega: Sidumismänge ja hansat! Hõk!
- Parim kättemaks on täielik andestus.
- Me ei palunud elu, ära palu ka elu pärast.
- Elu garanteerib surma.

Kasutaja avatar
Dru
Operatiivnuffik
Kontakt:

PostitusPostitas Dru » 10 Juun 2009, 15:37

Aga probleem selles ongi, et keegi mind ei kuula, sest ma pole ju mingi haldjas või väekasutaja või kuratteab kes. Lihtsalt kõigetavalisem pootsman :P

Niu, aga miks nii vähesed kirjutavad. Tahan ka veel muljeid lugeda :D
(suures osas oma mällari pärast. Ma ikka ei mäleta ning vähe raske on kroonikat kirjutada) :P
We haven't got a plank. Just fucking jump.

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 10 Juun 2009, 16:19

Kolgi siis Ivelli ja Rassi, näiteks ;) Hellalt ja armastusega. Või meelita hansaga.
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 10 Juun 2009, 21:19

Hansatäidisega krõpsik Ivelliosele ja Magnusele varaste tagasivaadete eest. Need olid tõesti head lugemiselamused :)

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 10 Juun 2009, 22:23

Ma jõuan ka siis lõpuks pisikese kommenteerimiseni, sest ma ehk olen selleks juba võimeline. Larpipohmakas hakkab töö hunniku all taanduma (kahjuks), aga teie kommentaare ja tagasivaateid on väga lahe lugeda. Keep them up ;)

Esteks ma tahan taaskord hirmsasti tänada oma tiimi. Ilma Stu ja Kärtsi vapruse, geniaalsuse ja hullude naljadeta poleks seda kõike sündinud. Jah, meil oli vähemalt 2 kuu jagu GM-meeting'uid, igal esmaspäeval kell 18.00 - 23.00 (või ka varasem/hilisem). Kõigi nende NPCde taha, keda te kohtasite, käis suur hulk tööd ja planeerimist, alates rolliideest ja lõpetades kostüümi valmistamisega ja intonatsiooni katsetamisega. Ja lõpuks mängisin ka mina, kuigi vähemalt Elle ei olnud mul plaanis ja pidi olema hoopis Dani roll, aga ma nautisin seda täiel rinnal. Ma loodan, et teie ka. Elle igastahes leidis endale mitu uut sõpra. Aga jah - mul ei ole kunagi kunagi kunagi olnud paremat tiimi. Love you, guys.

Ja kohe järgmisena tahan ma kiita ja tänada kõiki mängijaid väga hea rollimängu eest. Jah, te suudate isegi oma OG naljad IGsse toppida. Ja Tunnaldega Naerumees... oh dear :D

Dru - ma usun, et kõik saavad nüüd aru, miks Heran on pootsman. Tal on AJUD ja ta mõistab neid imehästi kasutada. Ja vaata ühte asja ma ei julgeks - Heranit vihaseks ajada. Sest siis tuleb kättemaks kiirelt kätte, aga on pikk ja piinarikas. Ma loodan, et sa ei solvu, kui ma ütlen, et ma nägin sinu poolt kõige paremat rollimängu, mis ma seni näinud olen. See tähendab lihtsalt, et see oli tõesti väga hea.

Kadikas - kapten, kes pidi seekord üksi hakkama saama, ja siis avastas, et ta polegi üksi, vaid tal on Caiuse asemel Heran ja Trei ja Adrian jne jne. Kõige liigutavamad olid minu jaoks sinu vestlused Mereisaga. Mul on tunne, et Isa leidis endale sõbra, ja seepärast ka usaldas sind rohkem kui kedagi teist.

Kõust - raisk, mulle meeldib Trei huumorimeel. Ja sind oli nii tore kiusatusse viia. Aga tegelikult me oleme õnnelikud, et sa siiski sellele järele ei andnud. Ja Ussikuninga Saadik leiab, et sa oled kenassssti viisakassss. Respekt! Trei on väga epic. PS. Herani kehastamine oli super.

Kaire - jah, me õnnistasime sind taaskord keerulise rolliga. Sest me olime absoluutselt kindlad sinu võimes see hästi välja mängida. Ja me ei pidanud üldsegi pettuma. Kahjuks oli puudu küll Caius, kellel sa oleks saanud enim turja kinni karata, nii et osa kättemaksuhimu jäi ära, aga - mina sellest küll liialt puudust ei tundnud. Avira - Vaira - empaatiavõime ja headus on vägevad. Aitäh. Oled küll Alguse Laps. Ja Vairal on veel pikk tee ees. Sinu puudelt andeks palumine oli nagu liiga armas ja epic. Niuks.

Merle - mingi kala sul oli, seda ma märkasin. Aga kõiksugustel kriitilistel hetkedel suutsid sa sellest üle olla, ja viimaks see jutuajamine ema vaimuga pani vist asjad paika - või vähemasti mulle tundus nii? Intuitsioonil on Sirrale ettepanek - ära ole vaid teiste tööriist. Võta ka aega vabaks ja ole sina ise - uita metsas, mõtle omi mõtteid, räägi tegelastega juttu... Pikk pai.

Barbar - Adrianil oli seekord vist üheltpoolt vähem teha, ja teisalt jälle rohkem. Ning jah, see wild magic... sellega saab sul veel tegemist olema, sest kas need põrgulised oskavad sind õpetada nii, nagu sinul seda vaja oleks? Ühes on GMid veendunud - sinust saab kõige targem ja parem kuningas, kes lumerebastel kunagi olnud on, sest keegi teine pole sääraseid seiklusi läbi teinud. Sinu hoolitsus valgete lillede eest oli liigutav, nagu ka hüvastijätt nendega *valge lohe teeb Barbarile nina otsa musi*

Ivellios - tõsiselt väu, mees. Sa oled epic, noh. Ning jaa - Ivelli saab meelitada eepikapuruga. Seda tuleb lihtsalt maha puistata ja siis saab teda meelitada. Kell 5 ülesajamist sa vist ei kahetse? ;) Ja teatud vaidluse eest reede õhtul maja külje all annaks ma nii sulle kui Rassile pisikese Oscari. PS. Põgenemine oli osav. Ja seestatud olemine niisamuti, ning sepa soolikast vabastamine vol 2. Selle eest peaks küll expi andma :P

Rass - pilamees! Rasec on ikka tõesti seinast seina tegelane. Kord Argeil all ja Rasec peal, siis jälle vastupidi. Nii see teil vist käibki. Ma olen tõsiselt õnnelik, et sai teid kahte kokku mängima pandud, teil on sitaks hea omavaheline keemia (ütleb Lavastaja minus - was that for 4-5 years). Ja sa mängid tõesti kõige koomimad asjad ka vajadusel tõsiselt välja - nagu näiteks see kukkumine ja porgandist nina(luu) murdmine.

Magnus - vaga vesi, sügav põhi, nagu ma teistele gõmmidele ütlesin. Sest nemad ei teadnud sind väga. Ja nagu selgus, on minulgi palju õppida, sest ma tegelt arvasin, et sa oled tõsisem loomult. Hah. Selgub aga, et oleme ühe teotahtelise koomiku juurde saanud, ja selle üle on mul ainult hea meel. Sul oli väga keerukas roll mängida, ja sa tulid sellega oi kui ilusti toime. Respekt, et suutsid orjusest välja murda ja seda väga rolliloogiliselt teha. Oleks võinud igatpidi minna, me jätsime sulle valiku, ja see valik sai ilus. PS: Elagu parkour! :D

Stu - ma hakkasin mingi hetk juba kartma, et sa kukud OG ära, sest ühelt poolt kurnatus ja teiselt poolt emotsionaalne rollitäitmine... ma tean, mis see teha võib. Aga tulemuseks oli ka äärmiselt võimas Kuldsilm, Ussikuningas, kes võttis mul ka OG liblikad kõhus lendama, tulehaldjas (kelle nimi oli Saraf, muuseas), kel polnud vaja näidata, mis lõpus sai, sest kirjeldus maalis vähemalt mulle elava pildi silme ette ja oi kui äge Rukkimoor (nüüd te teate, mis juhtub, kui Rukkimoori vihastada - ja teil peab alati õunu olema).

Kärts - need käpad on lihtsalt LIIGA nuffikud. Cuteness overdose. Vereth on lahelahelahe. Rabavaim oli sürr ja tige. Nagu väike My. (BTW, kes ära ei arvanud, siis esimene encounter oli vetevaim, ja ta rääkis Ruotsi keeles, millest tegelt ka Stu aru ei saanud :P) Ja mul on väga elav kujutluspilt väejooksu tegevast tiigrist, kel on Vaira kukil. L33t.

Ma loodan, et Neetud Mets oli piisavalt jube ja eepiline...

Mis aga puutub aftekasse, siis - mulle läks see kooslaulmine kuidagi väga hinge. Lahe oli, sõbrad.
Ja Pohmakas Padrikuhaldjaga oli väga hea lauluõli. Teinekord veel, ja rohkem :p

PS. Meile meeldib worshipitud saada :D
PPS. Tänud kõigile koristamise eest.

Ma tõsiselt fännan teid kõiki!

Die

Magnus
Ilmaplatsi jedi
Kontakt:

PostitusPostitas Magnus » 11 Juun 2009, 12:03

Mulle meeldib veel teie maailm ja selle asukad, nii need, keda me kohtasime, kui need, kellega ma oma luguderaamatut koostades tutvusin. Taustalugu ja maailm on sügav, aga mis veel olulisem, omapärane. Olevused ja legendid tunduvad folkloorimõjutusega, justkui rahvajuttudest pärit. Ühesõnaga, ei ole tegu generic fantasy'ga.

Mine “Tuulest kantud”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline