Muljed :)

III mäng

Moderaator: stuart

Kasutaja avatar
Dru
Operatiivnuffik
Kontakt:

PostitusPostitas Dru » 11 Juun 2009, 12:28

Noh, ma arvan, et ma ei peagi solvuma. Sest enda poolt ma olen ise näinud head rollimängu vaid korra, ja seda Esteli tegelase näol. Tead küll, haljdaväe pealiku naine kolme lapsega :P .. Aga see oli ka lihtsalt.. nagu enda mängimine.
Ja kuigi Heran on laias laastus ka suhteliselt mina, on ta ka vägapalju enamat.
Ja nagu ma sulle ka eile telefonis mainisin - Heran on eriline ja vajalik selle pärast, et ta pole otseselt eriline ja vajalik, kuigi ilma temata te hakkama ei saaks. Nii hästi mitte, vähemalt :D
Selles mõttes ka, et kes siis tuld üleval hoiaks, puid lõhuks, aknaid parandaks, inimesi/haldjaid kinni seoks ja kapteni seljatagust jälgiks? ^_^
We haven't got a plank. Just fucking jump.

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 11 Juun 2009, 12:53

Magnus kirjutas:Mulle meeldib veel teie maailm ja selle asukad, nii need, keda me kohtasime, kui need, kellega ma oma luguderaamatut koostades tutvusin. Taustalugu ja maailm on sügav, aga mis veel olulisem, omapärane. Olevused ja legendid tunduvad folkloorimõjutusega, justkui rahvajuttudest pärit. Ühesõnaga, ei ole tegu generic fantasy'ga.

See on vist see koht, kus GMid tunnistavad - või vähemasti mina tunnistan ausasti üles, et ma olen paras pisike folklooripede, ja et väga paljude "kollide" juured istuvad sügavalt Euroopa pärimustes. (K.a näiteks Rukkimoor, Peata Rahvas jne.)
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Magnus
Ilmaplatsi jedi
Kontakt:

PostitusPostitas Magnus » 11 Juun 2009, 13:14

Väga hea, see tähendab, et ei tekki tunnet, nagu oleks "kollid" Monster Manualist. :)

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 11 Juun 2009, 13:20

Ma olen üks kord elus MMi lugenud. Nii et kõik võimalikud kokkulangevused on juhuslikud, ja tähendavad, et ka nemad on folkloorist palju pänna pannud.

Nõup, minu monstroosad on folkloorikogumikud, üleloomulike olendite leksikonid jms.
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Elaviel
Lumelohe

PostitusPostitas Elaviel » 11 Juun 2009, 13:51

Tegelikult jäigi mul see kõige põhilisem mainimata...just see puude kallistamine....oli tükk tegu, et meelde jätta, milliseid ma juba kallistanud olin.... ja pisut ajas naerma kui jõudsin pisikese võsa juurde, kus palju pisikesi, kellelt andeks paluda.... ja ka see kui palun ühelt puult andeks ja üles vaadates on too roheline ja ilus, järgmiselt andeks paludes ja üles vaadates nägin kuivanud paari igeriku oksatüükaga ronti- jah ta ei saanud vist enam andeks anda....aga ehk siiski andis
Officially treehuger... :lol:

Kadikas
Rollimängumaniakk
Kontakt:

PostitusPostitas Kadikas » 12 Juun 2009, 12:24

Maailma koha pealt nõustun ma ka Magnusega. Minu arvates on tegelikult tegu Eesti eriliseima sarjaga. Ma olen küll käinud erinevatel larpidel aga need ei tekita minus kunagi sellist tunnet mida Ilmaplatsi lõpus kogen. Ilmselt on see väga mitme asja koosmõju kuid Ilmaplats on mul alati rohkem südames ja ma arvan, et kui ma kunagi enam larpi ei peaks mängima (eiteaküllmismindsaabärameelitada) siis ilmselt kui Die mind kutsuks Rhauriat või Isilit (eelmise sarja tegelane) mängima, siis ma igakell tuleks. :)
- Parim kättemaks on täielik andestus.
- Me ei palunud elu, ära palu ka elu pärast.
- Elu garanteerib surma.

Mine “Tuulest kantud”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline