Muljed

II mäng

Moderaator: stuart

Kadikas
Rollimängumaniakk
Kontakt:

Muljed

PostitusPostitas Kadikas » 22 Mär 2009, 18:07

Jõudsin koju ja kohe tekkis idee midagi kirjutada ja pildid sain kah üles. Kiiresti. Kes tahab hea kvaliteediga pilte, tooge plaat või veel parem, mälupulk, ja saate.

Mäng ise oli super nagu te kõik juba ilmselt teate :D
Mis mul enam kosta on, kuldne kolmik tõestab ennast ikka ja jälle ja isegi eelnevatest probleemidest saadakse jagu ilma eriliste komplikatsioonidega. Imetlen Die, Kärtsu ja Stu vastupidavust, terve nädalavahetus möllata, mõelda ja tagatipuks veel pidu ka panna :D Sündinud gõmmid vist.

Mängijad olid ka seekord ABSOLUUTSELT kõik väga tasemel. Polegi varem nii tasemel seltskonnaga mänginud. Kostüümid olid head, rollid mängiti rohkem kui välja, või noh, minu nägemuse kohaselt.

Kiidaks veel NPC-de rollimängu ja kostüüme. Järvevaim, kurivaim (must looriga Kärts), Sõber olid eriti lemmikud. Ja Kaaren.

Ma ilmselt kirjutan veel pikemalt aga ma pean rongile veel jõudma ja tahtsin teile lihtsalt teada anda, et pildid on üleval :) Kaege.

http://picasaweb.google.com/kadikaz/IlmaplatsII

Ma peo pilte avalikku albumisse ei pannud aga kes soovivad näha, ilmselt peavad saatma mulle oma e-maili ja sinna (vist) saavad kutse. Niiet andke aga teada.

Nägemuseni.
- Parim kättemaks on täielik andestus.
- Me ei palunud elu, ära palu ka elu pärast.
- Elu garanteerib surma.

Kasutaja avatar
Dru
Operatiivnuffik
Kontakt:

PostitusPostitas Dru » 23 Mär 2009, 09:54

Pilte saab Picasast tegelikult niimoodi kätte, et võtate pildi lahti, üleval paremas pildinurgast edasi on suurendusklaas, klikkate sellele ning seejärel paremklõps pildil, View background image vms ning siis saate suure pildi kenasti kätte. Vot.

Praegu jooksen kooli, hiljem muljetan.
We haven't got a plank. Just fucking jump.

Lalaeth
Rollimängumaniakk
Kontakt:

PostitusPostitas Lalaeth » 23 Mär 2009, 13:38

Isegi see, et mul kehv enesetunne oli ei suutnud minu jaoks mängu ära rikkuda. Aitäh kõigile, kes minu eest muret tundsid. Ja aitäh Kärtsule, kes esimesel öösel mulle soojad tekid-nahad peale poetas, siis oli neid tõesti vaja.
Ma ei mäletagi millal viimati nii mõnus rollimängu tunne tekkis. Ei tulegi nagu ette, et keegi oleks halvasti mänginud vms, vastupidi, kõik oli tasemel. Majaelanikud super kihvtid ja väsimatud, Järvevaim suutis õudu külvata, Must looriga kurivaim oli shokeeriv ja siis kui raamat ilmus läks asi eriti ruttu põnevaks. Otse unest kisti seiklusesse :D
Minu oskusi oli kõigile tihtipeale vaja, see oli kihvt. Tegevust jagus igale poole! Aktsent ei kadunud mul järgmisel hommikulgi ära :)

Minu meelest oli ilma ka meiega väga rahul, sest sobis mänguga väga kokku. Kõik oli super.

Suur aplaus korraldajatele ja kõigile mängijatele!

kummardan,
teiõ shamääään :)

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 23 Mär 2009, 16:07

Hommikul üles ärgates tahtsin ma redelist alla ronida ja metsa lipata. Eeldatavalt järve suunas.

Ja minu läheduses oli siiralt liiga vähe vurrudega, karvaseid, nokaga, tiivulisi, hõbevarje ja meremehi. Ühesõnaga, mul on suur Luige-igatsus. Larpipohmakas on ka, sest peale mängu otsustas selg ikkagi, et ta sai külma ja valutab, ning reielihased tõestavad valusalt oma olemasolu.

Kõigepealt ma tahaksin tänada Stuartit ja Kärtsi kogu nähtud vaeva eest. Mul ei ole nii head tiimi veel olnud. Kuri kolmik! (Või ka Kuldne kolmik, nagu Kadikas kirjutas, aga ma arvan, et me oleme pigem Kuri Kolmik).
See oli kõige karvasem plott, mis Ilmaplatsi ajaloos olnud on, ja vaatamata viimasel hetkel tehtud muudatustele (printsessist sai prints ja Daleios sai endale ühte koma teist kaela jne) realiseerus tema 100 ja veel oma 30 protsendiliselt - ehk siis toimus kõik, mis toimuma pidi ning lisaks sai veel hulganisti sinna otsa improtud. (Ja päris palju tuli teilt endilt, päris palju).

Teiseks tahaks tänada ja teha väga pika pai (ninaotsast sabaotsani) kõigile mängijatele. Te olite väga väga lahedad ja tublid ja vaprad jne jne, sest see ei olnud üldse lihtne mäng. Aga ega me ei kahelnud teie võimetes, ega ka alahinnanud teid, nii et jah ;) Silm puhkas rollimängu peal ja säras päikesega võidu.

Kolmandamaks suured tänud Daleiosele, kes tõi kohale ja viis ka koju tagasi mängujuhid, ning Daleiosele ja Rassile, kes hoolitsesid, et ükski mängija metsa või järve ei jääks.

Oi jah. Kui oleks olemas Ilmaplatsi MOST WANTED nimekiri, siis teie punt igastahes tõusis just olematult kohalt esikohale.

BTW, kallis Maren, sa said endale uue nõianime, me lihtsalt unustasime selle sulle öelda. Sinu nimi on nüüd Sirra Quma, mis Giraheegi keeles tähendab Jäine Unenägu.

Shazer Quaniga tuleb nüüd küll hüvasti jätta, aga ma usun, et ta jääb kõigile pikaks ajaks meelde (eriti tema üllatuslend koos lastega).

Suur aitäh kõigile fantastilise nädalavahetuse eest.

*kallib*

PS. Afterparty oli vägev! Tuhkatriinumängud sekspesuga :p Aga te ei tea ikkagi, kellele see kuulus ;)

PPS. Idee järgmise mängu koha suhtes on ammu olemas: Pedassaare :)

KRIBAGE TAGASIVAATEID!
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 23 Mär 2009, 17:26

Pipramoosipall Ivellile! Esimene karvane tagasivaade on potsatanud mängujuhtide postkasti. Kärts omnommib seda just.
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 23 Mär 2009, 20:35

Ja teine helendav pallike Merlele!
*nahistas just Sirra Quma kroonika kallal*

Kasutaja avatar
stuart
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas stuart » 23 Mär 2009, 21:04

Die, pane neid palle kohe rohkem valmis, soovitavalt rohkem kui kaks ja ilma kepikeseta :badgrin:
Praegu on juba 7-8 lk kroonikat ja seda ilma lõpuloota :roll:

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 23 Mär 2009, 21:17

*vaatab potti tatraga ja lausub siis kahtlase loitsu*

OK, Stu! Pallikesed valmis pandud!

Kasutaja avatar
stuart
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas stuart » 24 Mär 2009, 01:35

Teaseriks, et nii intensiivset kirjutamismaratoni mul polegi olnud, peaaegu 12 t järjest, rääkimata siis sellest, et ma kunagi oleks nii põhjalikke larpimälestusi kirjutanud.
Tulemuseks on 14 lk teksti, millest on veel paar juppi puudu, kuna ma oma mälu enam nende kohtade peal ei usalda ja seega tuleb Ivelliose oma piinata.

Elaviel
Lumelohe

PostitusPostitas Elaviel » 24 Mär 2009, 13:01

Niisiis.....
See oli ülimalt lahe mäng, siiani tahaks ikka õue Lumelastega mängima minna. Peale selle võiks nagu lendama ka minna ja oma tiibu sirutada, aga lubasin Diele, et võtan esialgu madalalt ;) (ja üleüldse tekitaks see inimestes üleliia hämmingut, miks üks hull oma riidest tiibadega mööda Mustamäe parki ringi lehvitab) :p

Ikka ja jälle tuleb mõni naljakas seik meelde ja toob naeratuse näole. Kõik mängisid nii lahedalt ja hästi ning sobisid oma rollidesse kui valatult.
Kurjad tegelased, eriti see must vaim, oli hirmus. Külma värinad tulid lausa peale, kuidas see lausa läbi uste meieni tahtis jõuda. Ma juba vahepeal mõtlesin üle rõduääre alla hüpata ja metsa pageda. Üllatusest läksid silmad pärani kui vaese junga rõdult alla paisanud ja meieni jõudnud otsustas ta lihtsalt minema hõljuda.

Caiusest kurjuse isanda välja ajamine oli lahe, nagu päris ...

Mängimine oli vääääga tore. Suuresti tänu üli lõbusale lumelapsele Kärtsile, kes mängutuurid üles võttis...Ja tänu vahvale laevameeskonnale õppisime uusi mänge. Mulle meeldis enam 1,2,3 mäng, mille Vapper Junga meile õpetas. Mulle pakkus see erilist rõõmu kui nägin kuidas nii mõnelegi me ülimalt tüütavaks muutusime. hihihiiii :lol:

Eriline tänu kallile Lumerebasele, kes hoidis mind ja mina teda. Lohutasime üksteist kurval ajal ja peitsime koos hirmsa Caiuse eest. Väga hästi mängisid, supper!

Mina, Lohe, olin nii südamest õnnelik kui leidsin oma kallid lapsed ja kohe varsti pisarateni üli kurb :cry: , et teisiti ei saa kui pean nad ära andma ja oma kõige armsamatest lahti ütlema ning unustama...nii kurb, et võttis pisara silma. Aga laste nimel, nende elu nimel, maailma rahu nimel ..... Hea, et kallis sõber Lumerebane laste eest eest hoolitseb ja neile meie lõbusaid mänge õpetab, olgugi, et nad otseselt õppust ei võta....
Ikka võtab pisara silma...

Ma ise kartsin kui teada sain, et lohe mängin, et kas ma ikka saan hakkama. Ka mängul kartsin hakkamasaamise pärast. Eriti kui lilled oli Maren üles leidnud ja neid reaalselt otsima läksime. Die käskis ka tiivad kaasa võtta ning mainis, et siis tuleb mul kõik meelde, kes olen. Terve tee sinna mõtlesin, mis ma nüüd siis teen ja tundus, et tee pole ikka piisavalt pikk, et selle välja mõtleksin...niisiis tuli kohapeal improviseerida.

SUURED tänud gõmmidele selle üli vahva mängu eest. Austusavaldused ja kummardused nende vastupidavusele, väsimatusele ja kiirusele. Teid jagus pea igale poole. TUBLID OLETE!

Ära märkima peaks ka fantastilise ilma. Te suutsite ka selle ära organiseerida. Päike paistis siis kui vaja ja rahet sadas siis kui vaja ning kõik oli nii kuis peab

Ootan juba uut võimalust Ilmaplatsile naasmiseks, küll jah Lohega tuleb hüvasti jätta, aga uue tegelasega kindlasti.... :D

Mine “Teisel pool vett”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline