Muljeid Kalmusaare seikluselt

I mäng

Moderaatorid: Kadikas, stuart

Daleios
Võluv Nääps
Kontakt:

Muljeid Kalmusaare seikluselt

PostitusPostitas Daleios » 02 Nov 2008, 16:34

Hei,

Põen senimaani larpipohmakat ja ei suuda mõtteid mängult eemale saada, nii et kirjutan ruttu midagi ära, enne kui meelest läheb. Meeletult tore oli taaskord Ilmaplatsi maailmas mängida, ning ma tõesti loodan, et ka seekord seeria tuleb (Vihje, Die! ;)).

Põhiline oli fakt, et mängul leiavad tegevust need, kes seda tahavad. Mina tahtsin, leidsin. Kes veel tahtsid ja natukenegi otsisid, leidsid samuti. Kes otsib, see leiab. Ei saa kedagi kellestki tähtsamaks tõsta, sest eesmärk oli meil ühine - saada saarelt minema. Kuidas, kelle abiga ja millal - see oli meie teha. Ah, mis ma siin ikka seletan. Mu point on neile, kes peaksid miskipärast tegevusetuse üle virisema.

Tänud kõigile mängijatele, kes te sellel neetud saarel koos minuga vastu pidasite. Special thanks to Kadikas & Stu.

Die - lõid selle suurepärase Ilmaplatsi õhkkonnaga mängu, mida ma tükk aega taga igatsenud olen. Tegelased ja plot on küll täiesti teine teema, mis vanas seerias, kuid tunne on sarnane, isegi parem. Loodan, et leiad aega ja jaksu mängukorraldust jätkata!

Parimate soovidega,

Caius Athas Ienith

Kadikas
Rollimängumaniakk
Kontakt:

PostitusPostitas Kadikas » 02 Nov 2008, 17:58

ja. Hullult hea. Ma nii igatsesin seda tunnet, seda ekstreemuses tunnet. Ilmselgelt jäi seda väheks, tahaks veel, st et ma vist hakkan ka tagasivaadet kirjutama :D
Mängus oli ikka eriti lahedaid hetki:
Kõigepealt - märjana lehtede sees lamamine, muide orgaanika ise-enesest on ikka sitaks lahe asi. Soojendab hästi.
Siis toidu ja laipade otsimine, söögi tegemine. Aga, see kana oli ikkagi kurjast, ta ei küpsenud ära, kuigi Dru -l õnnestus kuri lõpuks taltsutada.
Ja muidugi ei saa kohe mainimata jätta metsas ujumine, niisama komberdamine, väesõlme joomine :p ravitsemine. Kõige lahedamad olid saunajutud .... Naised saunas rääkisid :D
Ja see oli nii eepiline kui minu üle tuldi kohut mõistma ja Katsi tegelane üritas mind päästa... See oli armas.
Ja eriti tore on see, et on tegelasi, kellele saab toetuda, kui kõik ikka eriti halvasti läheb. ja kes ei pahanda selle peale. Nt Daleiose tegelane.

Mis ma tahaks öelda, et ma olin jälle Ilmaplatsil, teistsuguses kohas ja teistsuguse tegelasega aga tunne oli väga hea ja ma siiamaani olen mõtetes Kalmusaarel. Muide, see kääpavaim oli väga võigas, eriti hull oli see, et ma laman haavatuna pingil, mõõk on juba tulel kuum, järsku näen, et mingi tulnukas kõnnib mööda. Meenutas alguses x - files-i ja ma pidin shoki saama, seejärel sain aru, et jah, ig ja siis oli soov - haaannnssaaaa :D

Igatahes, see lõpp oli super. Päriselt. aitäh teile.

Ja ma ütleks, et kõik suutsid olla väga mõnusalt oma rollides ja ma tõesti tundsin ennast päris kaptenina seetõttu ja nii suur aitäh teile selle pärast.
NPC-d olid väga head, Gm suurepärasel tasemel nagu alati, maitea, kuidas sa ikka jõuad igale poole.

Oh mul pole enam sõnu.
Suurepärane. VEEEL!

Saun ja väike peoke pärast mängu oli ka tase omaette :D Kissa kissa kassi
- Parim kättemaks on täielik andestus.
- Me ei palunud elu, ära palu ka elu pärast.
- Elu garanteerib surma.

Efka
Rollimängumaniakk
Kontakt:

PostitusPostitas Efka » 02 Nov 2008, 18:42

Lõbus oli. Lõpuks olin igasuguste mõtete ja asjade jaoks liiga sooda.

Dru, Uku ja veel keegi üritasid seletada, et mõõgad ei ole inimeste/haldjate tapmiseks. Mõõkadega saavat puud raiuda ja jahti pidada (keegi neist ei teadnud minu kogemustest sellel alal :p ). Muid põhjuseid katsusid nad ka leida. Lõpuks pidin ikka leppima kapteni mõõgaga. Laevad oli juba teine teema. :lol: Andsin endale lubaduse, et ei astu KUNAGI enam ühelegi laevale. Mõtlesingi siis alguses, et keeraks teiste võimalused ka nässu... hea osa minust pääses (õnneks?!) võidule.
Elagu Dru teooria elamisest!

Tulevikus ma ei lähe märga asja näppima. See võib olla verine ja rõve! Laua alla ka ei poe, sest kedagi oli seal veristatud. :p

*Keerab ennast korralikult teki sisse ja joob teed*
Haigeks jäin ka veel !

Tänud teile. Lõbus oli ja juhet sai.

Heran. Vennas ilmselt ei kirjuta. Ta on laisk. :lol: :p

PS. Mängu algus oli lahe. Lamasin maas ja tegin silmad korraks lahti. Minu nina eest roomas mööda madu. Vaatasin teda natuke ja panin silmad kinni... ise vaikselt lootes, et ta ta läheb lihtsalt minema. :lol:
Kas teil netti on?
Ei, aga meil on kööginuga.

Efka
Rollimängumaniakk
Kontakt:

PostitusPostitas Efka » 02 Nov 2008, 22:28

Ghost, asi ei jõudnud õnneks leekideni. Tegelikult ei olnud köögis ka ahju. :lol:
Viimati muutis Efka, 02 Nov 2008, 23:44, muudetud 1 kord kokku.
Kas teil netti on?

Ei, aga meil on kööginuga.

Kasutaja avatar
Die
Rollimängumaniakk

PostitusPostitas Die » 03 Nov 2008, 00:15

Pikemad kommentaarid minult siis, kui ma olen tibakene rohkem magada saanud ja noh... jah.

Seniks aga napilt:

Ma ei uskunud, et ma selle ära teen. Te veensite mu ümber. Aitäh. :)
Special thanks to Daleios.

Ja järg tuleb! Sest nagu sai lubatud - "kui Daleios kirjutab vähemalt 3 lk tagasivaadet, siis ma teen järje."
3,5 lk tagasivaadet on mul käes, ja Daleios näpanud Iardacililt kaua hoitud tiitli Kiireim Kroonikakirjutaja.

Vahva oli. Kaos oli. Lõbus oli. Jube oli. Eepiline oli.

Mul kummitavad segiläbi laulukesed "Kapten maani on täis, tüürman taevani purjus" ja "Tenticle".

So yeah.
I iz happy.
It's not a world of sunshine, strawberries and fluffy white bunnies. It's a world where you fall and the vultures gather for a feast.

Mine “Kalmusaar”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline