Muljed :)

III mäng

Moderaator: stuart

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

Muljed :)

PostitusPostitas Die » 07 Juun 2009, 15:45

*plotiloom nurrub ja tema silmist kumab läbi krõpsik*

Kommige, maniakid.

*otsib juhet taga ja kukub kreeni*
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Lalaeth
Rollimängumaniakk
Kontakt:

PostitusPostitas Lalaeth » 07 Juun 2009, 18:16

Üldiselt seekord oli mul endal kuidagi raske sisse elada. Ma ei teagi, mis putukas mind häiris (ilmselt jäi mul isiklikust ettevalmistusajast puudu). AGA mäng oli suurepäraselt korraldatud ja tegevust jätkus, mis oli suur pluss. Kuri Kolmik on teeninud suure aplausi ja pipramoosi palli. Mängu koht oli väga hästi valitud. Ilus.
Mulle meeldis kõige rohkem oma ema näha. Ehk siis see oli õige liigutavam koht.
Superluks oli veel Ivelliose kinnihoidmine, siili sekeldus, Kärtsu soos müttamine, Ussikuningas... väga tubli töö.

Kasutaja avatar
Dru
Operatiivnuffik
Kontakt:

PostitusPostitas Dru » 07 Juun 2009, 21:49

Vaadake...
Kui üldiselt pärast larpi on larpipohmakas... siis mina seekord larpasin end lihtsalt mällarisse. Ja hullult.
Sest ma ei mäleta. Mingid üksikud killud ainult, kronoloogiline täpsus on olematu. :-s '
:D :D :D

Seega..
SUURED KALLIDPAID, LENDAVAD MOOSIPALLID, LÄBIKUMAVAD MUSTIKAD ja PALJU KÄBISID (OF D0000000M!) KURJALE KOLMIKULE.

Sest mina väidan nüüd, et minu jaoks olid see siiani minu elu PARIM larp (of doom). Tegelastevahelised suhted ja omavaheline klapp oli super, NPC-d olid kõik isikupärased JA eristatavad, vetsus (of doom) oli paberit, maja (of doom) asukoht fantastiline!
Eriti, kui öösel sai all järve (of doom) ääres käidud. See vaade oli lihtsalt hingemattev. Paks udu, oranž ümmargune kuu ja peegeldus veepinnal ja kõik.. :shock:

Oli vaid mõni hetk, kus tegevust kui sellist otseselt polnud, ning see oli tavaliselt see hetk, kus ragistati ajusid, MIDA teha. :-k

Üks seik, mis meelde jäi, oli see, kui Pootsman ja Tüürimees teadvused ära vahetasid. Ghost sai väga tublilt Herani mängimisega hakkama, Kiitus! :)
Ja siis loomulikult Ivelli kinnihoidmine. nagu, kui mitu inimest teda lõpuks kinni hoidsid, et ta lahti ei pääseks? Mina sain kokku seitse.

Mental note: Reegel 23.

Ja seda ka, et ma lihtsalt JUMALDAN selle seltskonnaga (of doom) mängimist. Te olete nii... karvased porgandkõrvad ja -ninad, et lausa pisar tuleb silma :D
Eriti tore oli lõpuks köögist välja saada ja kapteniga koos asjatada.
Nii et suur aitäh (of doom) Kadikale temapoolse fantastilise panuse eest ^_^

Siiralt,
teie Pootsman (of Doooom)
We haven't got a plank. Just fucking jump.

Kasutaja avatar
stuart
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas stuart » 07 Juun 2009, 22:10

This was a triumph.
I'm making a note here:
HUGE SUCCESS
It's hard to overstate
my satisfaction.

"Still Alive", Jonathan Coulton

Peale mõningat magamist on pilt juba peaaegu ees, arvestades seda, et ma olin mõlemal päeval viimane inimene, kes magama sai :p
Aitäh, oli tore teie GM olla, kuigi vahest tekkis mul nagu tavaliselt täiesti inimlik kahtlus, et kas see NPC'dele kulutatud aeg ja vaev tasub ennast ära ja mängijatele meeldib.:doubt: Nii et, sügage oma GMe kõrva tagant, vähemasti siin ja tekstiliselt, kulub ära ;) (ja andke teada eriti meeldinud kohti, eks).

Muide, Lalaeth, ma küll aru ei saanud, et sul probleeme oleks olnud ;) Vbolla oli sul asi ka selles, et pidevalt keegi jooksis ligi ja vajas maagilist abi ja see võis juhtme veel rohkem kokku ajada küll :roll:

Kahju oli mõningatest eepilistest kohtadest ilmajäämise pärast (jaaa, teie kaks, Hõbevarjukesed 8) ), aga nuh, ega ei jõuagi igale poole, eriti kui rolli peab mängima ka. Õnneks oli eepikat veel (onju, millised GMid veel ajaksid mängija kell 5 hommikul üles, et ta tegelasele päikesetõusus personaalne eepiline moment tekitada, ah?).

Pilt igastahes vibas isegi OG, magamatusest ja vähesest söömisest (aega polnud, noh). Hiljem veel ka redelil pea äralöömisest ja lõpuks ka kaminasiibrile otsa jooksmisest (mental note - teinekord rohkem küünlaid ja valgust!!!)

Siiralt teie,
Kaaren Kuldsilm

P.S. Vabandust akna pärast, kodus oli vaimudel sõjaolukord ja seepärast ei saanud Vanemad mind läbi ilmade tagasi visates eriti täpselt sihtida ;)

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 08 Juun 2009, 12:37

Pildid tiksuvad üles siia http://nagi.ee/photos/Mithgariel/sets/204769/

Ohjeebus. Ma toitun natuke, siis ma olen ehk võimeline ka kommenteerima. Ma vist gõmmasin end umbes säärasesse olukorda nagu Dru end mängis.
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Kasutaja avatar
stuart
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas stuart » 08 Juun 2009, 13:28

Nunnu. Mõned nõudsid juba eile lõuna ajal pilte :roll:

Igastahes, takkajärgi veel, Ivell ja Rass, teie saate mo käest kumbki ühe suure läbikumava krõpsiku, sest te olite lihtsalt nii armsad ja eepilised ja teiega oli hea koos mängida =D>
Ja Rass saab minu käest veel mänguvälise personaalkrõpsiku "Still Alive" dueti eest ;) Krõpsik on komplektis koos palvega kordamiseks, kui mitte enne, siis järgmise mängu aftekal 8)

Lalaeth
Rollimängumaniakk
Kontakt:

PostitusPostitas Lalaeth » 08 Juun 2009, 14:00

Rassi IG naljad olid ka muide väga andekad :D

Kasutaja avatar
stuart
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas stuart » 08 Juun 2009, 14:08

Lalaeth kirjutas:Rassi IG naljad olid ka muide väga andekad :D

Oojaa. Kaarnal oli täielik juhe, sest osa temast tahtis naerda, teine osa pead vastu seina taguda ja kolmas osa Rasecile wingslapi teha sellise käitumise eest. OG oli ka valik naermise v pead vastu seina tagumise vahel :lol:

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 08 Juun 2009, 14:11

Aga mul on hetkel silme ees Ivell, kes nurga tagant välja tulles Rukkimoori ära nägi, tagasi tõmbus, natuke og viiksus ja pead vastu majaseina tagus ning vabandavalt mulle seletas, et ta kohe läheb ja vaatab, et mis uus värdjas see on, kui ta tibake toibunud on.

Kasutaja avatar
stuart
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas stuart » 08 Juun 2009, 14:22

Oi ma oleks tahtnud seda näha :lol:
Kuigi ma mõistan, et tehnilistel põhjustel oli see keeruline.
Iseenesest on mul kahju, et kogu see tunnetesööja asi enne Rukkimoori tuli, sest kõik olid nii laiali (ja mõned ka vaenulikud) et te jäite ju parimast osast siis ilma. :roll:
Kuigi, mine tea, vbolla see oli just mängijate vastu armulik.

Mine “Tuulest kantud”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline